Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Music Room

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyMier Sept 09, 2009 10:47 pm

Cand a cazut el am simtit cum alunec si eu si totusi m-am oprit la cativa metrii deasupra lui cu un zambet pasiv pe fata.
-Eu nu dorm..am icnetat sa dorm acum multi ani, am replicat si-am incercat sa ma intrept.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyMier Sept 09, 2009 11:01 pm

"-Eu nu dorm..am icnetat sa dorm acum multi ani."
Acele vorbe m-au facut sa inteleg ca nimerisem intr-un loc total neobisnuit.. Fiori urcau pe spate facandu-ma sa tremur..
-Cum vine asta? Ai fi murit pana acum .. nu e posibil sa nu dormi de ani buni..
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyMier Sept 09, 2009 11:17 pm

-Ba da, daca te fortezi poti doar ca esti cam ce sunt eu, un zombie pe picioare, sunt doar trei ani de cand nu m aid ormd ecat probabil d ouazeci de minute pe noapte, dar nu mai conteaza, am ridicat din umeri si-am privit prin camera.
-Ai putea aprinde lumina te rog?
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyMier Sept 09, 2009 11:37 pm

"-Ba da, daca te fortezi poti doar ca esti cam ce sunt eu, un zombie pe picioare, sunt doar trei ani de cand nu m aid ormd ecat probabil d ouazeci de minute pe noapte, dar nu mai conteaza."
Nu puteam crede ce aud.. Chiar era un zombie.. Apoi m-a rugat sa aprind lumina. M-am dat dupa usa si am aprins lumina.. era o lumina slaba, chioara.. dar totusi era lumina.
-Uite.. nu merge chiar asa de bine.. dar totusi e lumina..
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyMier Sept 09, 2009 11:59 pm

Eram epuizata. Spre deosebire de Liz, eu nu eram obisnuita cu nesomnul. Preferam sa dorm cu cosmar sau fara cand eram la mine acasa. plus ca acasa nu era locul plin de stafi. Ocazional trecea una prin casa si ma ruga sa o ajut sau ma teroriza. Oricum, cert este ca in timp ce ei vorbeau, am inchis ochii. Stiu... sa dormi dreapta.. ce prostie.. dar am reusit...
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 12:13 am

Cand am aprins lumina am observat ca Mi Yong avea ochii inchisi.. Mi-am trecut mana prin fata ei.. nici-o reactie..
- Aish cred ca a adormit.. in picioare??
Am luat-o in brate si am dus-o pana in pat, am asezat-o usor ca sa nu o trezesc.
-Intre doua nu te ploua dar nici bine nu iti e!
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 12:21 am

-Intre doua nu te ploua dar nici bine nu iti e!
Am auzit vag vocea lui T.O.P.... Am simtit cum ma pusese in pat. Am miscat capul maraind. Pleoapele mi s-au deschis usor... si in ceata l-am observat pe el...
- Ce sa intamplat?
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 12:26 am

"- Ce sa intamplat?"
-Ah te-am trezit? Nu s-a intamplat nimic important.
Apoi am invelit-o si i-am dat un pupic de noapte buna. Era destul de tarziu si pe mine ma cam luase somnul.. Voiam sa intalnesc patul cat mai repede!
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 12:35 am

- Ah te-am trezit? Nu s-a intamplat nimic important.
Ma invelit si pe deasupra mi-a dat si un pupic. Eu in schimb m-am ridicat. Nu era bine.
- Uh.. Ma duc in camera mea sa dorm...
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 12:38 am

"- Uh.. Ma duc in camera mea sa dorm..."
-Daca vrei poti dormi aici pana cand rezolv cu fata de la usa.. Dupa daca vrei te trezesc si te duci la tine.. Oricum parca vadca in seara asta nu o sa ma intalnesc cu somnu..
Apoi m-am indreptat spre usa nu puteam sa o las sa astepte atat..
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 12:44 am

-Daca vrei poti dormi aici pana cand rezolv cu fata de la usa.. Dupa daca vrei te trezesc si te duci la tine.. Oricum parca vadca in seara asta nu o sa ma intalnesc cu somnu..
uh.. am inceput sa am indoieli. Sa raman sau nu? il cunosteam doar de cateva minute.. sau poate de jumatate de ora.. Dar Liz era acolo, deci nu putea face el nimic cu mine. Ceea ce era bine.
- Bine.. fie...
M-am trantit cu capul pe perna.
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 12:47 am

M-am oprit pentru o clipa apoi am zambit. M-am intors sa vad ce face dupa care m-am intors la misterioasa persoana din fata usii..
-Si vrei sa intri sau ramanem afara?
Nu m-am mai pus jos caci era prea rece. Am asteptat sa vad ce zice.
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 12:53 am

M-am intors pe o parte, cu fata spre Top si Liz... Am clipit des. Simteam pleoapele tot mai grele. Am inchis ochii in speranta ca voi avea un somn linistit. Totul era negru in jurul meu.. Nu puteam auzi nimic... nici chiar vocea groasa a lui Top..
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 1:06 am

Am intrat simtind un val de greata inundandu-mi to tcorpul, am inchis usa in urma mea
-Da, da scuze..am oftat prelung si mi-am mijit ochii, dupa atat de mult intuneric lumina aceea difuza era o bine-cuvantare...poate
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 1:40 am

Intr-un final Liz intra.. MiYong intr-un final adormi.
-Apropo eu sunt T.O.P sau Tempo cum vrei sa imi spui.. Si daca e te rog sa vorbesti mai incet nu vreau sa se trezeasca.
Aratand cu degetul spre Mi Yong .
-Pare foarte obosita si plus sperietura care o trase mai devreme..
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 1:46 am

I-am facut semn ca o sa vorbesc mai incet si-am zambit. Era cald in camera lui, mi-am dat jos haina lunga, neagra din peiele, lasand la vedere mainile pline de zgarieturi si cicatrici si, pe undeva se vedea inceputul unui tatuaj. Am oftat lasandu-mi capul pe o parte.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 1:49 am

Eram intr-o incapere intunecata. Unde e Top? Unde e Liz? Unde e casa? De ce sunt aici? Am inceput sa tremur.Vroiam inapoi. Mi de stafi au inceput sa ma traga de picioare, facandu-ma sa ma scurg prin podea. Imi atingeau corpul, il zgariau. Ma torturau. Am inceput sa tip speriata, ridicandu-ma in fund in pat.
Sus In jos
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 1:56 am

Am ramas uimit cand am azut ce era pe mainile sale m-am abtinut sa intreb dar le priveam atent..
-Nu mi-ai spus cum te chiama..
Apoi am observat ca Miyong nu se simtea prea bine.. Deodata tipa speriata si se ridica in fund. Am sarit langa ea si am luat-o in brate.
-Hey! Ce s-a intamplat ? De ce ai tipat asa?
Sus In jos
<SarAnY>

<SarAnY>


Mesaje : 121
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 2:03 am

-Hey! Ce s-a intamplat ? De ce ai tipat asa?
Privirea imi era fixata intr-un punct. Inca nu eram total constienta. Am simtit o pereche de brate care ma strangeau. Am stat inspaimantata, incercand sa-mi revin. Nu stiam cei cu mine...
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 2:17 am

Tineam mainile in fata semineului, ma incalzeam.
"La naiba!" Sarany imi aducea perfect aminte de reactile mele, mult prea bine-amintite in acel moment, de cand inca incercam sa dorm. M-am apropiat instinctiv de foc privind cum totul se deformeaza in el.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 3:19 am

Ma simteam cu totul pe dinafara.. Ce era cu ea ma speria..
-Ya! Raspunde!! Nu ma mai speria! Ce s-a intamplat cu tine?
Am inceput apoi sa o scutur . M-am uitat speriat la Liz cautand raspuns..
Nici prima noapte nu e linistita dar in minte cele ce vor urma?
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 3:32 am

-Cand ajungi sa vezi fiinte imateriale incepi sa ai cosmaruri, am raspuns simplu incepand sa-mi frec mainile, nu stiu daca de frig, de cald, de teama sau din pura inertie. Mi le frecam incet privind focul si deformarile dimensiunii din el.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 3:45 am

"-Cand ajungi sa vezi fiinte imateriale incepi sa ai cosmaruri."
M-am uitat la ea in genul "hai fi serioasa".
-Cosmarurile pot aparea din orice! Auzi fiinte imateriale..Tocmai pentru ca sunt imateriale nu le poti vedea.
Apoi ma cam bufnit rasul.. cum eu nu prea credeam in asa ceva..
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 4:10 am

-Cosmaruri, ma intreb...ma intreb daca stii cum e sa-ti moara cineva in brate, ma intreb daca stii cum e sa vezi umbre provenite de la nimic inexistent si sa-ti dai seama ca e cienva acolo, cineva pe care nu-l poti vedea. Mana incepea iar sa arda, bratarile nu ma mai controlau.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
T.O.P

T.O.P


Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/09/2009

Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 EmptyJoi Sept 10, 2009 4:24 am

O priveam fix in ochi.. Ce voia sa spuna prin acele cuvinte..? Ma simteam gol parca as fi fost doar o cutie goala.. Am ramas asa pentru ceva timp nescotand un sunet..apoi mi-am revenit.
-Cum de am ajuns aici ? In curand o sa ma innebuniti!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Music Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Music Room   Music Room - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Music Room
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» My creepy room
» My cold room
» Selena's Room
» room full of mysteries
» Andru's room...be quiet

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: