Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Racoare si memorii pierdute...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nao

Nao


Mesaje : 29
Data de inscriere : 09/09/2009

Racoare si memorii pierdute... Empty
MesajSubiect: Racoare si memorii pierdute...   Racoare si memorii pierdute... EmptyVin Sept 11, 2009 2:26 pm

Ma interesa din ce in ce mai mult casa. Multi studenti spuneau ca ar exista o fantoma prin casa, dar inca nu o vazusem sau inca nu vrobisem cu ea. Nu stiam ce sa cred...am urcat in mansarda. Era frig, foarte frig si mult praf. Ma uitam imprejur, era plin de carti de toate marimile.
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

Racoare si memorii pierdute... Empty
MesajSubiect: Re: Racoare si memorii pierdute...   Racoare si memorii pierdute... EmptyVin Sept 11, 2009 6:16 pm

Ce faci ?De ce ai urcat pana aici ?Te intereseaza cartile mele ?
O pala de vant venind de nicaieri izbi cartile,rascolind tot praful din jur.Brusc,atmosfera deveni greoaie si apasatoare,invadata de aroma dulceaga si ametitoare de iasomie,verbina si rozmarin.
Sus In jos
Nao

Nao


Mesaje : 29
Data de inscriere : 09/09/2009

Racoare si memorii pierdute... Empty
MesajSubiect: Re: Racoare si memorii pierdute...   Racoare si memorii pierdute... EmptyVin Sept 11, 2009 7:11 pm

Un parfum dulceag de rozmarin, iasomie si verbina imi invada capul. Era un miros frumos, incepuse sa-mi placa. Apoi am auzit o voce de femeie, o voce subtire si foarte misterioasa. Incepuse sa-mi fie putin frica, ma uitam imprejur, nu vedeam pe nimeni." Sunt interesante si ma facineaza..." am spus uitandu-ma cu ochii in patru.
Sus In jos
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

Racoare si memorii pierdute... Empty
MesajSubiect: Re: Racoare si memorii pierdute...   Racoare si memorii pierdute... EmptySam Sept 12, 2009 10:20 pm

Era deosebit de liniste, lucru care facea scartaitul podelei si mai accentuat. Ma duceam in mansarda, doar din curiozitate. Auzisem ca pe-acolo sunt si carti... imi plac cartile! Am urcat cu pasi mici, simtind prezenta fantomei. Am zambit discret.
- Buna, Nao! Ce faci? am spus cand am ajuns, constatand ca si el era acolo.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Racoare si memorii pierdute... Empty
MesajSubiect: Re: Racoare si memorii pierdute...   Racoare si memorii pierdute... Empty

Sus In jos
 
Racoare si memorii pierdute...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Praf din agonii pierdute

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: