Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Apa rece pe pieptul fierbinte

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Apa rece pe pieptul fierbinte   Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 5:45 pm

Un geamat de durere imi scapa surd.
-Mai bine lasa-ma..nu mai pot sa merg, am dat afara tot aerul, imi simteam plamanii grei si caile nazale inchise, simteam ca e totul inchis, ca nu aveam aer
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Apa rece pe pieptul fierbinte   Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 EmptyVin Sept 11, 2009 12:22 am

-Ya! Nu pot sa te las aici! Incearca sa te prinzi de spatele meu ca sa te pot cara. Iar tu inceteaza cu glumele astea! Nu amuza pe nimeni!
M-am lasat pe vine aproape in fund ca ea sa isi poata trece mainile pe langa gatul meu , iar picioarele pe langa braul meu.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Apa rece pe pieptul fierbinte   Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 EmptyVin Sept 11, 2009 12:38 am

-Sunt destul de grea am replicat printre dintii stransi de durere si tusea innecacioasa
"De ce vrei neaparat sa ma distugi?De ce imi vrei raul?" am simtit ca ma dezechilibrez si totusi am rezistat. Ca in totdeauna ceva in mintea mea urla "asta nu te doboara"
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Apa rece pe pieptul fierbinte   Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 EmptyVin Sept 11, 2009 6:32 pm

"-Sunt destul de grea."
Poate ca era .. insa dupa cum arata nu parea deloc cine stie ce greutate..
- Cate kile ai?
Era cam o intrebare aiurea insa.. cum sunt asa intotdeauna,.. Inca asteptam sa se apuce de mine.. incepuse ca mirosul sa ma deranjeze foarte tare aproape ma inecam.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Apa rece pe pieptul fierbinte   Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 EmptySam Sept 12, 2009 3:01 am

-Aproape saizeci si opt, am replicat aplecandu-ma din cauza starii de greata.Il priveam sasiu, ce-i drept deja mirosul imia fecta orice bucata dinc orpul meu mai putin auzul ceea ce era destul de aiurea..sau bine?
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Apa rece pe pieptul fierbinte   Apa rece pe pieptul fierbinte - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Apa rece pe pieptul fierbinte
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Un dus fierbinte...
» Larg si rece...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: