Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Sleepless nights (18+)

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Morton J. Rainey
Decan
Morton J. Rainey


Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : Where misery loves company

Sleepless nights (18+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sleepless nights (18+)   Sleepless nights (18+) - Pagina 2 EmptyMier Aug 03, 2011 11:09 pm

Acum faceai conversatie cu eul tau liric,mademoiselle? Ce-i drept ii era cam greu sa se mai miste acum. In sfarsit,trebuia sa accepte realitatea. Verushka a lui era sub el,transpirata ca naiba,intr-un orgasm simultan,multiplu,identic cu al lui.In final ii indeplini dorinta,bagandu-i revolverul in gura,iar manerul cutitului,inca plin de sange,inlocuindu-i degetele lui,in anus. Nu avea sa se opreasca acum,bineinteles ca nu. Revolverul se misca incet printre buzele ei in timp ce manerul cutitului avea un ritm mai alert decat orice alt lucru cu care o penetrase pana in acea clipa.

Linse tot sangele de pe corpul ei,adaugand putin lichid care inca ii mai ramase in gura(lichid provenit din interiorul ei),apoi o saruta din nou,fiindca vroia sa o vada cum se gusta pe sine,intr-o oarecare masura. Nu renunta insa la armele pe care inca stia ca le pozitionase in interiorul ei,oferindu-i inca o data prea iubitul revolver.Poate inghiti naibii gloantele. Legistii s-ar fi distrat de minune sa constate ca avea gloante in stomac, lichid vaginal cat cuprinde,urme de zgarieturi,un anus largit,sanii plini de urme de dinti,o taietura intre sani si lista putea continua.
Sus In jos
Vera Kazimir

Vera Kazimir


Mesaje : 135
Data de inscriere : 04/09/2009
Varsta : 33

Sleepless nights (18+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sleepless nights (18+)   Sleepless nights (18+) - Pagina 2 EmptyMier Aug 03, 2011 11:21 pm

-Esti o echidna.
Pieptul meu se ridica si cobora, se ridica si cobora, la fel cu o senzatie de greata si durere, combinata cu ameteala intr-o stare perfecta de lesin. M-am lasat pe el si am vomitat tot cersaful, cersaful ala cu miros de sex, sange, iar acum voma.
Caldura era insuportabila, starea mea ajunsa la paroxism, inebunisem?
Am aruncat cutitul si am incercat sa ma linistesc, iar apoi i-am tras o limba.
In cap imi venea melodia desenelor cu Barny, ori cum naiba ii spunea Te iubeeesc, tu ma iubeesti, cel mai bun prieten imi esti, cu o-nbratisare mare si-un sarut doar pentru tineee, spune-mi ca si tu ma iubeeesti peeee mineee. Dar desigur, sufletul meu nu simtea asa ceva, simtea doar ca s-a mai rupt ceva in el si ca tocmai si-a tras-o cu un criminal,si poate ca va continua povestea. Mi-am coborat capul ca si moarta, nu vedeam ceasul.
Sus In jos
Morton J. Rainey
Decan
Morton J. Rainey


Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : Where misery loves company

Sleepless nights (18+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sleepless nights (18+)   Sleepless nights (18+) - Pagina 2 EmptyMier Aug 03, 2011 11:40 pm

Iar tu o amiba. Se sterse repede-de transpiratie,de voma,de sange,de orice-imbracandu-se in final cu uniforma lui kaki. Era unul de-a rusilor,de acum,nu? Vera avea sa isi curete ea revolverul si cutitul, pe a carui maner se afla un miros sublim ce i se imprimase pe haine,in piele,in gura. Peste tot. Mirosea a ei.Iar acel ‘’ei’’ ii placea atat de mult. Nu ii ucisese tatal,nu-i vroia raul,iar ceea ce tocmai se intamplase ii confirma spusele. Nu vroia decat sa o vada fericita. Alaturi de el.

Planuia sa se vada si a doua zi cu ea,nu neaparat pentru a face sex ci in special pentru a o sti in siguranta,langa el,pentru cateva momente chiar. Dar daca viitoarele partide de sex s-ar fi terminat astfel(ea vomitand),mai bine ar fi luat-o usor. Pe viitor nu se stia cat de aproape ar fi fost el de fosta mancare a Verei. Se scarbi si rase la gandul ca i-ar fi putut vomita in gura. Deschise usa,parasind incaperea,nu inante de a ii ura noapte buna. Se parea ca el era cel mai bun somnifer.

ooc: T O P I C C L O S E D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sleepless nights (18+) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sleepless nights (18+)   Sleepless nights (18+) - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Sleepless nights (18+)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Palierele Casei :: Palierul doi: camere si bai-
Mergi direct la: