Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 My creepy room

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 7:11 pm

Eu ?Nu m-am intors de nicaieri ... Aici este casa mea ... Intregul loc este proprietatea mea !
Ultima propozitie fu rostita pe un ton nervos si insotita de scartaieli puternice ale usii.O pala puternica de vant,imbibata in aroma dulceaga si ametitoare a parfumului Erzsbetei il lovi frontal,dezorientandu-l.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 30

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 7:25 pm

L-am prins pe baiat de mana incercand sa-l fac sa nu cada.
-Te rog...nu mai tipa la ea...
Am mers in continuare. " Nu vroia sa spuna asta...nu intelege..." am spus simtit partfumul dulceag imprastiindu-se peste tot in aer.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 8:08 pm

Am ametit.Dar am incercat sa ma tin pe picioare fiindca nu vroiam s-o las pe blonda singura sa se intristeze iar.Apoi am incercat sa vorbesc
-B..bine.Nu mai tip la ea.Dar vreau doar sa ne lase in pace.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 30

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 8:10 pm

I-am zambit facand o fata senina. Am incunviitat din cap nu mai stiu de ce, apoi am mers spre bucatarie.
-Nu vrea sa fie singura...ai sa vezi...nu face niciun rau...am spus cu o voce calda uitandu-ma inainte.
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 8:15 pm

Sau ... aproape nici un rau.
Ferestrele incepura sa vibreze din nou,in vreme ce un sunet inalt invada incaperea,zgariind auzul celor cateva persoane prezente acolo.
In bucatarie,podeaua din lemn incepu din nou sa scartaie sub fiecare pas al blondei.
De ce nu vii cu mine ?Vreau sa iti arat ceva ...
Se auzira cateva soapte de nicaieri.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 30

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 8:19 pm

Eram foarte atenta la ceea ce se intampla in jur, auzisem foarte clar scartaitul ferestrelor si al podelei de lemn din bucatarie. Ma asezasem pe un scaun langa baiat, apoi am auzit cele spuse. "Vrei sa vin neaparat?..." am intrebat ca pentru mine.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 8:25 pm

-Cu cine vorbesti?Cu mine sau cu ea? Am intrebat revenindu-mi din ameteala
''Ma intreb ce vrea sa arate...''
De acum nu mai imi era frica de acea fantoma.Deja ma obisnuisem.Iar dupa spusele blondei ma simteam mai bine
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 30

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 8:31 pm

-Cu ea...am spus privind calma in jos. Nu vroiam sa-l sperii, ma uitam la fata lui. parea mai curajos, ma intrebam de ce. Doar el nu patise ce patisem eu. Probabil...pentru ca nu imi mai era frica de fantoma, asta nu stiu de ce...
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 8:34 pm

Disparuse insa imediat ce glasul baiatului se auzise din nou,lasand in urma numai o dara de parfum ce parea a se continua si in afara incaperii,catre unul din pereti,pierzandu-se intr-o fundatura a bucatariei.
Din cand in cand se auzea sin nou scartaitul podelei,insotit de vibratia ferestrelor.
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 30

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 8:38 pm

"Esti inca aici ..." mi-am spus in gand. Imi placea la nebunie perfumul ei, o facea speciala...M-am intors cu privirea spre baiat.
-A plecat...am spus zambind scurt si ridicand din umeri.
Sus In jos
Erzsébet Rosebarthory

Erzsébet Rosebarthory


Mesaje : 139
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Autumn Rose

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 8:43 pm

Eu sunt intotdeauna aici ...
Veni imediat si raspunsul,rasunand de aceasta data numai in capul blondei.
Stii unde sa ma gasesti oricand ,asa ca nu e nevoie sa iti amintesc,nu ?
Dara de parfum lasata in urma se mai contura putin,indeajuns incat sa ramana vie pentru Anne.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 8:46 pm

-Da?Ma bucur...oricum nu ma mai deranja.Cred ca atunci cand era in viata,era foarte de treaba,tu nu crezi?
Imi schimbasem foarte rapid parerea despre fantoma.De ce?Habar n'am...
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 30

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 8:47 pm

"Da stiu...langa lac, nu-i asa? am intrebat putin nesigura. Inca simteam parfumul ei, deci insemna ca era pe undeva pe aproape. Priveam in gol si zambeam cald fara sa am intentia sa o fac. De parca muschii mei gandeau singuri...
-Probabil...am spus ridicand din uemri.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 9:07 pm

-Vrei ceva de baut?Am intrebat-o zambind si m'am ridicat de pe scaun indreptandu-ma spre frigider cotrobaind dupa ceva de baut
-Parca au intrat in pamant bauturile..*Peste 5 minute gasind o sticla de suc* Nu e ceea ce vroiam dar..ii bun si asta
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 30

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 9:10 pm

Incunviitasem din cap, imi era sete. Cat timp cauta el ceva de baut, eu luasem doua pahare dintr-un rapt prafiut si le-am sters cu un servetel pe care l-am gasit la indemana. Observasem ca adusese un suc. Am zambit cald si am inceput sa chicotesc usor.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 9:15 pm

-Ma bucur ca nu mai esti trista!Am zis turnand sucul in pahare.Din stomacul meu au inceput sa se auda cateva sunete
-Shit!Acu' va prins barfitu'!Va dau io mancare altadata!Acu sunt ocupat...
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 30

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 9:17 pm

Am inceput sa rad ducandu-mi mana la gura.
-De obicei vorbesti cu matele tale? am intrebat chicotind.
Dupa ce turna sucul, am inceput sa beau din el. Era delicios...
-Unde l-ai gasit?
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 9:30 pm

-Pai da vorbesc cu ele sa taca...parca ar fi cainele meu...Ce?Sucul?In frigider...in spate,foarte in spate...Iti place?Habar n'am de ce aroma e dar e delicios...
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 138
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 30

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 9:32 pm

Il priveam zambind..."Ce vesel e...acum cateva momente era speriat de credeai ca l-am scos de la nebuni.." am inceput sa chicotesc.
-Intr-adevar...e o aroma foarte dulce...am spus continuand sa beau.
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 10:54 pm

M'am uitat la ea zambind
-Si,de ce razi?Nu arat bine sau ce? Am intrebato chicotind apoi am mai luat o gura de suc
-Bere in casa asta nu exista?
Sus In jos
Hwang Mi Hee

Hwang Mi Hee


Mesaje : 8
Data de inscriere : 08/09/2009

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 11:13 pm

Am intrat in bucatarie ducandu-ma la frigider apoi mi'am indreptat privirea spre persoanele care se aflau acolo.L-am batut pe umar pe Uruha eram sigura ca nu ma vazuse cand intrasem
-Buna ce faceti?
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 11:16 pm

M'am ridicat sa vad cine e si am vazut-o pe Mi Hee.Am sarutato scurt apoi i'am zis calm
-Nu trebuia sa vii aici!Este un loc bantuit!
Sus In jos
Hwang Mi Hee

Hwang Mi Hee


Mesaje : 8
Data de inscriere : 08/09/2009

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 11:22 pm

I-am raspuns la sarut.
-Ehh...da ce numai tu ai voie sa vii aici eu nu? Am spus eu punand o fata de copil suparat.
-Aha..vrei sa te distrezi fara mine..te stiu eu pe tine!
Sus In jos
Uruha

Uruha


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 32
Localizare : pe unde vrei tu...

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMar Sept 08, 2009 11:53 pm

-Daca la tine asta'i distractie...atunci n'am ce zice...in fine,hai sa va fac cunostinta...Anne,ea e iubita mea,Hwang Mi Hee si Anne e o prietena de'a mea.Sper sa va intelegeti!Le'am zis zambind
Sus In jos
Hwang Mi Hee

Hwang Mi Hee


Mesaje : 8
Data de inscriere : 08/09/2009

My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2009 12:04 am

-Dar tu ce faci aici ha?
Exact asta vroiam sa il intreb cine este fata care era cu el..dar mi-a spus inainte sa-l intreb
-Incantata de cunostinta Anne!am spus eu intinzandui mana
Sus In jos
Continut sponsorizat





My creepy room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My creepy room   My creepy room - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
My creepy room
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» My cold room
» Music Room
» Selena's Room
» room full of mysteries
» Andru's room...be quiet

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: