Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Lemn cu iz de acuarea.

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Urmatorul
AutorMesaj
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyDum Noi 22, 2015 7:47 am

Se lăsă cu coatele pe genunchi și expiră tot fumul deodată cât să simtă durerea. Pufnii scârbit, și își întoarse privirea spre geam, evitând să o privească. 
-Dacă ai să te porti așa, da. Nu vreau nici să știu că mai exiști. Ți-am spus să nu mă împingi până aici.
Oftă prelung și strivii zgomots tîgara în scrumieră. Reușise să se mai calmeze până să apara ea. Simții că se enervează iară.
-Poți să-i zici și dragoste dacă vrei. Îmi cer scuze că mi-a păsat mai mult de ce simți tu decât de al doilea cap al meu. Iartă-mă. De azi înainte nici că-mi va mai păsa. Vrei sex? Fie!
Se ridică de pe scaun, rapid, până să ajungă la ea își aruncă deja cămașa pe jos. O apucă de fund și-o sui pe blatul de bucătărie agresiv, fără să-i dea voie să se opună. Îi trase capul pe spate, de păr și începu să o sărute pe gât în același stil brutal, coleric.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyDum Noi 22, 2015 7:57 am

Luata atat de tare prin surprindere ca nici nu stiu cum sa reacționeze, Erin striga speriată, înspăimântată ca o sa o ia acolo, fara pic de avertisment. Se agata cu mainile de umerii lui si gemu usor de durere cand o trase de par. Se zguduise toata cand o pusese pe blatul mobilierului, iar răsturnarea aceea de situatie o ametise.
-Clayron, nu! Te rog!
Incerca sa se dea in spate, dar nu avea unde. Incerca sa il impinga, dar nu avea destula forta. Sarutarile pe care i le lasa pe gat o excitau intr-o oarecare măsură, dar era prea speriata de un posibil viol sa se bucure de ele. Incerca sa ii vorbeasca cu calm.
-Clayron, hai sa ne calmam, ok? Nu cred ca e ok ceea ce facem. Nu acum.
Simtea totusi ca isi raceste gura degeaba. Spera insa ca nu.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyDum Noi 22, 2015 8:03 am

O împinse ușor pe spate și o prinse de față forțând un sărut. Se aplecă cu totul peste ea, lipindu-și pieptul de corpul ei. Îi ridică maieul cu dezinvoltură și-i atacă cu gura unul dintre sfârcuri pâmă rămase fără aer. Se oprii, trase aer în piept, gâfâind, tare, de frustrare, de nervi. Era uscat, era neexcitat.
-Ah, a revenit revirginata din tine? Gata? Nu mai e ok?
O ridică de spate și o lipii de el, acoprindu-i gura cu alte sărutări nervoase și apăsate apoi o lăsă liberă. Doar stătea deasupra ei privind-o, furios și lipsit de vreo emoție drăgăstoasă sau lascivă.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyDum Noi 22, 2015 5:42 pm

Stranse din ochi atunci cand el o saruta, dorind doar sa vorbeasca cu el in acel moment, sa il faca sa inteleaga ca nu era prea multumita de felul in care se descarca pe ea acum. 
"Ok, am mai auzit de sex agresiv, dar ala nu ar fi trebuit sa ma sperie..."
-Uite ce... mhmm...
Amuti de-odata, scotand un geamat clar de excitare, atunci cand ii simti gura pe sanul ei. 
"Cand Dumnezeule mi-a ridicat maieul?" se intreba clipind lenes, enervandu-se undeva in adancul ei ca pana si in momentele in care ii era la propriu frica de el reusea sa o excite. Ar fi vrut sa il traga inapoi cand s-a oprit din a-i mai saruta sfarcul, dar nu o facu. Lupta pe care o ducea acum era cu ea insasi, in nici un caz cu el. Si chiar daca o dezbraca pe loc si intra in ea fara alte formalitati, tot nu putea sa spuna ca a fortat-o, caci sa o ia naiba de treaba nu ar fi deranjat-o, din contra! Alte sarutari pe care ea si le-ar fi dorit mai blande, mai lungi... Dar nu, el o privea fara pic de emotie.
Incerca sa vorbeasca, dar observa ca vocea ii suna ciudat, mai mult ca o soapta ragusita. Tusi usor, apoi privi in sus catre el, intinzand mainile si prinzandu-l cu degetele aratatoare de la ambele maini de marginea pantalonilor si tragandu-l spre ea cat ii permitea pozitie. Ii stranse delicat soldurile intre genunchii ei.
-Sti prea bine la ce m-am referit. Doar nu voiai sa faci ceva ce poti regreta mai tarziu...
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyDum Noi 22, 2015 9:22 pm

Spatele, gâtul, absolut tot corpul îi era umed, lipicios și strălucitor din cauza transpirației. Era încordat până la durere și înapoi. Se lăsă cu pieptul mai jos în încercarea de-și relaxa mușchii. Ura faptul ca nu i se scula, că nu putea să o pedepsească pe guralivă. 
Rămase drept ascultând-o, îl scotea din minți excitarea ei și totuși îl amuza teribil panica de pe chipul ei, cuvintele ei aparent speriate. Pufni în râs, unul aproape isteric
-Ce? Credeai că am să te omor? Erin, scumpă Erin. Dacă vreau să-ți fac rău am o mie de alte moduri mai plăcute de a o face, vorbi rece, fără emoție., fără ezitare. În fiecare cuvânt încă se mai păstra o urmă de isterie, de nevroză.
Îi ridică puțin capul, dându-i-l pe spate cât să ajungă iar pe gâtul ei cu limba și buzele, cu cealaltă se chinui să se deschidă la pantaloni. Cureaua îl împiedica teribil, nu voia  să se deschidă. 
Nu realiză pe moment că era disperat, furios , până la nivelul de a nu-și controla mușchii.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyDum Noi 22, 2015 11:09 pm

-Alte moduri mai plăcute de a-mi face rau?
Vocea ii tremura, ochii ii erau mari si speriati, inima ii bătea extrem de repede. Gemu puternic cand el o saruta,iar pe gat. Cu ochii il cerceta si observa modul in care se "lupta" cu cureaua pantalonilor. Isi duse mainile nesigura spre catarama curelei, apucând usor cu degetele de ea si o desfacu încet, fara sa se grăbească.
-De ce ai vrea sa imi faci rau, Clayron?...
Isi puse mainile pe umerii lui si ofta excitata, închizând ochii si mangaindu-i usor bratele, de la umeri spre cot, coborând spre încheieturi, apoi isi impletici degetele cu ale lui.
"Cum e posibil sa mă sperii ca naiba si totusi sa te doresc?..."
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyDum Noi 22, 2015 11:51 pm

Trase mâna dintre a ei, nu avea nici chef nici nervi pentru dulcegări, sau sex. Lasă pantalonii să-i pice pe jos-își tot puse în minte să ăși cumpere unii noi, pe măsura lui- și atacă hainele de pe e. O trase destul de brutal de picioare desfăcându-i-le, apoi trase margina chiloțiilor, pe o parte, până ce îi dezvelii de tot labiile. Își înjură lipsa excitației,, lua mădularul semi mort în mână și începu să-l frece de clitorisul ei. Realiză cu dezgust că nu simte nimic și se oprii. Fără a se distanța de ea prea mult. Cu penisul peste vaginul ei, cu pieptul lipit de ea și cu brațele deasupra capului ei chinuindu-se să se suțină în ele
-Nu, știu. tu să-mi zici. Tu crezi în permanență că am să-ți fac rău. Nu neg, aș fi vrut, cel puțin în ultimele douazeci de minute să-ți lovesc capu ală gol de ceva. Nu neg că mă exasperează faptul ca îți plac dramele și te fute, mai bine decât o fac eu, cu cine mă bag în pat dar mai scârbpos decât toate astea la un loc e faptul că mă înedretățești atât pe mine cât și pe toate persoanele de sex feminin care intră în contact cu mine. Singura târfă reală de aici, stârpă la suflet ești tu. Te bagi unde ești neivitată și te folosești de tot ce ai ca să răneși, pe lângă asta pretinzi iubire! intră in ea semi-erect, tare și apăsat voia să audă că o doare și îi place în același timp.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 2:04 am

Scoase un mic tipat atunci cand el trase de hainele ei fara pic de probleme, prinzandu-se cu mainile de blatul mobilierului de bucatarie, simtind ca o sa cada. Gafai sonor, speriata, rusinata, excitata si infuriata la culme de felul in care se comporta cu ea. Nu dorea insa sa il sfideze, nu cu violenta. Chiar si asa, daca ar fi vrut sa se lupte cu el nu ar fi facut decat sa se raneasca pe ea mai mult. Fizic o excita ceea ce ii facea, dar mintea ii era atat de blocata pe modul brutal in care o atingea. Si-ar fi dorit sa fie bland, calm...
"Singura tarfa reala de aici esti tu... Singura tarfa reala... Tarfa..."
Cand o patrunse urla. Era o combinatie ciudata intre durere, placere si furie. 
-Esti un monstru, iti jur! Nu ai pic de suflet!
Palma ei se ridica in aer, micsorand distanta  catre obrazul lui cu o viteza atat de mare incat atunci cand se izbi de pielea lui rasuna cu putere in toata incaperea. Ii pulsa pana si ei palma care i se inrosise la fel de tare ca urma de pe obrazul lui. Avea ochii inlacrimati, dar nici de a naibii nu avea sa lase lacrimile sa ii curga pe obraji.
-Tarfa?!
Il mai plesni odata.
-Cum indraznesti sa ma faci tarfa? Dobitocule, nu am incercat niciodata sa te ranesc! Nu am ranit niciodata pe nimeni! Pe nimeni! 
Ridica mana, intentionand sa il plesneasca din nou, insa ceva o opri. Poate spaima, poate durerea pe care si ea o simtea. Ramase asa cu mana in aer, privindu-l incruntata.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 2:30 am

Se opri locului doar pentru ca âl apucă o criză monstruasă de râs. Își puse mâna peste a ei și o pironii de blat Se aplecă peste ea până ce avea nasurile lipite și se oprii din râsul spasmotic. Rânjii și se prinse mai tare de brațele ei, presând în ele, lăsându-se cu aproape toată greutatea și reîncepu să se miște violent, rapid. Icnii scurt de, plăcere, un icnet ce aducea a răget în care se putea auzii clar nervozitatea și excitația. Mădularul lui devenii tare. Începu să-i vorbească printre gemete și respirația aritmică
-NU?! Ia, hai gândește-te! intră adânc brutal în ea și se retrase doar pentru a intra iar în acelși mod. Se mișcă mai lent, să poată vorbi dar intra mai adânc, mai brutal.
-De când ți s-a năzărit în căpușorul ăla al tău gol să-mi citești jurnalele, să-mi umblii în lucrurile private, înghiții în sec și gemu mai tare, nu-ti mai tace gura despre ea. Gura aia a ta spurcată, ții tu morțiș să vorbești despre EA, tu jivină de om fără inimă! Poate sunt eu un monstru dar tu ești o scorpie turbată! Una peste alta crezi ca după o scuză ai dreptul să vorbești despre o femeie la al cărui deget mic nu ajungi! Și mai și tupeul să pretinzi te miri ce și să faci drame de curvă rănită în amor propiu! TÂRFĂ! când urlă „Târfă” o prinse de părul de pe ceafă, trăgând-o tare de el și-o pătrunse până la cervix. Se mișcă din ce în ce mai tare, din ce în ce mai furios până începu efectiv să urle de plăcere 
-AAAHM, dracul să te ia! Îmi spui..mhm, că sunt un monstru dar tot ce faci tu e să d...deezgropi morți și să mă ataci cu ei, jivină!
Până să realizeze lacrimi începură să-i curgă pe obrajii rotunzi umezindu-i buzele strâmbate de furie. Începu să râdă când își simtii gustul lacrimilor. Râdea, plângea și gemea simultan.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 2:53 am

Il sperie reactia lui, rasul acela puternic. 
"Dumnezeule..."
Incepu sa geama usor, atunci cand el se misca in interiorul ei, muscandu-si buza de jos in incercarea de a se abtine.
-Nu!...
Incepu sa respire neregulat. Nu mai reusi si cu toate ca-si tinu ochii strans inchisi lacrimile ii alunecara pe obraji. O durea atat de tare sa auda atatea jigniri la adresa ei inca isi dorea efectiv sa moara, sa nu mai existe, sa fie uitata.
-Inceteaza sa ma mai jignesti! ii striga furioasa, inabusindu-si un geamat si suspinand de durere simtindu-se trasa de par. 
Era al naibii de furioasa pe el, dar mai ales pe ea ca in ciuda a ceea ce se intampla, corpul ei o trada. 
"Cum dracu poate sa iti placa sa ti-o traga unul care tocmai te-a facut in toate felurile? Doamne, cat de proasta poti fii!!!"
Isi infipse unghiile in umarul lui.
-Da-mi drumul, Clayron!
Se simtea atat de neputincioasa. Credea ca e nebun, pur si simplu. In fond, si ea ar fi innebunit daca el murea, deci il intelegea. 
"Sper doar sa nu ma omoare el pe mine..."
-Dracu sa te ia pe tine!  
Sa-l vada plangand si razand in acelasi timp in care se bucura de actul acela sexual era ceva ce o depasea total. Daca nu avea sa moara atunci din mainile lui, sigur avea sa traiasca vesnic, atat de amenintata se simtea.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 3:08 am

Se încolăcii cu totul peste ea, acoperind-o cu brațele lui, pieptul, tot corpul. Se sprijinii o clipă în mână și-și șterse lacrimile cu antebrațul. Se oprii o clipă răsuflă puternic. Își băgă brațele sub spatele ei și-o strânse la piept, tare, dar nu să o rănească, cu o oarecare tandrețe. Parcă era iar acel Clayron, blând și grijuliu. Se aplecă și o sărută apăsat pe buze, dar lent și prelung. Îi luă buza inferioară între ale lui sugând-o ușor, punând presiune pe buza ei doar cu vârful buzelor lui. Ușor trecu cu limba peste buza ei, direct spre interiorul gurii ei. Îi trasă linia dințiilor de sus și de jos înaintre să ajungă la limba ei și să o prindă într-un fel de duel de împunături și presiuni. Se oprii o secundă apoi ii trase limba cu buzele sugându-i-o pe jumătate de lungime, atât cât îi permitea deschizătura gurii ei. Își coborâ mainile pe sânii ei și începu să-i preseze ușor.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 3:26 am

Ii accepta imbratisarea, agatandu-se cu bratele de gatul lui, lipindu-se de el cat putu de mult. Ii intampina sarutul cu buzele ei dornice.  Ii lasa limba sa ii patrunda in gura fara sa se opuna, raspunzandu-i sarutului, lasandu-se mangaiata de buzele lui, de limba lui. Rasufla aerul pe nas, relaxandu-se de-odata.  Se indoi usor de spate, facandu-i accesul catre sanii ei mult mai usor. Isi incolacii picioarele in jurul soldurilor lui, tragandu-se mai mult spre el, lipindu-se complet. Ii apuca obrajii in palme si incepu sa il sarute innebunita, obsedata de gura lui. Se departa usor ca sa poata respira, lipindu-si fruntea de a lui.
-Nu te pot intelege, Clayron...
Lacrimile ii curgeau pe obraji, dar si le sterse cu gedetele ce ii tremurau incontrolabil.
"Nici pe mine nu ma pot intelege, sincera sa fiu. In mod normal as fi dat cu ceva in tine, te-as fi muscat, te-as fi lovit, as fi facut orice sa te indepartez si eventual sa te omor, apoi totul sa para o nefericita intamplare fara vinovat gasit. Dar nu pot si nu vreau, pentru ca te iubesc al naibii de tare. Cum pot eu sa fiu suparata pe tine ca o iubesti inca? Cum pot sa fiu suparata pe cineva care iubeste... Te inteleg, mult prea bine chiar... Eu macar te vad, te ating, te sarut, tu nu poti face nimic, iar asta sigur doare de o mie de ori mai mult..."
-Iarta-ma...
Isi freca buzele de gura lui ce era un drog pentru ea, apoi il musca usor, tandru.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 3:55 am

Îi prinse buzele într-o sărutare puternică, emoțională aproape. 
-Nu te scuza, nu ajută la nimic. Nu acum, voia să mai adauge un „niciodată” printre șoaptele rostite prin puținul spațiu dintre buzele lor. Își presă degetele mari, groase pe spatele ei, lipind-o mai tare de el și continuă să se miște până ce o simții încleștată toată pe el, cu toți mușchii, incluzându-i pe cei vaginali.
 Se opri când pentru o secundă sunetul inimii ei și pulsului ei îi făceau poftă. Realiză ca pentru câteva momente o văzu ca pe o gustare. Rămase în ea, deasupra ei și oftă prelung. Simțea că delirează, că va ajunge la limita conștientului lui. Trase adânc aer in piept, reușind să redevină lucid și reîncepu mișcarea de du-te vino dar mai apăsat de așa natură încât să-i frece clitorisul cu pubisul lui.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 4:08 am

Gemu usor, prinzandu-se cu mainile de el. Stia ca nu ajuta. Stia ca il ranise umblandu-i prin lucruri, punand intrebari,  amintind de ea...
-Stiu... Stiu  ca nu ajuta la nimic si nici nu o sa ajute si... mhm... si totusi vreau sa sti ca imi pare cu adevarat rau...
Isi trecu limba peste buze, indepartandu-se usor de el cat sa il priveasca. Ii zambi usor, un zambet trist si indurerat, apoi inchise ochii lasandu-se in fata si lipindu-se din nou de el, presandu-si sanii de  pieptul lui. Gemea printre buzele intredeschise si isi musca buza pentru a nu ajunge sa urle de placere, primindu-l in ea bucuroasa, contractandu-se in jurul lui.
-Clayron... O sa... -se opri, gemand ceva mai tare, apoi relua- O sa se termine si acest "nimic" pe care-l avem?
Isi infipse unghiile in umerii lui, gandindu-se cu groaza ca si relatia asta ciudata de profesor-studenta care fac sex si se cearta ca niste casatoriti de un mileniu o sa se sfarseasca. Zambi in sinea ei la acea comparatie stupida, gemand infundat la fiecare miscare pe care el o aducea in interiorul ei, fiind purtata din ce in ce mai mult pe culmile placerii.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 4:32 am

O ascultă cu atenție în timp ce se mișcă în ea. Nu avea răspuns, nu unul care ei i-ar face plăcere sau nu ar face-o să plângă. Nu mai voia drame, plânsete, dureri de cap. Voia să termine, să-și ridice pantalonii și să se facă nevăzut, deși știa că nu avea să plece în acea noapte de la ea, era prea epuizat, prea lipsit de fortă. Tăcu din gură și gemu tare, gutural, lăsându-și tot aerul din plămâni pe pielea gâtului. Vru să o sărute însă realiză că ochelarii îi străpung nasul. Se oprii, îi aruncă lângă ea pe blat și-și reluă actiunea. O sărută cu interiorul buzelor pe gât, urcând de la bază până în spatele urechii, trasând o linie umedă pe pielea ei cu interiorul buzei. Ajuns pe venă carotidă o supse cu buzele în mod repetat, obsesiv, de parcă ar fi încercat să tragă toată viața din ea, se oprii și continuă să-i lingă pielea de pe centrul gâtului cu limba încordată.
Se desprinse de ea și trase adânc aer în piept. O împinse ușor pe spate și îi ridică piciorul drept, punându-i bazinul într-un semiprofil. Intră adânc în ea, până la baza penisului, arcuindu-se de spate înapoi pentru a o pătrunde extrem de adânc. Să intre cu totul în ea. Se mișcă mai întâi lent în timp ce-i frecă clitorisul, la fel de lent, de ușor, apoi o pătrunse brusc și presă tare pe clit, când ieși din ea i-l ciupi ușor și reluă mișcările. În cele din urmă se aplecă peste ea și combină cu penetratul adânc, presatul și mișcatul circular al clitului și suptul sfârcurilor.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 4:47 am

Ofta, mai mult gemand, atat de teribila placere ce o cuprinsese cat si de faptul ca el nu spune nimic. Stia clar ce inseamna asta. Avea sa fie cel mai probabil ultima oare cand o atinge, cand ii vorbeste, cand absolut orice era intre ei, oricat de infim si lipsit de importanta, se va sfarsi pur si simplu, fara sa existe alte discutii, alte sarutari sau imbratisari. Se alesese cu cel mai tare sex pe care-l facuse vre-odata, cu cele mai delicioase paste mancate, cu o poveste care o va bantui mereu si o dragoste enorma in suflet care nu o va parasi niciodata. Avea sa ii fie doar studenta tampita de la arte care a ajuns sa il iubeasca si sa ii scormoneasca viata si amintirile, blonda tarfa fara pic de creier care nu facea decat sa dramatizeze, fiinta de care cel mai probabil era al naibii de scarbit si i-o tragea doar ca sa scape odata de ea, sau sa o pedepseasca, cine stie... Tot ce stia ea era ca oricat de mult rau i-ar face si orice ar spune, nu avea sa il uite sau sa fie suparata pe el. 
"Si poate ca va fi mai bine asa, zic si eu... Da, Erin, zici pe naiba sa te ia. Te minti singura! "
Statea cu ochii inchisi, bucurandu-se de absolut fiecare atingere sau sarutare, de fiecare penetrare care o adusese extrem de repede in pragul unui orgasm cutremurator. Nu mai era capabila decat sa tremure sub el, sa ii sopteasca numele si sa fie cuprinsa de o dorinta teribila de a plange, caci nu voia sa piarda nimic din ce avea, nu voia sa nu mai fie capabila sa ii adreseze nici macar un cuvant. Capul simtea ca ii vajaie cu putere, nemaiauzind nimic din jur inafara de bubuiturile puternice ale propriei ei inimi.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 4:56 am

Rămase nemișcat în ea lăsând-o să se bucure de orgasm, să se contracte pe el atât cît avea nevoie. Când îi simții mușchii liniștindu-se o mai patrunse de cîteva ori in ritm alert și ieșii din ea dându-și drumul în boxeri. Răsufla greu, printr-un geamăt extaziat și-apoi se lăsă peste ea, greu să-și tragă suflul. Oftă prelung și se ridică de pe ea, împlticindu-se în pantalonii căzuți până la genunchi. Își căută ochelarii cu ă mână iar cu cealaltă își ridică blugii. Se așeză tăcut pe scaun și își aprinse în liniște o 
țigară. Mulțumii domnului că mereu pleacă cu doua pachete după el, când observă ca e aproape gol primul pachet. Trase cu putere fumul în piept și își lăsă capul pe spate lipindu-li ceafa transpirată de peretele rece. Un fior îl cuprinse și se încordă tot. Se întoarse ușor cât să o poată privii cu coada ochiului. Aceeași privire cinică, acidă și supărată rămase pe chipul lui câteva secunde înainte să pice în indiferență
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 5:26 am

Erin ramase pe blatul mobilierului de bucatarie, cu capul plecat si mainile impreunate pe langa trup, imbratisandu-se singura. Avea nevoie mai mult decat orice de o imbratisare, de un sarut, de el...
Isi retinu lacrimile si cobori incet de pe mobila, imbracandu-se in liniste, apoi porni apa rece a robinetului, stand cu uncheieturile sub jetul puternic. I se facuse extrem de rau. Nici macar nu indraznea sa il priveasca. Inca respira neregulat. Opri apa si incepu sa cerceteze prin dulap dupa cafea, punand pe foc apa la fiert. Scoase lapte din frigider, doua cani curate, apoi astepta in liniste deplina ca minunata si salvatoarea cafea sa fie gata. Turna in ambele cani, iar in a ei isi puse zahar atat cat dorea si mult lapte. 
-Vrei cafea?
Ii puse intrebarea in timp ce ii lasa cana pe masa, langa cutia de lapte si borcanasul transparent cu zahar. Se aseza pe scaun in fata lui si isi aprinse o tigare, tragand din ea cu forta. 
-Daca vrei sa te speli gasesti prosoape in baie. Daca iti e foame poti sa mananci... Adica, ar fi culmea sa nu o faci, doar tu ai...
Tacu, realizand ca vorbeste mult si degeaba. Nici macar nu il privea. Ii era frica de ceea ce va putea citi in ochii lui.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 9:16 pm

-Vreau doar să dorm. Sunt obosit îi spuse în cele din urmî fără chef, pe un ton silfidic, astenic ce îl surprinse și pe el. Obrajii î se contractară repetat, ca o pulsație de inimă înspre interior și spre exterior, tremurat. Linile de expresie trecură printr-un șir scurt de schimbări de la dezgust la nepăsare. Expiră în cele din urmă fumul, lăsând afară odată cu el și  o presiune ce parcă îi strivea corpul masiv, până la aplatizare. Puse jumătatea de țigară în scrumieră și se ridică printr-o sforțare a brațelor, încordate chinuitor. Privii cu dezgust cafeaua, pentru prima dată nu voia să pună gura pe ea.
-Poți, din partea mea să mă consideri machiavelic și fără inimă dar ține minte, că nu eu am început acest război. Nu eu am îndreptat morții ca pe arme pentru câteva ifose, câteva nazuri si capricii pentru că oamenii nu-s păpuși la comanda mea sau actori într-un scenariu siropos. Nu draga mea, mi-ai luat amabilitatea în scârbă și ai devenit capricioasă pentru ca nu-s vreun păpușel cu stomacul plin de fluturi. Mai exact, așa cum vrei tu. Scuză-mă acum.
Chipul lui prinse o expresie bizară de mâhnire și ciudă și se ridică de la masă și merse glonț la canapea.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 9:54 pm

Lovita din plin de cuvintele lui, Erin scoase un oftat prelung, îndurerată. Se ridica si merse dupa el, abia reușind sa se mentina dreapta. Ii vorbi cu capul plecat.
-Nu... Nu am folosit pe nimeni drept arma si nici nu îmi doresc sa fi in vre-un fel anume, Clayron. Ti-am spus doar sa nu-mi ceri sa te uit. E nedrept ca naiba! In plus, nu este nici un război...
Tacu pentru cateva secunde, tragand aer in piept. Isi duse mana in dreptul inimii vrand parca sa ii mai calmeze bataile.
-Nu am vrut nici sa te atac si nici sa te rănesc. Stiu ca am facut-o si-mi pare extrem de rau, dar sti si tu la fel de bine ca nu asta am intentionat.
Isi trecu degetele prin par. Ofta agitata. Se simtea neputincioasă.
-Ce pot sa fac...
Se intreba mai mult pe ea, dar si-ar fi dorit al naibii de tare sa i se dea un răspuns, sa ii spună cineva ce sa facă sau sa spună pentru a indrepta lucrurile...
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyLun Noi 23, 2015 11:47 pm

Își lăsă trupul greu pe canapea, înfundându-se cu totul în bureții moi, ce deja capturară forma corpului și greutatea. Analiză tavanul, fiecare urmă de pensulă fiecare urmă por al peretului. Oftă prelung când o auzea. Deja nu îi mai suporta vocea, era o limită atinsă, gata să se spargă precum peretele subțire a unui balon mult prea plin de aer. Își acoperii ochii cu antebrațul, se împinse în umeri încordându-se în încercarea de a se pune mai bine pe canapea, de a-și alina oasele și mușchii.
-Nimic, nimic nu poți să faci! În plus gândește-te bine la tot ce ai scos pe gură în ultimele ore și nu numai! Spui că nu, nu ai făcut, nu ai dres, dar încep să cred că nu ești conștientă de ce scoți pe gură. Tu gândești măcar?
 Încercă să închidă ochii, să o ignore dar nu putu. Îi auzea clar fiecare inspirație, fiecare guriță de aer tras, fiecare pulsație regulată sau nu. Oftă și renunță, se ridică în fund și-și sprijinii coatele pe genunchi și bărbia de palmele încrucișate. Privii în jos.
-La dracu, fir-ar ea de treabă! Dacă nu aș fi conștient de ce ai putea face sau de cum vei reacționa, îți jur că aș ieșii pe ușa aia, chiar acum și dus aș fi pe vecie...tonul îi fu grav dar monoton, calculat până pomenii de „veșnicie”, oftă cuvântul oarecum înfiorat fie și nu mai la adusul lui în discuție. O spuse de parcă ar fi fost cel mai mare blestem și întradevăr, a dracu veșnicie era blestemul lui.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyMar Noi 24, 2015 1:39 am

Ramase împietrită la auzul cuvintelor lui, suspinând plina de durere si dispret fata de sine. O durea faptul ca avea dreptate: Atunci cand se enerva nu stia ce scoate pe gura. Parca atunci realiza defapt in întregime in ce era bagata. Ochii i se umplură de lacrimi pe care si le sterse instantaneu. Bătăile rapide ale inimii o sufocau, aerul ii părea atat de greu de respirat.
"La dracu! Si ce vei face, vei sta aici cu mine in permanenta, doar pentru ca-ti e tie sa nu-mi iau zilele? Normal, cum sa-ti ingreunezi superba viata stiind ca proasta de la arte, tarfa, si-a luat viata pentru ca era îndrăgostită de tine. In plus nici nu vei avea motive sa te simti "vinovat" de acest lucru, in fond tu chiar nu ai gresit cu absolut nimic, chiar asa e...  Si da, firar ea de treaba, daca ma crezi am si uitat ce ti-am aruncat in fata caci eram al naibii de nervoasa... Mă agatam de orice aveam..."
Ar fi vrut sa ii strige toate astea, dar stia ca daca vorbeste nu se va putea abtine din plans si nu isi dorea sa fie si mai enervanta. Se sprijini de tocul usii, lasandu-se sa alunece pana jos, rămânând in fund pe podea, privindu-si picioarele întinse in fata. Din cand in cand umerii ii mai tresăreau. Ar fi putut sa-l dea afara si sa termine acum. Oricum el va încheia orice discutie cu ea cand va iesi pe ușa aia. cu cat se termina durerea asta mai repede era mai bine. Dar felul in care o durea era bine, caci era un sentiment produs de el, iar tot ce-i facea el, era sfânt pentru ea.
"Macar daca ai sta pentru ca iti pasa de mine..."
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyMar Noi 24, 2015 1:56 am

Se ridică de pe canapea, greu de parcî ar fi avut bolovani de moară prinși de fiecare por, de fiecare oscior minuscul al corpului. Își sprijinii palmele de pulpe și se împinse pe ele, trăgându-și și restul trupului după el. Se apropie de peretele pe care stătea ea ți se lăsă încet, tremurând lângă ea o trase în brațele lui și îi lipii capul de pieptul gol. Oftă prelung, o privii câteva secunde, apoi își aținti privirea peste canapea, pe locul unde se tolănise mai devreme. Începu să-i mângâie obrajii cu vârful degetelor.
-Nu fi iar masochistă! Ok, nu te iubesc dar nu începe să te gândești că pentru un motiv așa frivol nu îmi pasă. Dacă nu îmi păsa nu eram aici, acum. Ieșeam pe ușă aia de ceva vreme. Nu îmi păsa nici dacă te rănesc când te-ai pus în ușă, nici nu mă controlam. Termină cu masochismul. E inutil.
Continuă să o mângâie privind în gol.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyMar Noi 24, 2015 2:25 am

Erin se agata cu bratele de el, lipindu-se de el ca o ventuza, mintea ei fiind total consumata. Trecuse de la un simtiment la altul in prea putin timp, iar acest lucru o consumase. Isi lipi palmele desfacuse de pieptul lui, miscandu-le de sus in jos peste pielea lui brăzdată de semnele acelea superbe. Nu multi ar fi considerat cicatricile un lucru sexy, dar ea facea partea din cei care le adora, iar faptul ca le purta el o făcea sa le iubească si mai mult. In gand ii revenira cuvintele citite in jurnal  despre război. Dar la naiba, voia sa uite tot ce citise! Curiozitatea ei o adusese aici.
-Nici nu iti cer sa mă iubesti, Clayron. Ar fi nedrept sa cer cuiva asta. In ciuda a ceea ce spun si ceea ce dau de inteles, nu vreau sa fortez pe nimeni sa facă nimic din ce nu isi doreste.
Vorbise atat de soptit incat abia se auzi, fiind cu fata strivita de pieptul lui. Suspina usor, clipind des pentru a nu plange. Simtea un nod imens in gat care o apasa. Ar fi vrut sa ii spună atatea, dar ii era frica sa nu strice acel moment.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 EmptyMar Noi 24, 2015 2:33 am

Se lăsă moale. Privii cu atenție peisajul ce se descindea parcă dintr-un roman dramă-romantică înaintea lui. Lună, nori, cameră goală, ei doi pe podea după o ceartă anormal de puternică și distructivă. Aproape că îl umflă râsul. Se și simții un mare erou de dramă și cumva aștepta începutul muzicii siropoase și scena curcubeifică. Își mușcă limba pentru a nu râde de situația cinică în care era. Se mișcă pe sub ea, lent, ușor pentru a nu o mișca prea tare și își scoase o țigară, avea să i se golească pachetul după acea țigară. O aprinse, și își mulțumii ca mereu vine cu mai mult de un pachet oriunde ar merge. Suflă fumul gros în sus și scrumă primele urme fine de cenușă în interiorul pachetului. Nu avea somn, după atâția ani de muncă cu corpul lui anormal, vechile obiceiuri se reîntoarseră. 
-La ce te gândești? Sincer. Poate că ar fi cazul ca între sex și isterii să mai și vorbim.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
Lemn cu iz de acuarea.
Sus 
Pagina 13 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lemn dulce

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Palierele Casei :: Plierul 6-7, facultatea :: Clasele de arte-
Mergi direct la: