Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Cafeneaua

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 EmptyJoi Dec 03, 2015 5:35 am

Erin se ridica in picioare, atat de brusc incat se lovi cu soldul de marginea mesei. Durerea ii ajunsese pana in suflet. Injura in gand si se intinse dupa Francesca, apucand-o cu grija pentru a nu o lovi de incheietura mainii.
-Scuza-ma, ce vrei sa spui cu asta? 
Se incrunta si scoase si ea banii din portofel, aruncandu-i pe masa, isi lua tigarile si telefonul si se posta in fata ei.
-Daca vrei sa pleci, ori ma iei cu tine sa discutam, ori stai aici si discutam. Crede-ma pot foarte frumos sa te fac sa stai locului, cu calm sau prin metode nesimtite. Acum spune-mi, te rog,  ce naibii ai in caputul ala al tau frumos? Si ce te face sa crezi ca fac pe papusica? Putin imi pasa daca ti-o trage sau nu, intelegi? Putin imi pasa ca ma minti sau spui adevarul. Am incercat sa fiu draguta, dar sa o ia dracu de treaba ca degeaba. Sti, am crezut ca am dat in sfarsit peste persoana cu care nu trebuie sa ajung sa fiu nesimtita, dar cred ca m-am inselat. Si chiar de e asa, chiar daca tu si dragul tau sef Clay nu faceti sex, cu ce ma rog te supara o afirmatie falsa pe care o aduc oricum doar in fata ta? Incep sa cred ca probabil ai avea nevoie sa te puna putin capra , nu de alta, dar stai cam incruntata.
Erin ii vorbise incet dar apasat, strangandu-si si relaxandu-si palmele in pumni de cateva ori, sfarsind cu un zambet ironic si plin de dezgust.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 EmptyJoi Dec 03, 2015 5:41 am

Își trase mâna din încheietura ei. Se apropie de fața ei, cu nasul aproape lipit de ea și rânjii ironic.
-După a fi discretitată de un om care aberează a doua chestie pe care nu o suport sunt mironosițele mincinoase care consideră că au dreptul când și cum vor ele. Legat de ținut, ești drăguță cu exercitarea puterii tale imaginare. Râse tare și se aplecă și o sărută, tare apăsat pe buze fortându-și limba în gura ei, cercetându-i dantura cu dinții. Își retrase lent limba din gura ei, trîgându-i cu limba interiorul buzei peste dinții ei, mușcă ușor, apoi supse locul împus cu dinții și o eliberă.
-Legat de penisul lui Clayron, până nu încetezi să mă visezi capră pe biroul lui nu te mai apropia de mine.  O împinse ușor în umăr apoi se opri și se întoarse.
-Nu-s pe dos, ca să știi doar.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 EmptyJoi Dec 03, 2015 5:54 am

Faptul ca gura ii fusese presata de buzele ei o facu sa isi mareasca ochii si sa isi piarda usor echilibrul. Asta era ceva la care sigur nu s-ar fi asteptat. Nu se astepta nici la limba ei care-i trecuse fara probleme printre buze. Atat de mare ii fusese socul ca nici nu reactiona. Scoase un sunet de protesc combinat cu o oarecare satisfactie si soc, clipind rapid. Cand aceasta se indeparta de ea, Erin scutura usor din cap, se incrunta, si scoase un sunet de furie deplina. 
-Nici nu vreau sa-mi imaginez cum te pune pe birou si nici nu vreau sa ma mai atingi tu vre-odata.
Spunand asta apuca cana de cafea si i-o turna fara pic de jena pe piept, privind cum lichidul ii pata camasa si zambind dulce si inocent, apoi o lasa pe masa si se indeparta de ea cu pasi mari, tocurile inalte lasand in urma zgomote mici si rapide. 
"Cine Doamne iarta-ma se crede? Sa ramana cu ironiile si tristetea ei! Si sa-l ia si pe Clayron dupa ea si sa ma lase odata toti in pace! Ahh!!"
Iesise de mult din cafenea, mergand in fuga spre camera ei. Incepea sa isi puna intrebari  daca sa se mai duca la acea intalnire sau nu.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 EmptyJoi Dec 03, 2015 6:01 am

Se scutură puțin și se șterse cu mâna. Spre norocul ei purta cămăși din materiale atât de fine și atât de tratate încât se curăța ușor, Șterse cu un servețel cafeaua de pe piept, lăsând doar niște umezeală. Trase  pardesiul pe ea și ieși cu zâmbetul pe buze din cafenea de parcă ar fi scăpat de cea mai enervantă situația din viața ei. Se scutura pe umăr de parca ar fi fost atinsa de un oarecare parazit.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cafeneaua - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua   Cafeneaua - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Cafeneaua
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Palierele Casei :: Palierul 3: Livingul, Sala de jocuri, Sala de mese-
Mergi direct la: