Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 ~aroma bauturii~

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 6:26 pm

M-am dus sa ma incalzezc la semineu, deoarece ma luase frigul dupa acea baie de picaturi. Mi-am dat rochia jos ramanand doar in lenjerie. Dar ca masura de precautie, m-am invelit intr-un prosop. Astfel nimeni nu imi putea vedea goliciunea. Usor m-am asezat pe covorul din fata semineului intinzand mana spre facari.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 6:39 pm

Am intrat alergand in living dorind sa ma incalzesc la semineu.Mi'am lasat rucsacul pe canapea si m'am indreptat spre semineu.Cand sa ma asez,am vazut o fata.Am atins-o pe umar facand-o sa isi indrepte privirea spre mine.Era Sarany
-Hiii!
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 6:40 pm

Cineva ma atinse pe umar. Mi-am intors privirea si l-am observat pe Uruha. Acesta ma saluta...
- Buna... Ce cauti aici?
Am spus putin rusinata deoarece eram doar in prosop.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 6:55 pm

-Pai vreau sa ma incalzesc la semineu...mai pe scurt ceea ce faci tu.Ah du'te si te'mbraca!Nu de alta da is baiat...daca eram fata nu ma deranja.Am zis chicotind.Adevarul era ca arata bine si mi-era frica sa nu fac un pas gresit
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 6:59 pm

Am rasuflat dezamagita...
- M-as imbraca dar hainele mele sunt ude si nu ma duc in camera mea singura...
I-am tras bluza de pe el, punand-o pe mine.
- Asa e mai bine.
Norocul meu ca era un hanorac ce imi trecea de fund.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 7:16 pm

Am facut ochii cat cepele,nu ma asteptasem sa'mi ia hanoracul de pe mine.In fine,nu prea i'am dat importanta si am zis
-Mult mai bine asa...Ah hai ridicate ca e rece pe jos si o sa racesti!
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 7:18 pm

Am ras cand a facut ochii cat cepele. intradevar, eram indrazneata.
-Mult mai bine asa...Ah hai ridicate ca e rece pe jos si o sa racesti!
- Dar... e mai cald langa foc... dacat pe canapea.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 7:43 pm

-Mda,poate ca ai dreptate.Ti-e sete cumva? Am intrebat-o ducandu-ma la rucsac.In rucsac aveam destule bauturi aduse cu gandul sa le duc in frigider,dar mi-era cam lene.So...puteam sa beau cu ea ceva
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 7:49 pm

-Mda,poate ca ai dreptate.Ti-e sete cumva?
Mi-a intins o bautura. M-am uitat la el suspicioasa.
- Ti bautura alcolica in ghiozdan?
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 8:02 pm

-Nu,doar ca am adus-o s-o duc in frigider sa fie rece.De ce?
M'am uitat la ea ridicand din spranceana ''Ce i se pare asa ciudat daca port bauturi in rucsac?Nu inteleg...in fine''
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 8:08 pm

Era mult prea frig in camera. M-am gandit sa ma duc in living langa semineu sa ma incalzesc putin. AM iesit din camera luand-o pe holul intunecat si nimerind in living. Acolo i-am vazut pe Sarany si pe Uruha. I-am salutat gesticuland cu mana, apoi m-am asezat in fata semineului.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 8:25 pm

-Nu,doar ca am adus-o s-o duc in frigider sa fie rece.De ce?
- Pai e ciudat ca ti atata bautura. iti place sa bei?
Apoi blonda si-a facut aparitia in camera... dragut...
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 8:36 pm

Priveam focul si dansul vulgar al flacarilor. Fara sa ma uit la cei din spatele meu, mi-am cerut pur si simplu scuze.
-Ano...imi pare rau pentru deranj, ideea e ca imi era prea frig si ca trebuia cumva sa ma incalzesc...
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 8:52 pm

-Da,din cand in cand...Ah si Anne,nu'i nicio problema. Am scos din rucsac o sticla de bere
-Good,vrea careva?Am zis punandu-mi bere intr-un pahar apoi savurand-o
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyMier Sept 09, 2009 8:55 pm

Am zambit in sinea mea. Stateam cu mainile intinse spre semineu, era asa bine si cald, apoi l-am auzit pe Uruha intrebad daca vrea cineva bere. Cum eu eram o alcoolica desavarsita era culmea sa refuz. M-am intors spre el si incunviitat din cap.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyJoi Sept 10, 2009 12:08 am

Imi placea sa ma imbat ocazional, dar nu mereu. Plus ca nu eram adepta statului o noapte intreaga cu wcul in brate, dupa chef. Dar nu strica sa iau o guura...
- Vreau si eu...
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyJoi Sept 10, 2009 12:30 am

M-am gandit mai bine. Aveam si eu bautura la mine in camera si ma incalzisem bine. M-am ridicat in picioare spunandu-i lui Uruha.
-Stii...m-am gandit mai bine...nu mai vreau bere. Am sa ma duc la mine in camera sa beau ceva...oricum ma incalzisem...Bye bye, distractie placuta amorezilor...
Am spus iesind din living si scotand limba copilareste.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyJoi Sept 10, 2009 12:39 am

- Bye...
L-am privit pe Uruha. Parea sa tot bea. M-am dus la el, lundu-i berea din mana. Am baut ce mai ramasese. Am pus mana pe gatul lui, sedicotor, steptandu-i reactia.
Sus In jos
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyJoi Sept 10, 2009 2:55 am

Simteam deja mirosul dulceag, amarui de bere venind din living. Nu ma impacasem niciodata cu mirosul asta. Imi provoca greata, plus ca il simteam mult mai amplificat. Dar in acea secunda nu vedeam decat oportunitatea de a ma invata sa-l suport, si poate ideea de a mai cunoaste pe cineva. M-am apropiat, respirand din ce in ce mai greu. Am bagat capul pe usa, observand doua siluete. Un baiat a carui freza avea toata admiratia mea si o fata a carei figuri adorabile ma facu sa zambesc.
- Um... va deranjez? am intrebat, ascunzandu-mi fata pe jumatate.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyVin Sept 11, 2009 12:44 am

-Amorezi?!?Despre ce vorbeste?
Am ramas masca simtind-o pe Sarany peste mine,punandu-si mainile dupa gatul meu.Daca ma vedea Mi Hee eram ars.Dar totusi,ea nu'i aici...mda...mai bine o fac sa inceteze.M'am uitat in alta parte incercand sa o imping dar,din greseala i'am atins sanii
-Ioi,sorry...n'a fost cu intenie...I'am zis inrosindu-ma apoi mi'am indreptat privirea spre blonda
-In legatura cu tine,nu stiu ce sa zic...intreab-o pe Sarany.
Sus In jos
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyVin Sept 11, 2009 3:27 am

Am oftat, stiind ca nu voi primi un raspuns concret.
- Oamenii sunt ciudati... am spus cu o nepasare vizibila si am intrat in living.
Nu i-am mai bagat in seama, ducandu-ma direct catre un scaun vechi si prafuit din cel mai indepartat colt. L-am sters cu maneca si m-am asezat, lasandu-mi palmele pe genunchi ca si cand as fi asteptat ceva. Dar, de fapt, imi faceam doar placerea de a fi papusa.
- Ganditi-va ca nu sunt aici! Le-am spus pe un ton scazut, inchizand incet ochii.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyVin Sept 11, 2009 3:35 am

Mi-a pus mana pe san din greseala cred, in timp ce incerca sa ma impinga. Asta insemna ca nu ma accepta. Doar am spus ca nu-i nimic si am tacut . Apoi o fata blonduta, asemanatoare unei papusi a intrat in camera. am rosit imediat.
- Um... va deranjez?
-In legatura cu tine,nu stiu ce sa zic...intreab-o pe Sarany.
- De ce eu? Miaw... am facut o fata de pisicuta. Uh... ne-ai putea lasa putin singuri? si-am rosit.
Sus In jos
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyVin Sept 11, 2009 3:41 am

Auzisem vocea fetei de cateva secunde, dar nu reactionasem nici cum. Eram pierduta in ganduri si devenise greu sa analizez cuvintele. Dupa putin timp, m-am ridicat, fara sa-mi deschid ochii.
- Bine.
M-am indreptat inspre usa, ascunzandu-mi privirea. Ajunsa in pragul acesteia, mi-am ridicat capul si am zambit. Acel zambet sadic care imi iese cand nu ma concentrez, cand nu-l gandesc. Am iesit incet, luandu-mi mana de pe suprafata lemnoasa doar cand corpul meu fusese cu totul in afara camerei.

- Pot veni mai tarziu? am intrebat, ascunsa in spatele usii.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyVin Sept 11, 2009 3:53 am

- Bine.
Sa ridicat de pe scaunul pe care se asezase cu cateva secunde in urma. A zambit sadic, insa acel zambet nu ma speriat... Parea o papusa ucigasa, fica lui Chucky probabil. Dar nu imi era frica de papusi. Erau chiar ultima mea grija...
- Pot veni mai tarziu? sa auzit vocea ei din spatele usii.
- Da, am zis.

off: Shinku.. gomenasai... dar vroiam sa fac ceva perversiuni cu Uruha *_* Ca Sarany si Uruha trebuie sa se indragosteasca... Ma rog.. long story... Eeto.. crezi ca mi-ai putea trimie un pm cu id-ul tau? Te rog ^^
Sus In jos
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ EmptyVin Sept 11, 2009 4:04 am

Off: Nu-i nimic, nu m-am suprat ^^ doar ca m-am uitat proaspat la Rozen Maiden si fac pe papusa sadica XD Iti voi trimite id-ul meu. (apropo, de-a bea astept sa vad ce iese din povestea asta...)

Mi-a rapuns afirmativ, dar vocea ei suna ciudat pentru mine. Intelesesem, intr-adevar, ca picasem prost. Am rostit un "ok" binevoitor, nestiind daca m-a putut auzi, si m-am indepartat incet.
Sus In jos
Continut sponsorizat





~aroma bauturii~ Empty
MesajSubiect: Re: ~aroma bauturii~   ~aroma bauturii~ Empty

Sus In jos
 
~aroma bauturii~
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: