Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Imi e frica,e foarte frig...

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptySam Sept 05, 2009 6:38 pm

Stateam in camera, era destul de racoare ceea ce m-a facut sa ma imbrac mia gros. M-am asezat pe o canapea prafuita...nu prea imi placea camera mea, era destul de ingusta si foarte intunecoasa...Ma simteam singura si incepuse sa-mi fie frica. M-am ghemuit mai bine pe canapea inchizandu-mi ochii asteptand...


Ultima editare efectuata de catre Anne in Dum Sept 06, 2009 11:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptySam Sept 05, 2009 6:45 pm

Am batut cu un aer oarecare, venedeam dintr-un oarecare loc exterior si ma miscam cu o oarecare pasivitate nonsalanta. Am inchis ochii luand o tigara dintr-un oarecare buzunar. Azi aveam ceva cu "oarecare" caci, azi nu era nimic cu articol hotarat, toate erau nehotarate caci toate erau...neinteresante.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptySam Sept 05, 2009 6:50 pm

Am tresarit rapid uitandu-ma imprejur, apoi atintindu-mi privirea spre usa. M-am ridicat incet, ori si i se paruse mie ori chiar batuse cineva la usa. Imi era frica sa apas pe clanta ruginta al carui scartait ma innebunea. Cu o oarecare ezitare, am apasat si am deschis usa larg...
-Ah...buna...am spus uitandu-am in jos nestiind ce sa spun.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptySam Sept 05, 2009 6:55 pm

Am zambit pasiv, ea fiind aplecata puteam sa-i privesc capul, inspecial scalpul si parul.
"Si nu ma inebuni" probabil ca deja simteam ca o sa aiba piercuri si-un stil usor spre emo. Mai nou toti aveau aceasta moda in stil vestimentar sau hair-style deci nu ma surprindea nimic.
-Am fost chemati la masa si cum suntem pe acelasi etaj..
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 5:13 pm

Am privit-o, apoi i-am zambit cald.
-Um...da...merci..i-am spus inchizand repede usa dupa ce am iesit din camera. Imi era asa frica sa stau singura inauntru ca mai bine stateam pe holul acela cu cineva pe care cunosteam.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 5:31 pm

Am incercat sa fac o plimbare prin acea casa ce parea ca fusese a unor dezaxati... Pe hol am intalnit-o pe Liz si o blonda pe care parea ca nu o cunosc. am salutat-o zambitoare...
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 5:38 pm

Am privit-o pe bruneta care venea inspre noi. Am observat ca ma salutase, apoi i-am zambit gesticuland cu mana in semn de "Buna " Am privit-o ceva timp, apoi m-am prezentat.
-Ma numesc Anne, i-am spus zambind.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 5:44 pm

Am fost incantata ca mi-a raspuns la salut. Apoi zambind sa prezentat:
-Ma numesc Anne.
Am raspuns la randul meu:
- Incantata. Numele meu este Sarani.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 5:57 pm

-Dragut nume...am spus privind-o din cap pana in picioare.
Parea o persoana de treaba, o fata de gasca cu care ai ce vorbi.
-Deci...mergem la masa? am intrebat uitandu-ma la amandoua.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 6:01 pm

Am zambit in semn ca ii multumesc pentru complimente. Ma analizat apoi cum facea toata lumea de altfel.
-Deci...mergem la masa?
Stomacul meu a scos cateva sunete in semn de plangere. Imi era putin foame...
- Cred ca ar fi bine sa mergem. Mie una mi-e cam foame.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 6:17 pm

-Mergeti voi, mie nu imi e foame, eu doar anunt luema de pe etaj, am zambit si m-am intors cu spatele intinzandu-ma. Ma dureau toate..si eu care sperasem sa dorm in excurisa asta, am gandit eu intr-o incercare de a zambi
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 6:20 pm

-Mergeti voi, mie nu imi e foame.
Sa intors si sa intins. Probabil era somnoroasa.
- Pai atunci bine... Eu merg... Cat despre tine Anne... Vi?
I-am asteptat raspunsul si reactia. Nu vroiam sa ma duc singura...
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 6:22 pm

Ma bucurasem ca Sarani vroia sa mearga, mie una imi era foarte foame si nu mi-ar fi placut sa merg singura.
-Sigur am sa vin...mor de foame, i-am spus zambind si scarpinandu-ma in cap.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 6:29 pm

-Sigur am sa vin...mor de foame
Am chicotit usor.
- Nu esti singura. Plus ca ma infioara peisajul asta si nu cred ca as fi suportat sa merg singura...
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 6:39 pm

Am luat-o inainte spre bucatarie.
-Nici eu nu suport casa asta, mereu am impresia ca cineva ma urmareste, sau se uita la mine in continuu...Tie nu ti s-a intamplat? am intrebat-o putin speriata.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 6:42 pm

-Nici eu nu suport casa asta, mereu am impresia ca cineva ma urmareste, sau se uita la mine in continuu...Tie nu ti s-a intamplat?
Am vazut-o ca era destul de speriata. Eu doar ma temeam de ce as putea sa vad.
- Nu inca... Bucurate de ce ai si de faptul ca nu ai mai mult decat vrei...
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 6:53 pm

-Mda...am spus uiatndu-am in gol.
Vorbele ei ma puneau pe ganduri, oarecum ma calmau, dar pe alta parte ma nelinisteau...Apoi spusese ceva de feptul ca nu simtise ce simtisem eu...probabil ca halucinam.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 7:00 pm

- Hey.. o sa fie bine... plus ca daca e sa vina o fantoma ne aparam noi cumva.
Am ras putin cam fals. Credeam in fantome desi nu o aratam. Credeam pentru ca avusesem ghinionul sa le pot simti sau vedea. cel mai mult in vis... acolo erau libere sa ma terorizeze.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 8:46 pm

Am chicotit ducandu-mi mana la gura. "Cum ne-am putea noi apara de ceva ce nu vedem?!"
-Mda, ai dreptate, o sa rezolvam asta cumva. i-am spus zambind.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 10:41 pm

-Mda, ai dreptate, o sa rezolvam asta cumva.
- Chiar atat de tare iti este frica de fantome?
Am chicotit, vazandu-i nesiguranta.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 10:46 pm

Priveam in jos mergand...
-Pey da...chiar imi este...am spus stramband din buze.
-Am avut cateva neplaceri cu cateva...si...chiar imi este frica de ele.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 10:49 pm

-Pey da...chiar imi este...Am avut cateva neplaceri cu cateva...si...chiar imi este frica de ele.
- Da.. e nelacut sa vezi fantome.. mai ales sa le visezi noapte de noapte... cred ca deasta am prins o greata pentru somn.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 10:53 pm

M-am uitat spre ea...
-Tu le visezi, eu le vad si vorbesc cu ele, ce bine ca nu le ating.
Am spus incepand sa chicotesc, probabil de frica.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 11:00 pm

-Tu le visezi, eu le vad si vorbesc cu ele, ce bine ca nu le ating.
A inceput sa chicoteasca.
- Defapt le si simt. Deci suntem chit.
Am inceput sa rad usurel cu mana la gura.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29

Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... EmptyDum Sept 06, 2009 11:05 pm

-OOoo da, chiar suntem chit.
Am spus zambindu-i cald, ma facuse sa ma simt mai in siguranta, era mult mai bine. intr-un final ajunsesem la bucatarie. Era cam frig, dar ma abisnuisem. Deschisesem asa numitul frigider cautand ceva de mancare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Imi e frica,e foarte frig... Empty
MesajSubiect: Re: Imi e frica,e foarte frig...   Imi e frica,e foarte frig... Empty

Sus In jos
 
Imi e frica,e foarte frig...
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» E frig si e tristete
» Trandafirul alb - inlocuieste orice frig..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: