Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 My creepy room

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room Empty
MesajSubiect: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 12:20 am

Am intrat in camera putin infricosat.Era normal.Intuneric peste tot,becurile palpaiau si era frig,foarte frig.Am lasat valiza langa usa si m'am trantit pe pat uitandu-ma prin camera.''Ce nasol ii aici....si foarte infricosator...''.M-am apropiat incet de valiza desfacand-o si scotand lucrurile din ea apoi aranjandu-le prin camera.
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 12:44 am

Cine esti ?Ce cauti aici ?
Se auzi un glas cu un timbru neplacut,venind parca de nicaieri.Lemnul podelelor incepu sa scartaie,ca sub o greutate mult prea mare.Cearsafurile de pe pat erau ravasite si,in ciuda frigului din camera,ferestrele erau larg deschise.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 12:52 am

Am incremenit auzind scartaindu-l podelei si vazand cearsafurile ravasite.M'am uitat in jur si nu am vazut pe nimeni.Ma intrebam de unde venise vocea.Am raspuns calm continuand sa aranjez prin camera
-Sunt Takashima Uruha!Si sunt aici pentru ca sunt intr-o excursie.Dar tu cine esti?
Ma intreb daca cineva a citit integral povestea aia nenorocita! Uruha nimeni nu e mutat aici, personajele sunt intr-o excursie citeste povestea!
Semnat, Autumn.


Ultima editare efectuata de catre Uruha in Lun Sept 07, 2009 1:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:04 am

Un tiuit dureros ii invada urechile baiatului,insa inceta la fel de brusc precum incepuse.
Nu atat de tare ...
Se auzi din nou glasul venind de nicaieri.
Un alt zgomot,insotit de cateva scartaituri incepu,semn ca cineva sau ceva incepuse sa se plimbe prin incapere.Atmosfera din camera deveni greoaie,scufundandu-se parca in parfumul puternic de iasomie,verbina si rozmarin.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:13 am

Mi-am pus repede mainile la nas neputand sa respir.Apoi am zis in soapta,inca [virgula] calm
-Bine,gata,gata.Nu mai tipa .Dar macar zi'mi cine esti.Si incearca sa nu ma lasi surd...
Eram al naibii de curios.Eram si putin infricosat dar nu foarte mult incat sa raman socat
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:14 am

Fugeam pe hol, un hol nesfarsit, parea ca fug ca o bezmetica in cautare de ceva, iar acel ceva era nimic. M-am oprit din alergat respirand rapid si mergand pe parchetul subred al carui scratait imi invada urechile. Am ciocanit usor in usa in care se afla vre-un alt student sau poate ca era goala. Cine stia?
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:16 am

Reactiona imediat la zgomote,disarand fara urma din incapere.
Singurul lucru care poate ii mai indica inca prezenta scurta su fulgeratoare era atmosfera greoaie din camera,inca prea incarcata in parfumul puternic.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:25 am

-Ai de gand sa'mi zici cine esti? Am intrebat-o inca in soapta
M-am dus cu mainile la nas inspre usa si am deschis-o vazand-o pe blonda.
-Intra!Si tinete de nas ca...vine un miros de iasomie si alte flori...Nu stiu de unde..dar in fine.Am zis dandu-ma din usa facandu-i loc
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:28 am

Inainte sa intru, il auzisem spunand ceva de "iasomie si flori...". Era clar, il bantuia si pe el...Totusi am intrat, dar nu stiam ce sa fac. Sa ii spun despre fantoma sau nu...Cand am intrat, mirosul insuportabil era pretutindeni ceea ce ma fgacu sa lacrimez putin, iar aerul era foarte greoi...In loc sa intru in continuare in incapere, l-am luat de mana si l-am tras afara.
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:36 am

Usa se tranti brusc in spatele lor,si un zgomot anunta ca o prezenta rasuci cheia in iala,incuiind-o.
Cateva lucruri cazura in camera,spargandu-se,in vreme ce ferestrele incepura sa vibreze.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:38 am

Priveam usa cu ochii cat cepele inspaimantata. Imi paruse bine ca-l scosesem afara, cine stie, putea sa-l fi ranit. Cu toate acestea uitasem motivul epntru care venisem la el. Am apasat pe clanta, chiar o inchisese. M-am dat la o parte lasand ceva loc intre noi si usa.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:50 am

Am auzit zgomotul usii si parca se incuiase cu cheia.Se incuiase?Singura?Imposibil!!
-De ce m-ai tras afara?Nici macar nu te cunosc....Am zis calm
Eram curios.Foarte curios.Ce naiba se intampla?
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:54 am

L-am privit cu o figura inspaimantata.
-Era sa te omoare si tie iti pasa cine sunt?! Chiar nu mai conteaza acum...promite-mi ca daca mai simti parfumul acela sa pleci imediat din locul in care esti...i-am spus privindu-l in ochi si inghitind in sec.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:56 am

M-am lipit de usa activand flacara, usa tremura nervos, ca un corp ars si-apoi se deschise am intrat in camera privind pereti, tavanul detectand corpul imaterial.
-Om..am inceput sa incantez aceeiasi mantra curatatoare asteptand..
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 1:59 am

Disparuse insa la timp din camera.In urma ei ramase numai dezordinea din jur si o fereastra sparta.
Nu-ti place parfumul meu?
Ii rasuna blondei in cap un glas inghetat,facand-o sa tremure si dandu-i fiori electrici.


Ultima editare efectuata de catre Erzsébet Rosebarthory in Lun Sept 07, 2009 2:00 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 2:00 am

M-am uitat ridicand din spranceana .Despre ce vorbea?Era speriata.Se vedea pe fata ei.
-Hey,eram singur in camera.Cine putea sa ma omoare?Nu inteleg!
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 2:04 am

Mi-am dus mainile la urechi, incruntandu-ma. Dupa tonul vocii ei parea suparata pentru ca vocea ei parea mai mult tipat decat glas de femeie. Incepuse sa tremur cazand usor in genunchi.
-Te rog, lasa-ma in pace...am zis inchizand ochii. Eram concentrata la ce se intampla in jurul meu asa ca nu-l auzisem pe baiat.
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 2:06 am

De ce nu iti place parfumul meu ?
Se repeta glasul femeii,de data aceasta mai neplacut si ascutit.
Mireasma dulceaga o inconjura inca o data,ametind-o si ingreunandu-i mentinerea echilibrului.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 2:09 am

Ma durea din ce in ce mai tare incat ajunsesem sa dau din cap in semn negativ. Apoi m-am gandit ca ar fi mai bine sa-i fac pe plac, dar durerea era asa mare, de abia puteam sa respir.
-N-am spus...c-ca nu-mi...p-place...
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 2:11 am

De ce te feresti de mine ?Nu-ti place ?
Un alt val dulceag de iasomie,verbina si rozmarin o inconjura pe fata,ametind-o inca o data.
E un amestec facut special pentru mine ...
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 2:13 am

-WTF?Ce se intampla aici?Auzeam cealalta voce dar nu'i dadeam importanta.M-am apropiat de fata,i-am apucat incheieturile mainilor si am incercat s-o ridic.Abea atunci mi'am dat seama ca acea femeie o chinuia pe blonda.Apoi am tipat la aceea:
-Unde esti?De ce ii faci rau?Nu vezi ca o doare?Nu ti-e mila de ea?INCETEAZA!
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 2:14 am

Il impinse pe baiat cu o forta uimitoare,izbindu-l de perete si acoperindu-l in parfumul ei dulceag si ametitor.
Nu te baga !
Il avertiza pe un ton nervos.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 2:14 am

Incercam din rasputri sa respir. Cand incercam sa inspir, parfumul imi bloca caile respiratorii, parca ma sugruma de gat atat de tare incat nu putea vrobi deloc, doar prin minte..." E un...p-parfum...special...te f-face unica" am spus respiand foarte, foarte greu...
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 2:15 am

Mi-am pus mainile energizate pe umeri blondei.
"E nomine Deus...E nomine Padre" repetam intr-una in cap privind atenta in ochii fetei, priveam in ea, priveam in mintea ei
-Rosebarthory...
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room EmptyLun Sept 07, 2009 2:16 am

Un ras cristalin razbatu,ajungand in cele din urma pana la blonda.
Vezi ?era preferatul Josephinei ... insa nu am putut-o lasa niciodata sa-l foloseasca ... Este parfumul meu ...
Se auzi din nou,de data aceasta pe un ton vesel.
Sus In jos
Continut sponsorizat





My creepy room Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room Empty

Sus In jos
 
My creepy room
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Music Room
» Selena's Room
» My cold room
» room full of mysteries
» Andru's room...be quiet

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: