Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 printre scandurile roase

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 3:47 am

-Dar nu fac asta deloc.Ca sa vezi,separe ca manierele mele cam lasa de dorit pentru dumneavoastra.Nu am ce sa fac.Asa ma comport cu toate femeile fie ca-mi place sau nu
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 3:56 am

-Dar nu fac asta deloc.Ca sa vezi,separe ca manierele mele cam lasa de dorit pentru dumneavoastra.Nu am ce sa fac.Asa ma comport cu toate femeile fie ca-mi place sau nu.
- Nu asta vroiam sa spun.. Doar ca vreau sa devenim amici... Mi se pare prea exagerat stilul tau... Poti sa te comporti normal? Te rog...?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:00 am

-Normal?Daca asta doresti
Spun eu dand indiferent din umeri privind din nou inainte,intampinand cu drag linistea ce-mi era o buna prietena de foarte mult timp
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:10 am

-Normal?Daca asta doresti.
Am zambit din nou, privindu-i fascinata parul blond. Ochii lui erau de un albastru minunat, sticlos, pur. Pacat ca parea trist, scaldat in linistea ce-i era asa draga.
- Multumesc. Care este specialitatea ta ca profesor?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:14 am

-Istoria in cea mai mare parte.Legendele sunt,in primul rand,o placere amstecata cu aceasta specialitate
Explic eu privind-o calm cu un zambet schitat pe buzele-mi rosu in contrast cu pielea alba
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:16 am

-Istoria in cea mai mare parte.Legendele sunt,in primul rand,o placere amstecata cu aceasta specialitate.
Am chicotit.
- Cand eram mica obisnuiam sa citesc carti despre istoria tarii mele sau a altor tari.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:20 am

-Sa inteelg ca iti place sa fi documentata.Este un lucru pe care nu-l intalnesti prea des in zilele noastre.Imi place sa aud asta mai ales din partea unei fete atat de incantatoare ca si tine
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:26 am

-Sa inteelg ca iti place sa fi documentata.Este un lucru pe care nu-l intalnesti prea des in zilele noastre.Imi place sa aud asta mai ales din partea unei fete atat de incantatoare ca si tine
Am zambit putin rusinata la auzul cuvintelor lui. Era un adevarat barbat.. ce stia sa linguseasca femeile.
- Imi place. Dar mai mult ador povestile romantice... stiu ca pare copilaresc... dar... uh..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:28 am

-Nu,chiar deloc.Ele constituie baza a multor legende dragi mie.Romantismul este cea mai pura arta pe care nu multi au norocul sa o stapaneasca si de care nu ma pot lasa
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:33 am

-Nu,chiar deloc.Ele constituie baza a multor legende dragi mie.Romantismul este cea mai pura arta pe care nu multi au norocul sa o stapaneasca si de care nu ma pot lasa.
- Pff... Pana acum nu am trait decat povesti de dragoste scrise de un poet consacrat. Nimic bun.
Am privit dezamagita in gol.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:35 am

-Cea mai buna poveste de dragoste cea prin care treci.Cea care este scrisa de mana destinului special pentru tine ca sa-ti poata oferii placeri,amintiri,sentimente placute si nobile
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:44 am

-Cea mai buna poveste de dragoste cea prin care treci.Cea care este scrisa de mana destinului special pentru tine ca sa-ti poata oferii placeri,amintiri,sentimente placute si nobile.
- Iar daca poetul meu nu are talent in a scrie povesti de dragoste?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:45 am

-intotdeauna se gaseste cate un inlocuitor pentru el
Spun eu dand indiferent din umeri continuand sa o privesc calm gandindu-ma la ceva
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:48 am

-intotdeauna se gaseste cate un inlocuitor pentru el.
L-am vazut ca sta ganditor.. am intrebat in speranta ca vom schimba subiectul..
- La ce te gandesti?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:50 am

-La nimic ce ar merita efortul unei convorbiri
Spun eu lasnadu-ma pe spate pe fotoliu,stand picior peste picior,privind inainte pe geamul fara sticla
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:52 am

-La nimic ce ar merita efortul unei convorbiri.
Sa asezat intr-o alta pozitie si a privit pe geam. Il analizam fascinata.
- Esti asa misterios ... si atragi totusi atentia.. stiai asta?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:57 am

-Nu,chiar nu stiam deloc.De ce credeti asta?
Intreb eu fara a o privii asteptand raspunsul in timp ce urmaream luna admirandu-i frumusetea sublima
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 4:41 pm

-Nu,chiar nu stiam deloc.De ce credeti asta?
- Poate suna ciudat... dar... Pari misterios pentru ca vorbesti destul de putin si esti mai atent la orice lucru fara viata decat la oameni. Iar eu cred ca asta atrage atentia. Sau poate cred asta din cauza ca toti barbatii pe care i-am cunoscut pana acum erau conform tiparului...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 7:12 pm

-Posibil.Nu sunt prea vorbaret,consider cuvintele deprisos in unele momente iar oamenii...sunt atat de interesanti.Ma amuza la culme insa sunt mult prea imprevizibili
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 7:15 pm

-Posibil.Nu sunt prea vorbaret,consider cuvintele deprisos in unele momente iar oamenii...sunt atat de interesanti.Ma amuza la culme insa sunt mult prea imprevizibili.
- Da... sunt... as prefera un prieten tacut decat un puscarias salbatic. M-am saturat de idioti ce se dau cocosi...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 7:18 pm

-Fiecare cocos...isi are nasul intr-un final iar acesta se va dovedii ai fi chiar gaina ce o tinea sub aripa lui.
Spun eu amuzat,chicotind,tinandu-mi degetele la gura
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 7:20 pm

-Fiecare cocos...isi are nasul intr-un final iar acesta se va dovedii ai fi chiar gaina ce o tinea sub aripa lui.
M-am uitat la el cu o fata mirata cand a inceput sa chicoteasca. Nu am zis nimic, doar l-am privit.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 7:24 pm

Ochi-mi deveneau din ce in ce mai albastrii ,clari si stralucitori in intunericul oferit de noaptea asurzitor de linistita.Inspectam fiecare miscare ce o puteam vedea pe micul gemulet lasand linistea sa ma imbratiseze din nou
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 7:29 pm

Ochii lui prindeau stralucire sub razele diafane ale lunii. Am hotarat ca ar fi cazul sa mai spun cate ceva...
- E bine ca te vad razand totusi.
Am vorbit putin mai incet, incercand sa nu-i stric visul...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 7:32 pm

-Da,pot face si asta uneori insa nu prea des ca strica.Nu sunt genul sa rada din orice iar daca o fac prefer sa-mi tin rasul pentru mine.
Am spus eu privind-o calm
Sus In jos
Continut sponsorizat





printre scandurile roase - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: printre scandurile roase   printre scandurile roase - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
printre scandurile roase
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Printre petale...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: