Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Undeva ...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

Undeva ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Undeva ...   Undeva ... - Pagina 2 EmptyDum Noi 08, 2009 2:02 am

- Asa deci... pacat, mare pacat, desi violoncelului ii lipseste ceva ce vioara are. Si invers!
Mi-era cald datorita ceaiului, acest lucru fiind incomod. Dar avea sa-mi treaca, asa ca mi-am fixat postura de papusa, pregatita sa nu ma misc pentru a "ingheta caldura". Vroiam sa scap, sa evadez din proaspata cusca imaginara.
Sus In jos
Morton J. Rainey
Decan
Morton J. Rainey


Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : Where misery loves company

Undeva ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Undeva ...   Undeva ... - Pagina 2 EmptyDum Noi 08, 2009 5:50 pm

Intelese iar starea lui Shinku si ii atinse incet obrazul , simtindu-se din ce in ce mai rece si mai uda.Simtea ca parca o cascada intreaga cursese pe ea.Si asta era doar imaginatie,caci nu poti pune un cadavru sa stea sub o cascada.Ar fi macabru ,dar totusi ciudat...
Sus In jos
 
Undeva ...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: