Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Music Room

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyJoi Sept 10, 2009 4:41 am

Am ridicat din umeri.
-Daca te innebuensc mai bine plec, nu vreau sa fac asta, m-am intors total spre el, de data aceasta cicatricile maronii, rosiatice se vedeau precnant, stiam asta pentru ca le simteam arzand al fel ca acantoza neagra de pe coate, dar ciudat..ciudat nu-mi pasa.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyVin Sept 11, 2009 12:18 am

- Aish nu ma refer ca ma inebunesti am spus la plural "inebuniti" deja nu ma mai cunosc.. Poate din cauza somnului.. Poate din cauza mutarii.. Chiar n-am idee .. Insa stiu sigur ca voi pleca complet schimbat din aceasta imprejurare..
Apoi mi-am atintit ochii inapoi la Miyong.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyVin Sept 11, 2009 12:36 am

Mi-am frecat mainile absenta
-Poate ca...poate ca ar trebui sa-ti las un motiv mai putin sa innebunesti si sa ma retag, multumesc de gazduire. Am strans in mana pelerina din piele fiidn gata sa o trag pe mine.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyVin Sept 11, 2009 4:53 pm

Am tot privit absent, pana am reusit sa deslusesc vocile lor. Am clipit de doua ori, in incercarea de a ma trezi. Am intors capul spre Top soptind un "imi cer scuze". Imi uram cosmarurile si somnul. De ce mereu era la fel? De Ce?
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyVin Sept 11, 2009 6:27 pm

-Hey n-am vrut sa sune asa.. bine? Daca doresti mai poti ramane si asa .. nu stiu daca voi mai dormi..
Apoi Miyong in sfarsit se trezi .. si intoarse capul spre mine soptindu-mi un "Imi cer scuze". Nu m-am putut abtine sa nu o imbratisez.
-In sfarsit ! Vroiai sa mor pe aici?
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyVin Sept 11, 2009 7:03 pm

-In sfarsit ! Vroiai sa mor pe aici?
Am ramas blocata in bratele lui. Nu stiam cum sa reactionez. Probabil trebuie... Adica da.. Trebuie sa o fac. L-am strans la randul meu pentru a nu parea nesimtita sau altceva.
- Imi pare rau. Nu vroiam sa-ti fci griji. Plus ca e ceva obisnuit.
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyVin Sept 11, 2009 7:14 pm

"- Imi pare rau. Nu vroiam sa-ti faci griji. Plus ca e ceva obisnuit."
M-am desprins un pic din bratele ei pentru a o putea privi.
-Cum sa nu imi fac griji? Ce ai visat? Ceva normal? Cum poate fi asa ceva ceva normal?
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyVin Sept 11, 2009 7:27 pm

-Cum sa nu imi fac griji? Ce ai visat? Ceva normal? Cum poate fi asa ceva ceva normal?
L-am privit rusinata.
- Uh.. Am visat ca ma trageau, torturau si zgariau cateva spirite.. Nimic important.
Am facut o moaca bosumflata.
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyVin Sept 11, 2009 9:02 pm

"- Uh.. Am visat ca ma trageau, torturau si zgariau cateva spirite.. Nimic important."
-Aish ce cosmar! De asa ceva cred ca ma speriam si eu..
Ma uitam la ea mirat.. Io cand am cosmaruri in niciun caz nu am cu spirite sau chestii ca astea..
- Eh oricum nu ai de ce sa te temi.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptySam Sept 12, 2009 3:17 am

Mi-am tras incet haina pe mine.
-Am pelcat! imi strangeam tot mai tare bratarile pe maini simtind acele tot mai adanc in piele. O senzatie undeva intre placut si exasperant. Am iesit gandindu-ma ca vreau crini.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptySam Sept 12, 2009 3:59 am

-Aish ce cosmar! De asa ceva cred ca ma speriam si eu.. Eh oricum nu ai de ce sa te temi.
M-am frecat cu mainile la ochi.
- Mi-e somnic. Maw... Dar o sa stau treaza... Tu te culci? Ca sa stiu daca ma retrag.
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptySam Sept 12, 2009 6:53 pm

- Mi-e somnic. Maw... Dar o sa stau treaza... Tu te culci? Ca sa stiu daca ma retrag.
- Nu deocamdata.. Inca nu simt neoia de somn ceea ce e foarte ciudat..
Mi-am trecut mana prin par.. la ora aia patul sforaia sub mine... dar nu si acum..
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptySam Sept 12, 2009 7:39 pm

- Nu deocamdata.. Inca nu simt neoia de somn ceea ce e foarte ciudat.
M-am sprijinit cu capul de umarul lui si l-am tras de nasuc. Am chicotit, asteptand sa ma certe.
- Mie tot mi-e somn... Pacat ca nu pot dormi...
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptySam Sept 12, 2009 11:23 pm

Si-a lasat capul pe umarul meu.. cine n-ar stii ar fi zis ca suntem un cuplu.. ma tras de nas ceea ce nu imi placea.
"- Mie tot mi-e somn... Pacat ca nu pot dormi..."
-Ya! Nu mai face asta vrodata! Nu suport!! De ce nu poti dormi? Ce ai?
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyDum Sept 13, 2009 4:17 am

-Ya! Nu mai face asta vrodata! Nu suport!! De ce nu poti dormi? Ce ai?
L-am privit ridicand dintr-o spranceana.
- Crezi ca ai putea suporta inca un soc? Rar dorm linistita toata noaptea. iar atunci sunt cu cineva in pat.. ceea ce... la fel ca somnul linistit... se intampla rar.
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyDum Sept 13, 2009 8:23 pm

M-am uitat ridicand spranceana si uitandu-ma ciudat la ea.
- Se poate sa mai ai inca un cosmar? La mine asta nu s-a intamplat niciodata.. sa mai fie un cosmar dupa altu.
Eram cam nedumerit.. oricum cand dormeam dormeamca un sac de cartofi n-aveam nici-o treaba.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyDum Sept 13, 2009 8:34 pm

- Se poate sa mai ai inca un cosmar? La mine asta nu s-a intamplat niciodata.. sa mai fie un cosmar dupa altu.
- Da... uneori... dar cand dorm impreuna cu cineva, nu le mai am... E ciudat...
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyLun Sept 14, 2009 3:11 am

- Da... uneori... dar cand dorm impreuna cu cineva, nu le mai am... E ciudat...
M-as fi oferit sa dorm cu ea.. dar totusi nu voiam sa par un pervers.
- Pei totusi noi am fost aici tot timpul .. care o fi diferenta?
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyLun Sept 14, 2009 3:14 am

- Pei totusi noi am fost aici tot timpul .. care o fi diferenta?
- In pat baka.. in pat.. nu in camera.
M-am ridicat lenes.
- Cred ca ma duc in camera mea...
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyLun Sept 14, 2009 4:16 am

"- In pat baka.. in pat.. nu in camera.Cred ca ma duc in camera mea..."
Am prins-o rapid de mana. Totusi nu stiam cand ma voi mai intalni cu cineva.
- Cu adica in pat? *am facut ochii mari* Adica nu vreau sa par nesimtit.. Fata? Baiat? Adica sper sa nu mi se intample si mie..
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyLun Sept 14, 2009 6:14 pm

- Cu adica in pat? *am facut ochii mari* Adica nu vreau sa par nesimtit.. Fata? Baiat? Adica sper sa nu mi se intample si mie..
- Nu ma refeream la aia... Ci doar daca dorm... pfff... Hai ca plec.
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 EmptyVin Sept 18, 2009 5:01 pm

"- Nu ma refeream la aia... Ci doar daca dorm... pfff... Hai ca plec."
Am ridicat o spranceana.. ce voia sa spun prin asta.. nu ma refeream la asa ceva.Asa ca am cam strigat la ea..nu voiam sa imi fac o imagine chiar nasoala si de pervers.
-Ya! Aish nu ma refer la ce te gandesti tu..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Music Room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Music Room
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: