Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Un zid si nimc mai mult...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Morton J. Rainey
Decan
Morton J. Rainey


Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : Where misery loves company

Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un zid si nimc mai mult...   Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 EmptyMier Oct 28, 2009 11:10 pm

Rupse o bucata din camasa sa si o lega in jurul locurilor unde se aflau ranile .
-O sa te usture si o sa te doara si ... !
Ofta , analizand situatia . Se ridica si isi daduse in sfarsit seama ca nici spatele sau nu era lipsit de ranile provocate de acelasi "agresor" .Unul care ataca la comanda ei.
Sus In jos
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un zid si nimc mai mult...   Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 EmptyJoi Oct 29, 2009 12:45 am

Am dat din cap negativ, nefiind de-acord cu ce spusese.
- Nu ma va durea. In definitiv, ranile trebuie sa fie mai proaspete ca sa le pot simti. Acum, parca nici ploaia nu ma mai atinge.
Am zambit cald, copilaros. Spusesem adevarul doar pe jumatate, dar nu asta era important. Materialul bluzei lui Lisette era atat de fin si placut, incat nu m-ar fi durut atingerea lui nici daca rana era mortala. Imi facea bine, chiar, mangaind suprafetele de piele intepate.
Sus In jos
Morton J. Rainey
Decan
Morton J. Rainey


Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : Where misery loves company

Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un zid si nimc mai mult...   Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 EmptyJoi Oct 29, 2009 10:08 pm

Cicatrice i se vedea perfect .Camasa rupta in foarte multe locuri cazu brusc de pe ea ,lasand-o de la brau in sus numai cu un sutien negru din matase.Sanii sai erau mici si voluptosi ,iar lantisorul ce avea de el legat un fel de mini-pumnal , cadea frumos pe acestia.Se intoarse cu fata inspre Shinku si zambi incercand sa para calma .
Sus In jos
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un zid si nimc mai mult...   Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 EmptyLun Noi 02, 2009 4:10 am

- Nu trebuia sa faci asta...
Materialul fin, rupt prin atatea locuri, al camasii sale nu a mai rezistat. I-a alunecat de pe corp, lasand-o prada picaturilor de ploaie. Imi acoperise ranile aproape in intregime, si nu mai sangerau. Mi-am intins bratele spre ea, ca un copil ce implora o imbratisare.
- Lasa-ma sa te tin in brate... raceala mea e calda acum.
Sus In jos
Morton J. Rainey
Decan
Morton J. Rainey


Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : Where misery loves company

Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un zid si nimc mai mult...   Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 EmptyLun Noi 02, 2009 11:00 pm

-Shinku...
Ii cuprinse talia cu atata putere incat se temea sa nu cumva sa ii zdrobeasca soldurile ,insa se linisti brusc.Spera ca , corpul sau inghetat sa nu o deranjeze ,defapt mai mult pielea sa .
Sus In jos
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un zid si nimc mai mult...   Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 EmptyMar Noi 03, 2009 1:49 am

Am zambit, inconjurand-o cu mainile. Eram plina de afectiune pentru ea... afectiunea! Pentru mine, era acel lucru pe care incercam sa il inspir si infaptuiesc cu o inocenta copilaroasa, dar pe care il uram pentru falsitatea ce i-o atribuiam tot eu. Si cu atat mai mult iubeam momentele in care stiam ca e reala. Vroiam sa fiu ca un scut, sa nu permit ploii sa o atinga.
- Imi pare rau daca sunt inca rece...
Sus In jos
Morton J. Rainey
Decan
Morton J. Rainey


Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : Where misery loves company

Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un zid si nimc mai mult...   Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 EmptyMar Noi 03, 2009 10:21 pm

O privi de-a dreptul uimita apoi zambi.
-Si eu care credeam ca numai subsemnata poate citi gandurile .
Oarecum.Mai mult le ghicea si asta o facea sa se simta speciala . Si scopul sau blestemat o facea speciala dar si memoria vizuala si capacitatea de-a transmite ganduri.Nu era ceva paranormal , ci mai degraba ceva normal dar neimbunatatit in ceea ce priveste tehnica.
Simti miros de sange ,cadavru si trandafir.Si ploaia nu ii mai era prietena , caci nu-i spalase trupul asa cum trebuia.Pacat ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un zid si nimc mai mult...   Un zid si nimc mai mult... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Un zid si nimc mai mult...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: