Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Andru's room...be quiet

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 4:46 am

Nu stiam ce sa-i rapsund, inima imi batea puternic si mainile-mi tremurau nervos. Am ramas tintuindu-l cu o privire incremenita, nesigura in timp ce imi simtema degetele tot mai afundate in materialul camasii albe.
Incercam sa ma calmez...incercam...
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 4:49 am

O tineam strans,lipita de mine,stiind ca o astfel de excursie nu-i pria deloc,ba chiar o facea sa se simta rau.Insa acum era cu mine si nimic nu-i mai putea face rau
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 4:52 am

Am simtit o bucata moale de ceva sub cap, probabil era pieptul sau umarul, in orice caz o bucata din corpul profului. Inchideam ochii treptat incercand sa-mi pastrez calmul ireal. Incercam sa-mi creez un calm..macar atat. Mi-am apasat incheeturile pe corpul barbatului simtind cum tepii intra usor in piele.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 4:55 am

AM pastrat linistea observand ca incetul cu incetul se calma.Mi-am inchis ochii inspirandu-i parfumul ametior amestecat cu mirosil tipator de tigare cu care eram obisnuit
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 4:57 am

Apasam mai tare, nu stiam daca tepii intrara in spatele lui dar cert, in pielea mea intrara caci am expirat tare pe gatul profesorului in moemntul in care mi-am indepartat usor mainile pentru a nu-i pata spatele. Ma indepartam usor cu mainile si totusi..nu vroiam sa ma misc dintre bratele lui. Era palcut.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 5:00 am

-Nu te teme ca m-ai putea murdarii.Chiar nu are nici o importanta daca voi avea pe haine putin sange atata timp cat stiu ca este al tau si nu al altcuiva
Am zambit cald
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 5:03 am

Mi-am incrucisat palmele pe mislocul lui lasandu-le moi.
-Ce ar conta daca ar fi al meu sau al altui elev speriat? Mi-am ridicat privirea intr-o incercare de a parea calma si nu pe punctul de a urla pentru a scapa de ceva ce ma cutremura profund.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 5:07 am

-Nu a spermite sa fiu murdarit de sangele altcuiva pe care l-as considera incapabil sa lege macar doua cuvinte.Tu imi placi cel mai mult decat restul studentilor
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 5:08 am

L-am privit curiosa, usor uimita si totusi am tacut considerand ca nu are sens sa incerc sa inteleg niste cuvinte pur profesionale. Simteam ghimpii sustinandu-se de ceva, probabil corpul lui si intrand foarte usor in ranile proaspat deschise.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 5:14 am

I-am luat mainile dandu-i jos bratarile,ramanand doar a mea
-Asa-i mai bine.Auto-mutilarea nu-i punctul meu forte si placut.Nu vreau sa vad ca suferi.
Limita de spam e de doua randuri si trei sferturi te rog editeaza.
Multumesc. Autumn.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 5:16 am

-E singurul mod in care ma tin calma si in realitate, inainte sa le am ma tot ardeam cu tigara, bricheta ca sa ma trezesc. Stiti? sunt cam plecata, ma pierd usor in amintiri rupandu-ma de realitate. L-am privit in ochii, aucm mainile mele erau pe pieptul lui formand o distanta intre trupurile noastre.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 5:20 am

-Durerea nu este intotdeauna raspunsul sa sti.Dupa o cugetare mai rationala ai s agasesti si alte raspunsuri mult mai bune decat...astea
AM spus eu aruncand pe podea bratarile
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 5:22 am

Am inceput sa rad. Intradevar radeam.
-Ce-i drept mister, cum poti fi rational cand mintea ta e un camp de incoerente si amintiri, ma rog impropiu spus amintiri, simtiri din trecut ce te fac sa pierzi contactul cu realitatea? Ce ar mai putea trezii un om din asta cand e singur, inchis intre patru pereti si strivit de teancuri de foi si perne?
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 5:25 am

-Sufletul
AM zmabit cald
-Ceva ce fiecare are iar atunci cand e lasat sa fie invadat de chipul unei persoane dragi el te poate ajuta
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptySam Sept 05, 2009 5:28 am

Am zambit
-Dar...pentru mine ar fi doar o alta lumina ce sporeste umbrele. Un chip drag? Ati nimerit persoana gresita, sunt singura pe lume, am zambit, nu eram afectata si parca bine dispuse de acel "singura pe lume"
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 1:00 am

-Te pedepsesti singura impunandu-ti singuratatea.Chiar daca e placuta uneori e mult prea apasatoare si dauneaza.Ar trebui,ca in loc sa crezi ca asa vei ramane mere,singura,sa gasesti pe cineva care sa-ti umple singuratatea
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 1:09 am

Am inghitit in sec simtindu-mi fata umeda. Pe masa erau crini, crini albi, regali.
-Va...va plac crini...imi muscam buza nervoasa, parca ceva se trezea in mine si ma rodea incet pe interior pana la ultima bucata a sufletului meu. Ceva ma distrugea incet.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 2:50 am

-Da,nimic pe lumea aceasta nu-s mai puri ca si acei crini.Simbolizand speranta pentru ziua de maine aduc un farmec timpului trecator.
Am spus eu privind calm florile
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 2:59 am

Imi msucam buza tot mai tare simtind ca pamantul imi fuge de sub piciore.
"Stiam ca o sa-ti placa..." nu am rezistat l-am imbratisat pe profesor iczbucnind intr-una cces de lacrimi infundate...
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 3:02 am

Am cuprins-o in brate privind-o calm si gandintor.Plangea...chiar erau lacrimi adevarate.Dar de ce facea asta?
-Elizabeth...ai patit ceva?Esti bine sau iti este rau din nou?
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 3:06 am

L-am strans tare de geaca. Mi-am ridicat capul pana la nivelul fetei lui, aveam chipul alb-laptos, stiu sigur de atatea ori ma priveam in oglinda din cauza depresilor si probabil ochii maronii, spre rosu.
-Pentru ca...crin..inseamna morta..am inceput sa planga mai tare incercand sa nu exasperez.
"-De ce iti plac crini?
-Pentru ca imi aduc aminte de tine"
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 3:08 am

-Da,insa crinii imi aduc aminte de cineva drag mie
Am spus privind pierdut inainte,avand un zambet schitat in coltul gurii ce emana melancolie si un aer antic
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 3:10 am

-Ce coincidenta...imi muscasem buzele pana la sange, simteam lichidul mealizat in gura, pe dintii albi, mult prea albi pentru o fumatoare ca mine. Am incercat sa-i prind privirea, inconstienta, inconstienta mi-am strans mainile pe bluza lui murdara de sangele meu. Incosntienta, totul era inconstient..cred?
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 3:12 am

Inca o tineam in bratele mele.Linistea se asternu din nou.Ah,placuta liniste ce imi da puteri noi ca sa fiu in continuu calator printre secole amare si dureroase,caaltor printe sentimente demult pierdute
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 3:17 am

Nu stiu sigur daca si el ma privea pe mine, eu cert il priveam si ma agatam de el cu tot ce insemnam eu. In acel moment simtema singuratatea ca pe un cutit rasucit ina ceiasi rana antica. Incercam sa nu infig chiar de tot unghiile in umeri lui...si totusi oare chiar reuseam?
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Andru's room...be quiet   Andru's room...be quiet - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Andru's room...be quiet
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» My creepy room
» My cold room
» Music Room
» Selena's Room
» room full of mysteries

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: