Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Pixie

Pixie


Mesaje : 3
Data de inscriere : 07/09/2009

Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant. Empty
MesajSubiect: Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant.   Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant. EmptyLun Sept 07, 2009 1:20 am

Ramase in pragul usii,cu mana dreapta inghetata pe clanta,privind speriata in jur.Atat de intuneric.Atat de frig.Isi impinse bagajele cu piciorul,acestea aterizand undeva langa un pat micut. Inchise ochii si stranse din dinti.simtea cum i se zbarleste pielea din cauza frigului.Scapa clanta, usa trantindu-se cu un zgomot ingrozitor, urmat de un cartait puternic.
"Minunat"
Trase draperiile si deschise geamurile, incercand sa inlature mirosul de imbaxeala ce inunda camera.Zadarnic insa.
Se tranti in pat, lasand norii de praf ce ieseau din covertura sa zboare in jurul ei.
Pentru Dumnezeu decate ori sa va spun sa cititi integral regulile?
Citat :
15.Invocand simtul estetic nu vreau sa vad titluri jumatate intr-o limba jumatate intr`alta. Vreau sa postati un titlu integral intr-o limba
Semnat Autumn!
Sus In jos
Allan

Allan


Mesaje : 13
Data de inscriere : 05/09/2009

Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant. Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant.   Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant. EmptyLun Sept 07, 2009 2:07 am

Deja devene stresant.Nu cunosteam pe nimeni,si sa stau in camera mea sa degerez de frig,fara pic de caldura .. nu era o optiune.Am batut incet la usa,inca imi frecam mainile in speranta ca va trece..va trece acel simt de frig ingrozitor.
Sus In jos
Pixie

Pixie


Mesaje : 3
Data de inscriere : 07/09/2009

Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant. Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant.   Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant. EmptyLun Sept 07, 2009 2:16 am

Auzi vag bataile, simtindu-si urechile infundate.
Se ridica greoi, lovindu-se la ambele picioare de scheletul dur al patului.
Deschiseusa incercand sa evite scartaitul acela ingrozitor pe care il producea in mod normal.Fara succes.SUna la fel de infiorator ca si pana atunci.
Inchise ochii iritata, si ii deschise abia peste cateva secunde.
incerca sa desluseasca ceva, singurul lucru pe care reusi s ail vada fiind silueta din fata usii.Isi scoase o bricheta cu lanterna din buzunar si o atinti spre individ
-Da?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant. Empty
MesajSubiect: Re: Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant.   Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant. Empty

Sus In jos
 
Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Amurg.. [Camera lui Gabriel]
» Camera 245, lectorul Lee Wolfheart

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: