Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 My creepy room

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:19 am

Am deschis ochii seninata. Priveam inainte, durerea de cap si de urechi disparu. Tonul vocii ei parea vesel, ceea ce ma inveseli oarecum. O priveam pe Elizabeth ce ma tinea de umeri, puteam respira in voie, asa ca m-am ridicat usor in picioare. Nu staim ce sa spun, priveam in gol, mai vroiam sa-i aud vocea.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:19 am

Incercam sa repet cuvintele, repetam calma, lent niste cuvinte in timp e priveam forma vida a fantomei . Incercam din rasputeri, nu puteam sa o las sa faca rau
"Nu-ti vei recapata copii lovindo pe ea"
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:21 am

M-am intors catre Liz si m-am uitat la ea.
-Te rog, nu mai spune asta, o ranesti. am spus inceracnd sa o fac sa se opreasca.
ma uitam in ochii brunetei, vroiam sa-i arat ceva, dar nu stiu ce, rpobabil ceva ce ma facea sa fiu vesela.
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:21 am

Opreste-te !
O impinse de aceasta data pe Elizabeth,izbind-o si pe ea de peretele din spate si daramand un raft peste trupul brunetei.
Nu te baga !
Tonul ei redeveni nervos,geamurile reincepand sa vibreze si parfumul redevenind ametitor.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:23 am

-Ce simti?..am replicat privindo serioasa pe blonda. Am realizat brusc ca anne ar trebui sa simte ce simte Rosebarthory, asa cum simteam si eu in fata semineului. La dracu` putea sa ne controleze pana si sentimentele!
Am inceput sa fredonez melodia
"Oi fi tare! Insa nu stii cine sunt!" continuam sa fredonez..aceeasi melodie de harpa folosita in exorcizari stiam ca nu o pot exorciza dar o puteam alunga pentru putin timp. Stiam...totusi..ca buzele nu mi se miscau eu fredonam in mine..


Ultima editare efectuata de catre Autumn Elizabeth in Lun Sept 07, 2009 2:29 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:25 am

Cateva carti isi fosnira paginile repede,indicand furia ei.
Nu stii nimic !Nu te baga !Nu e inca randul tau !
Tonul ei capatase ceva trist,ascuns in spatele cuvintelor usturatoare.
Nu ai nici un drept sa ma judeci !
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:28 am

"Si tu ce drept ai sa ne ranesti? Ce vrei sa faci acelasi lucru cuma i facut cu ai tai copii? Rosebarthory, oprestete pentru numele Lui..cat rau mai ai degand sa faci?" in mintea mea inca fredona melodia cu acorduri soave si bine pronuntate, inca auzeam clar melodia..nu o puteam opri, nu stiu din ce motiv..poate teama
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:30 am

Cand vei inceta sa la judeci ?!Cand te vei opri sa ma ranetsi ?!
Un plans hohotit se auzi brusc in camera,venind parca din cel mai intunecat colt al incaperii.
Nu-mi poti face asta.Nu stii nimic ...
Reyusi sa murmure printre suspine si lacrimi.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:32 am

"Eu? Tu ne ranesti in fiecare clipa a existentei! Daca te opresti tu, ma opresc si eu..." Stiam ca nu ma pot increde si totusi..totusi am incercat urmarindu-i existenta viduala.
"Nu-ti vreau raul, d`aia nu te atac inca.."
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:34 am

Am inceput sa plang. Dupa tonul vocii ei parea trista si foarte suparata.
-Te rog, Liz, opreste-te ! am spus atingand-o cu mainile pe umar si scuturand-o incet. O ranesti ! am spus lacrimand in continuu. Las-o in pace...
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:36 am

-Anne, la naiba! uram asta, stiam ca daca ma opresc m-ar fi controlat si totusi..
-O sa fie bine, ai incredere, am ridicat bratul care inca ardea si-am atinso pe blonda, speram..speram sa nu o ard. La naiba, orice vibratie joasa ar fi fost arsa, chiar daca nimeni nu vedea acel foc
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:39 am

Doare ... doare ... ma doare ...
Suspinele continuara sa se auda.Pana si parfumul ei dulceag inceta,raspandind acum in jur un miros inecacios de cenusa.
Opreste-te ...
Ingana inca o data,inainte de a disparea din incapere.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:42 am

Am atins pardoseala imprastind focul
"Ar trebui sa o tina la distanta un timp" am oftat si m-am indepartat de anne.
-Sper a te trezesti, am raspuns in cele din urma tragandu-mi mai bine geaca pe mine, cei drept ma durea capul si stiam..stiam mult prea bine ca daca aveam sa ma enervez as fi platit cu viata! m-am indreptat catre iesire.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:43 am

Am cazut in genunchi in fata lui Liz plangand in hohote.
-O ranesti, o doare foarte tare, te rog, Liz, opreste-te. Nu ami continua, nici tie nu ti-ar placea, sa stai singur atata timp...si sa nu te inteleaga nimeni...
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:46 am

-ameno, am replicat, Anne trezestete femeia asta si-a omorat familia, acum ne loveste pe toti, indiferent cat de singura se simte nu are dreptul sa incerce sa ne omoare! Am replicat privind-o bland si i-am pus mana pe fata spunand o rugaciune
-Ameno..am mai spus ceva legat de voia Domnului si -am iesit din camera, insa nu inainte de ai spune baiatului sa aiba grija de ea.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 2:47 am

Stateam jos privind in gol. "Nu-i adevarat...nu cred...ca si-a omorat familia" am spus muscandu-mi limba inferioara, lucru pe care nu-l faceam inainte. daca era adevarat, de ce nu-mi spusese, probabil, o minciuna...asta era...
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 5:48 pm

Se retrase pana intr-un colt intunecat al incaperii,ascunzandu-se intre grinzile de lemn ce sustineau tavanul nu foarte inalt al dormitorului.
Acolo,la adapostul intunericului incepu acelasi cantec format din suspine si insotit mereu de scartaitul greu al lemnului.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyLun Sept 07, 2009 6:13 pm

Am strambat usor din nas si din buze, apoi m-am ridicat de pe jos ducandu-ma in dreptul baiatului. Aveam privirea lasata in jos si o expresie trista pe chip. Am dat dimn umeri oftand, apoi m-am uitat inspre saten.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyMar Sept 08, 2009 4:22 pm

M'am ridicat luando pe fata de mana si am traso inspre iesire
-Hey,nu mai fi trista...nu ai de ce.Si in plus ajuta'ma sa inteleg ce s'a intamplat...
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyMar Sept 08, 2009 5:41 pm

M-am uitat in jos, apoi mi-am fixat privirea spre el.
-E vorba despre...o fantoma...
M-m uitat in alta parte.
-Poti sa-mi spui in fata ca sunt nebuna, asta pana cand te va bantui si pe tine.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyMar Sept 08, 2009 5:49 pm

-Nu,nu te cred nebuna...Nu as avea de ce.In plus am vazut ca si acea fata bruneta crede.Nu as putea sa cred asa ceva despre tine...nici macar nu te cunosc,dapai sa zic ca esti nebuna...Si,nu mai fi trista,bine?
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyMar Sept 08, 2009 6:08 pm

Am clipit rapid, apoi mi-am intors privirea spre el. I-am zambit cald , apoi m-am uitat in jos.
-Hai sa mergem in alta parte, camera ta nu pare prea in siguranta acum. am spus chicotind usor.
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyMar Sept 08, 2009 6:12 pm

De ce ma lasati singura din nou ?
Se auzi un glas scartait si neplacut de undeva din spatele grinzilor ce sustineau tavanul jos al incaperii.
Ferestrele se deschisera din nou zgomotos si o pala rece de vant aduse cu ea parfumul dulceag si ametitor de iasomie,verbina si rozmarin.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyMar Sept 08, 2009 6:15 pm

Inghetasem din nou, iar ramasesem paralizata. Parfumul dulceag se raspandea rapid prin aer, devenea din ce in ce mai greu de suportat. Ma gandeam..." De ce nu vii si tu cu noi?" am intrebat...probabil cea mia proasta intrebare pe acre am pus-o vreodata.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 EmptyMar Sept 08, 2009 6:46 pm

-FUGI!Nu mai sta aici!
M-am dat cativa pasi inapoi,eram nervos ca se intoarse.Ce mai vroia de data asta?Ma saturasem,vroiam sa plec dar stiam ca asta nu e posibil
-Ce vrei iar?De ce te'ai intors?
Sus In jos
Continut sponsorizat





My creepy room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
My creepy room
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Music Room
» Selena's Room
» My cold room
» room full of mysteries
» Andru's room...be quiet

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: