Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Calm down

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 7:21 am

- Stai aici. spuse Geralt, făcând un cerc cu piciorul în jurul Francescăi.
- Yrden! șoptii Geralt și inscripții runice apăru în jurul cercului și începu să lumineze un mov deschis, foarte puternic.
- Aici e imposibil să te rănească un spirit de calibrul ei. E o capcană magică care le nulifică toate puterile pentru câteva momente bune.
Începu să se îndrepte cu pași mari către demon, și, desenând iar un semn în aer, urlă iar AARD, aproape trecând demonul prin copac. Se năpusti asupra demonului și îi înfipse cuțitul în țeastă, încercând să se opună forței demonului. Știa că Yrden nu va mai rezista mult și dacă îl scapă acum, probabil o va răni pe Francesca. Strânse din dinți și înfipse lama mai adânc, simțind cum corpul demonului slăbește și începe să se dezintegreze sub forța mâinilor lui Geralt. Scuipă sânge, deoarece impactul și faptul că nu mai făcuse asta de mult îl afectase ușor, se șterse la gură și se uitase la Francesca, râzând.
- Mi-a lipsit să fac chestii de genul. E mult mai amuzant decât s-o iau pe god-fucking-like arma lu dumnezeu și să trec prin ei ca prin brânză. Hah!
Se îndreptase către ea și îngenuchiase lângă ea, mângâind-o pe spate, încercând s-o curețe de murdărie pe unde apuca în timp ce-o mângâia pe spate.
- Cum e? Am reușit să scăpăm de ea sau o să trebuiască să scoatem arginterie mai grea pentru demonu ăsta?
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 7:34 am

Francesca tuși convulsiv și se lăsă pe o parte. Era atât de îngrețoșată că nici nu mai știa cum să reacționeze. Trupul îi înțepeni. Închise ochii.
-Sunt bine. Um Geralt, cred că ar trebui să vorbim puțin sincer, despre tine...nu forma de fizică. Despre ce te adu...
Îl împinse violent cu brațul și se dădu pe cât putu îndărăt față de el când fierea îi sări din gâtlej pe pământ. Sila, fica și adrenalina o loviră precum un pumn de boxer în stomac lăsând-o cu unica posibilitate de a-și însira fierea și conținutul stomacului pe pământ. Când termină tuși obosită de câteva ori apoimugi și se ridică, mai mult târâș în picioare.
-Îmi cer scuze. Umm, dacă vrei, am niște cărți și chestii despre loc, la mine. Te aștept dacă vrei să vi. Eu am nevoie de o baie.
Zise și-și trecu palmele albe rapid peste brațele murdare parcă încercând disperată să se curețe.
    
     Se bucură când atinse apa caldă. Se băgă până în gât în apă, asta după un duș lung în care scăpă de nămol, frunze crengi și toate celea. Se cufundă în apă cu o carte de Dostoievsky în mână. În cele din urmă, cam după un ceas, cartea pică peste marginea căzii lovindu-se zgomots de gresie. Adormise complet ostenită în apa fiartă, aburindă din cadă.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 7:38 am

Ajuns la ușa ei, bătu de câteva ori și aștepta să răspundă. După câteva momente de liniște totală, îndrăzni să intre. O căută în bucătărie, în sufragerie, dormitor, nimic. Simți totuși un val ușor de căldură care venea din baie. Era clar, Francesca făcea baie. Bătu la ușa de la baie și din nou nimic. De data asta intră, nu mai aștepta nici o reacție. O găsi pe Francesca în cadă. Nu se mișca. Geralt se repezi lângă cada ei și își lipi degetele de încheietura ei, vrând să vadă dacă mai are puls. Simțind pulsul, Geralt respiră ușurat și îi privi scurt și rapid corpul și formele care se reflectau prin apă, plimbându-și ochii de la picioarele ei până la față, privindu-i ochii închiși, aștepta ca diferența de temperatură dintre degetele lui reci și încheietura ei fierbinte s-o trezească.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 7:46 am

Pielea îi se făcu rapid de găină însă somnul ei mai dură câteva clipe. Respira lent, pieptul înălțândui-se și coborând lent, calm, fremătând. Capul îi alunecă ușor pe curbura căzii, părul i se lipii de umeri umezi, strălucitori, marmurii. Murmură ceva ușor printre buze, mugetul nefericit, de protest al omului abea trezit din somn. Apa aplana caldă peste abdomenul ei plat, șoldurile late și pulpele picioarelor ușor ridicate și ieșite din apă. Deschise treptat ochii, privind printre genele umede și dese. Înițial nu-și dădu seama. Se ridică în șezut, trăgându-se cu degetele umede de marginea căzii și căscă somnoroasă. Îl privii zăpăcită pe Geralt și zâmbii, șoptind un ușor „ Bună”. Rămase dreaptă, neacoperită, privind spre el destul de amețită.
Luă cam cinci minute să realizeze unde și mai ales cum se află. Se înroșii puternic și=și strânse brusc genunchii la piept și antebrațele peste piept. Părul îi se lipii de spate, de umeri, de genunchi. Își întoarse capul, în semi profil spre jos și șoptii rușinată printre buze.
-Mă ...ummm poți aștepta în sufragerie?
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 7:57 am

Râse și dădu din cap, stropind-o pe față cu apă.
- Nu știu dacă mai are rost să te ascunzi acum, cred c-am văzut destul de mult oricum.
Rânji și se sprijini cu coatele de cada ei, jucându-se cu vârful degetelor în apă.
- Văd că te simți destul de bine oricum și așa. Putem discuta ce e de discutat și aici, dacă crezi că ești mai relaxată și că poți să gândești mai bine. E oricum o căldură moleșitoare foarte plăcută aici. spuse râzând din nou, după care își plimbă iar privirea de-alungul cadei, privindu-i picioarele trase care încercau să-i ascundă sânii, atingând-o uneori pe pielea picioarelor în timp ce se juca cu degetele în apă.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 8:02 am

Francesca scutură capul dezaprobator.
-Geralt, te rog...
Zise pe un ton umil. Se strânse mai tare instinctiv, de parcă avea să pocnească. Se simțea parțial umilită, parțial terifiată de cum fiorii fierbinți repuseră iar stăpânire pe trupul ei. Înghiții în sec când îi trecu imaginea fugară în minte cum l-ar prinde de guler și l-ar trage cu totul peste ea acolo pe loc. Se înroși mai tare și, consternată, involuntar își scutură iar capul. O parte din ea și-l dorea pe omul acela de piatră o parte din ea îl voia ieși de acolo și să uite de momentul stânjenitor.
-Așteaptă-mă te rog în sufragerie, oricum nu am vreo bibliotecă magică în baie.
Încercă să râdă, deși avu un râs consternat.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 8:05 am

Rânji și dădu din cap dezaprobator.
- E pentru prima oară, cred, când te aud că zici ”te rog”.
Continua să se joace cu degetele în apă, atingând-o mai des pe genunchi. Privirea se opri la baza gâtului ei, aproape de zona pieptului unde începeau sânii. Își mișcă ușor mâna către umărul ei, mișcându-și degetele fierbinte de la apă pe antebrațul și brațul ei, masând-o parcă ușor în același timp cu acel singur deget.
- Nu am de unde să știu ce ai tu magic in baie sau nu. De fapt, cred că e prima oară când trec p-aici.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 8:11 am

Tresării ușor. Știa că nu avea cum să-l dea la o parte sau să zică un fel de formulă care avea să-l facă să dispară. Oftă înciudată și în cele din urmă se ridică din cadă, cu spatele la el. Nu avea de cât să-i privească fundul (bombat că tot veni vorba) și spatele drept, cu câteva vertebre pronunțate cât o vrea. Se acoperi cât putu cu brațele și părul și ieși din cadă. Luă halatul de satin gros de pe taburetul de lângă cadă și-l trase din câteva mișcări stângace pe ea. Spera să se poată schimba de el până ce avea să se umezească cu totul și să se lipească de ea, transformându-se într- a doua piele cenușie. Ieși direct în dormitor
-Poftim, ești amabil să mă lași să mă schimb în pace?
Zise în cele din urmă, sprijinită de pat. Trecuse destul de rapid de la atitudinea de pisicuță zgribulită și speriată la o femeie matură și iritată.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 8:15 am

Dădu din cap și o privi râzând ironic din nou, oarecum fiind amuzant de schimbarea ei subită de atitudine.
- Te sfătuiesc să începi prin a lua ceva în picioare. Poate te răcești. Diferența de temperatură e prea mare.
Își urcă ochii de la picioarele ei la fața ei, încercând parcă s-o privească prin halat, aproape mușcându-se ușor de buza de jos. Când dădu cu ochii de ochii ei, o privii insistent încercând să facă pe seriosul în timp ce se sprijinea de tocul ușii. Toată imaginea de om serios fu ruinată de o chicoteală ușoară pe care nu putea s-o controleze.
- Știi, mi se pare amuzant cum, oricât de mult încerci tu să pari serioasă sau altceva, ochii tăi nu pot să mintă cum încerci tu s-o faci.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 8:20 am

Își lăsă ochii în pământ complet rușinată.
-Nu înțeleg ce vrei să spui. În orice caz, iar nu te înțeleg. Mereu te porți așa aberant? Azi ești o statuie și câteva clipe mai târziu complet altceva, indescriptibil?
Înghiții în sec speriată când simții materialul lipit complet de ea. Umed și cel mai probabil conturând tot. Oftă tristă și zgribulită însă un gând îi străfulgeră rapid mintea.
-Fie cum vrei tu
Dintr-o mișcare, puțin nesigurp, desfăcu nodul gros al halatului și se postă aproape complet goală, halatul acoperiindui parțial sânii și sfârcurile, în fața lui,
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 8:25 am

Râzî și încerca să se abțină să nu se muște de buză, privindu-i corpul foarte atent, opriindu-se pentru câteva momente în zona sânilor.
- Nu știu ce mă face să cred că înțelegi foarte bine la ce mă refer.
Își schimbă ușor poziția corpului, sprijinindu-se de peretele din interiorul camerei lângă tocul ușii pe care stătea acum câteva momente, încercând parcă să-i dea halatul jos cu privirea.
- Nu cred că e doar cum vreau eu. spuse Geralt rânjind.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 8:29 am

-Ba pe naiba! Știi ce vreau eu acum? O nenorocită de cafea, aia vreau și o țigară. Gata, te-ai fericit destul? Asta e fix tot ce prinzi azi!
Răbufni pe sfert înfuriată, pe sfert jenată. Aruncă halatul pe pat și lua un altul uscat, mai scurt ce-i drept până la jumătatea coapsei. Îl strânse bine și ieși din cameră, direct către living unde era și open barul. Apucă în treacăt pachetul de țigări de pe masă. În mers își aprinse una și se postă pe scaunul de bar. Aprinse expresorul. Cafeaua era în spate. Oftă nervoasă și se ridică, aplecându-se într-un echilibru precar mai mult peste bar cât să prindă punga de lavazza.
-Nu putea fi ceva amiabil nu?
Îi strigp indignată în cele din urmă.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyJoi Ian 21, 2016 8:32 am

Râse din nou și o urmări încet, privindu-i fiecare mișcare a corpului, încercând să-și creeze imaginea ei fără halat. Imaginea scurtă pe care a avut-o înainte, când ea își schimba halatul. Se apropie ușor de bar și își împinse pieptul în spatele ei, jucându-se ușor cu mâna în părul ei, parcă trăgându-i ușor capul în sus ca să poată ajunge cu gura la urechea ei.
- Ai nevoie de ajutor să găsești cafeaua aia?, îi șoptii în ureche, încet, lăsând valuri de aer cald să cadă deasupra gâtului ei, prinzând-o ușor cu mâna dreaptă de coapsă, ținând-o ușor prinsă de păr cu mâna stângă, continuând să se joace în el.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyVin Ian 22, 2016 9:01 am

Francesca tresări. Se aștepta de la orice de la Geralt dar mult mai puțin la o interacțiune așa directă, așa de brutală. Instinctiv se încordă din tot trupul într-o încercare, mai mult din cauza șocului, de al respinge. Își trase mâinile ușor de pe blat încercând să se redreseze din poziția de semi capră în care era surprinsă. Piciorul îi alunecă de pe bara circulară a scaunului de bar, aproape cu totul prin diametrul imens al găurii din jurul piciorului. Se reechilibră rapid totuși și după o scurtă alunecare și izbire, că tot veni vorba, în trupul masiv și musculos al lui Geralt reuși să se reechilibreze. Încercă să ignore mâna de pe pulpa ei ce-i provocare fiori reci și calzi prin tot trupul. Se mușcă ușor de buză de jos.
-Domnule profesor Geralt, parcă convenisem de comun deacord că una peste alta a fost un impuls, sau încercați să vă contraziceți singur acum?
Chicotii răutăcios. Inflexiunea vocii era ironică, vădit doritoare să-l provoace la un schimb de replici.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyVin Ian 22, 2016 9:07 am

Rânjii și oftă, oarecum ironic, la auzul spuselor ei. Îi plăcea că ea încerca să îl provoace, și chiar mai mult, teatrul pe care îl juca. Știa că o face de plăcere și nu din motiv răutăcios. Tocmai de aia îi plăcea. Își împinse corpul un pic mai tare în al ei, mișcându-și ușor degetele pe pulpa piciorului, despărțindu-și ușor picioarele pentru a lua o poziție cât mai echilibrată, încâlcindu-și degetele în părul ei.
- Căzusem de comun acord? Aparent nu sunt singurul care încalcă acest ”acord” făcut din nu știu ce motive, nu e așa? spuse râzând, apropiindu-și buzele de urechea ei, urcând cu mâna de pe pulpa piciorului către laterala abdomenului, apăsând-o ușor cu degetele, după care coborî exact pe acelaș drum, prinzând-o de pulpă de data asta.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyVin Ian 22, 2016 9:19 am

Scoase un mic geamăt de surprindere. Se lăsă moale în brațele ei. Tremura destul de tare din cauza lui. O căldură puternică începu să urce din stomacul ei înspre piept. Parcă din atingerea lui țâșnea curent electric pur, cald, arzător. Putea simții dâra caldă a urmei lui pe pielea ei chiar și după ce degetele lui, propiu zise avansaseră deja înspre altă direcție. Pielea ei pulsa a cald, fremăta sub fiecare atingere și se înfiora de frigul rămas în spatele atingerilor lui. Înghiții în sec și-și strânse ochii. Își ridică mâna stângă și-și petrecu cotul și antebrațul în spatele umărului și cefei lui. Se sprijinii cu totul de el în timp ce îl trase mai tare spre ea. Gemu scurt când îi simții șoldurile, abdomenul și zona pubisului lipindu-se de fundul ei acoperit subțire de mătasea kimonului de casă. Oftă a plăcere.
-Uite ce e, urăsc să fac pe mironosița, dar chiar trebuie să ne oprim! zise în cele din urmă și se lăsă moale în brațele lui. Își dădu capul pe o parte, într-o mișcare lentă, de om amorțit și hipnotizat de pulsul și dinamicitatea unei mișcării lor, un fel de dans al hipnozelor erotice, amețitoare, ca pe o invitație la sărutări pe gât și-și lăsă ochii să se închidă lent și relaxat, ca într-o transă puternică
-În plus, tu ai spus așa, nu? Nu aveai intenții de genu în seara aia, bașca nici nu erai atras de mine!
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyVin Ian 22, 2016 9:23 am

Își mușcă ușor buza la auzul gemetelor ei scurte și își plimbă ochii de la urechea ei la partea de gât pe care ea tocmai o lăsase vulnerabilă. Îi prinse corpul între a lui și masa pe care ea era poziționată ca și cum nu ar mai fi avut nici o scăpare. Începu să o mângâie pe picior din ce în ce mai mult, urcând cu mâna cât mai aproape de începutul lateralei de la abdomen de fiecare dată. Își lăsă ușor capul liber să fie tras de greutatea proprie în jos, ajungând aproape de gâtul ei, cu buzele la baza umerilor. 
- Tu spui ceva, corpul tău spune altceva. Am ales să nu mai cred ce aud, ci să cred ceea ce simt și ce văd, în unele momente. spuse râzând ușor, lăsând un val de aer cald pe umărul ei, atingându-l după ușor cu buzele lui umede, luând decizia să nu-i răspundă la al doilea lucru spus decât printr-un simplu râs scurt.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 EmptyVin Ian 22, 2016 9:32 am

Inițial se apropie mai tare cu umărul de buza lui, practic lipindu-și pielea caldă, albă de buzele lui, cerând avid mai mult, apoi își răsfiră degetele lungi de pianistă pe ceafa și gâtul lui și-l apăsă tare cu podul palmei peste gâtul ei. Gâfâi intermitent, zgomotos. Întredeschise ochii, cât să se poată agăța de realitate însă nu reuși și lunecă iar în transa aceea caldă, erotică. Pufăi scurt printre buze un ceva ce ar fi trebuit, poate, să fie un început de cuvânt nearticulat și încheiat cu un geamăt surd. Strânse ochii câteva clipe.
-De ce râzi?Reuși să articuleze în cele din urmă. Își retrase mâna de pe ceafa lui caldă și îl împinse cu tot corpul cu putere, se eliberă din strânsoarea lui și se strecură înafara barului. Se simțea mai bine, mai sigură pe ea cu picioarele pe pământ. Se întoarse cu totul spre el. Ușor ușor, cu mișcări tremurânde și stângace începu să reașeze halatul pe ea, să-l tragă înapoi pe umăr căci căzu până aproape de baza sfârcului și să așeze mai bine materialul sub nodul dublu al cordonului căci fusese lăsată aproape complet expusă de mâna lui. Îl privii câteva clipe. Inima îi bătea tare, fără control, sângele îi fugea efectiv prin trup și era roșie de la piept până în urechi și udă. Oftă prelung și păși spre el.
-De ce îmi fac asta? Îl privii tăios direct în ochi.
Se îndreptă de spate, într-o poziție defensiv agresivă, punându-și mâinile încrucișate peste piept.
-La naiba Geralt! Cu câteva ore înainte ți-am zis că spre deosebire de stana de piatră care ești tu eu mai și simt ceva și spre nefericirea mea fix de tine mi s-a aciuiat sentimentul! Pe toți sfinții dacă nu ar fi fost nenorocitele astea de moli care-mi zbârnâie prin corp și pentru care nu am destulă naftalină de înghițit mi-ar fi făcut o a dracului plăcere să stau capră pentru tine! Am nevoie de un detox pentru că nenorocitul ăsta de crush, exasperanta asta de îndrăgosteala adolescentină e mai stupidă ca orice drog, iar tu în mărinimia ta inexistentă nici nu mă lași să mă bag la dezintoxicare, ba din contră te folosești de prostia și slăbiciunea rezultată din idioțenia asta ca să satisfacă ce ai putea satisface și cu mâna! Poate că pe moment sunt idioată sentimentală dar nu vreau și nu am chef să fiu, așa că n-ai decât să te rezolvi singur!
Pe final începu să-și scrâșnească dinții de nervi. Inspiră adânc în încercarea de a se calma apoi își lăsă brațele pe lângă corp și capul în jos, spre lateral. Privii în jos, analiză parchetul. Era înciudată deabinelea de toată frenezia în care se regăsea. Sângele pulsa cu totul în ea. Oftă prelung și în cele din urmă scrâșni printre dinți.
-Dracu să te ia!
Se repezi spre el și se apucă cu mâinile de partea de material dinspre umeri și îl sărută apăsat pe gură.
-Când ziceam că fug de tine ca de satana, nu era o expresie, ești dracu însuși.
Îi șopti printre buze, rapid, aproape fără se respire apoi își lipii iar buzele de ale lui. Se apăsă tare, cu toată forța de parcă ar fi încercat să intre cu totul în trupul lui.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Calm down - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Calm down   Calm down - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Calm down
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Exteriorul casei :: Lacul-
Mergi direct la: