Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Putina relaxare agresiva

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Morton J. Rainey
Decan
Morton J. Rainey


Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : Where misery loves company

Putina relaxare agresiva - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Putina relaxare agresiva   Putina relaxare agresiva - Pagina 2 EmptyLun Noi 02, 2009 10:42 pm

-Ca iti apartin ssi ca te ador .As face absolut orice pentru tine ! raspunse ea , cuvantul "orice" facandu-l sa sune mai puternic ,astfel intarindu-si afirmatia atat de pura si de reala.Pur si simplu simtea ca se nascuse pentru ea.
Sus In jos
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

Putina relaxare agresiva - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Putina relaxare agresiva   Putina relaxare agresiva - Pagina 2 EmptyMar Noi 03, 2009 1:57 am

Am tresarit... cuvintele ei ma facusera sa ma simt ciudat, un sentiment ce nu putea fi definit.
- Nu-mi poti apartine... orice are macar ceva uman in el nu poate apartine nimanui. Nimeni nu poate stapani pe nimeni, caci in general nimeni nu vrea...
Am pronuntat ultima propozitie cu o oarecare nostalgie, amintindu-mi de acele cateva dati din trecutul meu in care o regaseam. Am oftat, spunandu-i in gand: "Cu toate astea... cred ca si eu te ador pe tine, draga Lisette! Esti ultima persoana..." n-am terminat propozitia, imagini trecute facandu-ma sa pierd cuvintele in agonie.
Sus In jos
Morton J. Rainey
Decan
Morton J. Rainey


Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : Where misery loves company

Putina relaxare agresiva - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Putina relaxare agresiva   Putina relaxare agresiva - Pagina 2 EmptyMar Noi 03, 2009 10:17 pm

Ofta apoi continua ceea ce avea de spus ,dar ce fusese oprit de nostalgie.Incepu sa chicoteasca ,dar continua :
-...si ca nu cer decat cea mai josnica dovada de iubire.Imi e deajuns si aceea .
O durea.De obicei se multumea doar cu ceea ce era mai bun sau mai puternic .Insa aceasta fiinta a facut-o sa ii cada la picioare.De ce?
De ce ea era atat de slaba in fata blondei?De ce? De ce o ura si o iubea simultan?De ce ? De ce se simtea derizorie si totusi atat de frumoasa si de speciala ?De ce???
Sus In jos
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

Putina relaxare agresiva - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Putina relaxare agresiva   Putina relaxare agresiva - Pagina 2 EmptySam Noi 07, 2009 11:37 pm

- O dovada de iubire?
Am privit-o cu ochii goi, nestiutori. Mi-era greu sa inteleg ceva ce era legat de iubire, caci o simtisem in prea multe feluri ca sa o mai pot identifica din nou. "Unde esti cand am nevoie de tine...?" m-am spus in gand mie insumi, ca si cum as fi fost o persoana "de demult".
Sus In jos
Morton J. Rainey
Decan
Morton J. Rainey


Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : Where misery loves company

Putina relaxare agresiva - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Putina relaxare agresiva   Putina relaxare agresiva - Pagina 2 EmptyDum Noi 08, 2009 1:27 am

Ii intinse mana apoi raspunse pe un ton pervers, cu vocea-i tipic masculina:
-Sau poate tu ai nevoie de una .
Se dadu cativa pasi mai in spate ,tragand-o pe aceasta odata cu ea. Se simtea atat de puternica si totusi atat de fragila si nesemnificativa .
Sus In jos
Shinku

Shinku


Mesaje : 197
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Versailles

Putina relaxare agresiva - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Putina relaxare agresiva   Putina relaxare agresiva - Pagina 2 EmptyDum Noi 08, 2009 2:07 am

- Eu?
"Aceasta va fi noua mea tema de gandire..." mi-am spus. Nu aveam nevoie de dragoste, nu o vroiam pe a nimanui. Poate doar afectiunea, indiferent de falsitatea ei... o ofeream si o vroiam, intr-o oarecare masura.
- Nu am nevoie.
Sus In jos
Morton J. Rainey
Decan
Morton J. Rainey


Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : Where misery loves company

Putina relaxare agresiva - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Putina relaxare agresiva   Putina relaxare agresiva - Pagina 2 EmptyDum Noi 08, 2009 5:45 pm

-Aceasta se refera la acea dragoste simpla : atentia , portectia , ingrijorarea .
Nu stia cum sa defineasca dragostea pura fiindca nu era sigura ca si ea o simte ,asa ca degeaba se mai ostenea sa o defineasca sa o captureze in suflet.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Putina relaxare agresiva - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Putina relaxare agresiva   Putina relaxare agresiva - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Putina relaxare agresiva
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: