Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Lemn cu iz de acuarea.

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Urmatorul
AutorMesaj
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 5:34 am

Isi simtea capul explodand, la dreptul. Deschise ochii si scuipa cioburile din gura. Isi taie limba in proces. Simtii gustul metalic in gura. Ii era greata. Ii lua mana de pe el si se ridica de pe pat.
-Sunt bine, m-am zgariat in cioburi doar. Calmeaza-te.
 Se ridica de pe pat si se scutura de cioburi. Ura sa defazeze, patise des sa aiba astfel de momente. Se duse in baia din dormitor si se curata. Isi presa raniile cu degetele, tare, ca sa opreasca sangerarea abundenta. Dura cam zece minute de presiune sa  opreasca sangerarea. Se intoarse in camera cu un prosop umed si il intinse fetei sa se stearga de sange.
-Da-mi voie sa schimb patul si sa strang. Poti sa stai in sufragerie pana atunci sa nu stai in picioare. Acelasi ton sec, calm, fara influente la nivelul tonului sau macar cu ceva afectat in vorbire.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 5:47 am

Se simti ingrozitor. Arata ingrozita. Era. Isi dorea sa moara. Isi dorea sa fuga, isi dorea multe lucruri fara sens, cum ar fi sa aibe puteri magice si sa il vindece. Nu isi daduse seama nici cand se ridicase, nici cand intrase in baie. Nu realiza ca e singura in camera. Statea pe pat cu picioarele sub ea si isi privea mainile. Sangele de pe degetele ei i se parea sinistru. Il avea si pe fata. Avea un miros specific, mirosul sangelui, miros pe care ea niciodata nu reusise sa il defineasca, sa il compare cu ceva. Brusc i se facu greata si se albi la chip. Nici nu realiza ca prosopul din mainile ei i-l daduse Clayron. Nici nu isi dadu seama cum de plecase, parca teleghidata, in sufragerie. Se aseza pe canapea, cu grija, speriata, privindu-si palmele. Scoase un sunet de dezgust, de durere, de chin. Incepu sa isi frece palmele cu repeziciune, stergnadu-si fiecare deget in parte. Unul parea ca nu vrea sa se curete. Initial crezuse ca a innebunit, dar apoi isi dadu seama ca era degetul la care se taiase. Il prinse intre buze, trecandu-si limba peste mica taietura si ramase asa, uitandu-se la prosopul patat din poala ei. Isi simtea obrajii umezi, iar cand ii sterse isi dadu seama ca si fata ii era pictata de sangele lui. Se sterse cu grija, apoi impacheta prosopul ca pe ceva foarte scump si il puse pe genunchi. Tremura. Nu era capabila nici sa gandeasca. Statea nemiscata, cu degetul intre buse, privind un punct fix.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 6:42 am

Lipsit de chef si cuprins de moleseala se aseza in fund in fata mobilei de tinut lucruri. Ofta prelung, isi dorea sa se arunce pe cioburile alea si sa isi chinuie vechile rani si pielea pana disparea totul. Intrebarile fetei, verigheta totul. Pana realitatea revenea iar la conceptul ei de inexistenta purtata de inertie. Inspira aer in piept si se hotari sa isi foloseasca mici atuuri neumane in favoarea lui. Se ridica in picioare-desi simtea ca se scurge prin toti porii, ca se disipa in spatiu si timp ca un nimeni pe care il traia in interiorul lui. Ca nimeni-ul existential ce era si urla din interior sa se transforme iar intr-un ceva cu rost si finitate- si curata camera. In cinci minute schimba patul, aerisii si dadu cu mopul. Totul era iar la locul lui. Se prii in centrul camerei si inspira aerul de ploaie de toamna, rece ca un cub de gheata pus pe piele incinsa. Il trecura fiorii. Se oprii o clipa sa admire ploaia aceea ce parea ca vrea sa tina neaparat captivi doi oameni unul langa celalalt. Pentru prima data compara doua femei in viata lui. Ea de ce nu se putea multumii cu putin? Dupa un sex bun o conversatie rasuflata despre cine stie ce concepte sau nici atat, despre muzica sau orice sau poate sa citeasca? Sau la dracu si sa doarma si sa il fi lasat sa lucreze. L-ar fi scutit de multe dureri, la propiu.
 Ofta si se duse dupa ea. Realiza ca era putin mai traumatizata decat se astepta abea upa vreo 4 minute de stat pe loc langa ea timp in care ea paru hipnotizata. Nu mai avea forta sa-i explice ca i se putea intampla oricui, oricand sa sparga un nenorocit de pahar cu buza sau cu mana, sau sa-i explodeze in mana sticla casanta la o misccare mai brusca. Un accident minor ce o afecta de parca i-ar fi vazut matele imprastiate sau ar fi stat el drept in fata ei cu cutia toracica deschisa si i-ar fi vorbit clar. O lua pe sus in brate si o duse in pat. Un fel de intelegere tacita a necuvintelor si non reactiilor. Parca trecuse prin trei uragane si trei calcari de tanc. O puse pe pat, cat mai comod posibil putu si o inveli. Se puse langa ea.
Pe tv rula scena finala in care cei doi faceau cunostiinta pe bune, prima oara si isi spuneau cum se iubesc si frica i-a determinat sa-si cauzeze suferinta. Simtii ca ii vine sa vomite, parca un curcubeu roz ii pocnii din stomac si il imbolnavi.
 Dadu tv-ul pe mute. Il enerva teribil orice zgomot.
Se intoarse spre ea, desi inca avea picioarele pe podea parand gata-gata sa plece. Ofta prelung si isi puse mana pe crestet. Se juca cu cele cateva fire ciufulite ale lui.
-Asculta, nu ar trebui sa fortezi atat nota. Nu ma enerveaza intrebarile tale, dar ti-am zis sa nu vorbim anumite subiecte, cel putin nu azi. Pe ce ai mai sfant daca te ridici si faci pe inocenta isterica nici ca ai sa imi mai vezi fata. fu serios si calm. Taios ca un cutit abea  trecut pe piatra de ascutire. Incerca sa fie docil de dragul copilarimului pe care il arata ea.
-Daca vrei sa vorbim normal bine, daca nu, iar bine. Ai vazut putin sange, un accident banal se putea intampla oricui sa explodeze un nenorocit de pahar. Ma rog, am sa fiu la birou si am sa lucrez, daca vrei ceva, chiar si sa vorbim...ah da, sa nu te trezesti sa imi faci o scena dramatica cu plecatu la unu dimineata pe o ploaie de nici mortii nu au chef sa bantuie persoana vendetei lor. Daca vrei sa nu ma mai vezi, poti oricand incepand de maine.
Se impinse in picioare pregatit sa se ridice...
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 7:00 am

Se lasase purtata pe brate pana in pat, se lasase asezata si invelita si il privise cu ochii ei plini de admiratie. Cand ii vorbi clipi de cateva ori, asigurandu-se ca nu era doar un vis. Nu avea de gand sa ii faca scene cum nu avea de gand nici sa plece sau sa nu-l mai vada vre-odata. Nu ar fi indraznit sa faca nimic. Ii era si asa destula rusine. Nu avea de gand nici macar sa-l mai intrebe ceva legat de trecutul lui, de Helena sau vre-o alta femeie si in nici un caz de verigheta. Ii facuse prea mult rau. Era bine, se calmase acum ca il vedea langa ea, spaima sangelui lui care ii patase degetele trecand. Nici ea nu stia de ce se speriase atat de rau.  Il asculta, cuvant cu cuvant, delectandu-se cu vocea lui, dar ranind-o tonul pe care ii vorbea. Aproba din cap. Tacu in continuare ascultand. Cand realiza ca vrea sa plece si sa o lase singura, i se citi disperarea in ochi. Il prinse de mana si privi in pamant. Nu indraznea sa-i infrunte privirea.
-Scuza-ma. Nu stiu de ce am reactionat asa, a fost foar putin sange. Eu ma tai mereu, de exemplu, deci ar trebui sa fiu obisnuita. 
Isi ridica ochii spre el, Ii zambea. Cel putin incerca. 
-Am reactionat prostesc, asa e... Nu am de gand sa plec pe vremea asta, nu sunt chiar atat de nebuna. In nici un caz nu am de gand sa nu te mai vad. 
"Habar nu ai ce vreau. Oricum de ce ai avea? Nu te intereseaza. Niciodata nu te va interesa. Punct. Drace, e dureros, mai mult decat credeam."
Tacu pentru cateva secunde, apoi relua atat de brusc ca aproape se ineca.
-Sunt multe lucruri pe care as vrea sa ti le spun. Sunt si mai multe pe care as vrea sa mi le spui tu.
"Nu am insa de gand sa ti le spun sau sa ti le cer. Nu am sa o fac niciodata."
Insa isi tinea gedetele in jurul incheieturii lui. Nu voia sa ii dea drumul de frica sa nu plece, dar nu voia nici sa para disperata care-l obliga sa imparta patul. Isi retrase mana usor.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 7:11 am

Se lasa iar moale si se reaseza pe pat. Fu surprins de asa zisul ei calm, de tot ce spusese. Se astepta la o reactie mai efervescenta ca toate cele de pana atunci. Se folosii de solduri si picioare sa se tareasca mai aproape de ea. O lua de umeri si o trase usor, cat sa o incline la pieptul lui, sa o faca sa isi sprijine capul in el. Ii mangaie fata cu varfurile degetelor, de parca reda miscarile unei fantasme o simti si nu. O stranse mai tare de umeri.
-Vrei sa aflii despre mine cand tu nu indraznesti nici sa imi spui ce te tot deprima de la un minut la altul. Sa stii ca daca vrei sa construiesti o relatie de incredere reciproca ar trebui sa incepi prin a te deschide tu. Poate ai fi aflat asta pe la orele mele, rase impaciuitor la propia gluma. Inca simtea mici fiori reci si excitanti de la atingerea degetelor ei micute su subtiri pe incheietura lui, atunci in fierbere de la incordare si torsiune. Se puse cu totul in pat. Intelesese mesajul ei. Nu voia sa ii spuna in modul siropos-artat-caramel ca o sa stea cu ea cat are nevoie (pe seara aceea) si tot bla-bla-ul tipic romantelor. Vru sa ii dea totusi senzatia ca e acolo si ca nu o lasa in propia-i disperare. Pana la urma asta fusese el mereu, o perna amortizatoare pentru disperare. Ii cuprinse capul cu bratul, intr-o imbratisare. O stranse la pieptul lui.
-Ce te supara asa tare totusi? Ah da, vrei apa cu zahar sau ceva? Poate ti-a scazut tensiunea sau mai stiu eu ce naiba'
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 7:32 am

Ramase tacuta calculand intrebarea ce tocmai i se pusese.  Statea acolo, tulburata si calma in acelasi timp. Avea impresia ca usor usor nu va mai simti nimic, nici macar ura, pentru lumea inonjuratoare. Ea, persoana mereu zambareata care incerca sa vada doar frumosul din ce e in jurul ei, era defapt atat de goala sufleteste uneori. Cauta frumusete in nimicuri tocmai pentru a isi umple inima cu ele. Facea lumea sa rada sau sa zambeasca doar pentru a colectiona acele zambete undeva in mintea ei.
-Nu am avut niciodata ocazia sa iubesc, stiai? Adica, normal ca nu stiai, e o intrebare stupida , zise pufnind usor. Nimeni nu mi-a dat ocazia sa pot sa il iubesc, nici macar parintii mei. 
"Nimeni pana la tine, banuiesc."
-Am fost pur si simplu ca o umbra, ca un obiect de care lumea se folosea si apoi se descotorosea. Hei, uitati-o pe Erin! Haideti la ea, e fata cu glume si mereu dispusa sa ne asculte problemele, sa ne dea sfaturi! O sa ne faca sa zambim. - incepu ea sa spuna dezgustata- Dar pe Erin  nu o asculta nimeni niciodata.  Ma deranjeaza si ma deprima faptul ca absolut nimeni in acesti 22 de ani nu m-a pus pe primul loc in viata lui macar pentru o perioada, oricat de scurta, de timp. Este stupid, stiu. Suna al naibii de sarbos chiar, ca o telenovela proasta din capul meu, dar m-ai intrebat ce ma supara. Cand te-am intrebat daca ai iubit-o, si nu, acum nu redeschid nici un subiect asa ca te rog nu te enerva din nou, am facut-o pentru ca, daca spuneai da, aveam sa te intreb ce simti cand iubesti. Voiam sa stiu daca am simtit-o si eu vre-odata. 
"Defapt daca o simt acum."
Isi ridica ochii spre el. Avea pupilele dilatate. Ii zambi apoi isi lipi fruntea de pieptul lui.
-Nu e nevoie sa imi spui nimic. Inteleg ca iti face rau si iti respect decizia. Inteleg ca, din motive pe care nici nu imi mai doresc sa le stiu, nici tu nu o sa fi diferit de restul lumii si sunt ok in legatura cu asta. Uneori ma ia valul, atata tot. 
Incepu sa il intepe usor, in joaca, cu degetul printre coaste.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 7:48 am

Simtii gadilitura degetelor ei se incorda. Isi abtinu cat putu rasul insa tot icnii amuzat. Pana la urma nemaisuportand o prinse de mana si se trase in fata ei. O impinse usor in umar, daramand-o pe spate. Se urca pe ea, uitand ca e doar in prosop. Rase destul de copilaros cand aluneca pe ea, printre picioarele ei. Se sprijinii  intr-un genunchi si se ridica. Ii era teama ca avea sa o zdrobeasca cu masivitatea lui. Se intinse peste ea si o saruta pe frunte, pe tampla, pe obraz. Isi lasa buza superioara sa se lipeasca de pielea ei de fiecare data.
-In ultimele ore ti-am acordat toata atentia mea, de ce inca te simti ca o umbra? ii spuse cuvintele prin distanta infima pe care o lasa intre buzele lor cand se oprii din a saruta-o. Ii pupa buzele si se oprii.
-Apropo, nu pune intrebari la care nu exista un raspuns. Iubirea e altfel, de la individ la individ. Sunt cateva lucruri generice, biologice mai departe tine de la om la om. O saruta apasat pe buze si isi baga mainile sub spatele ei. O salta usor, cat sa nu o forteze. Incerca sa o traga mai spre el cat sa o lipeasca cu totul de trupul lui.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 8:00 am

O strabatura fiori si nu stiu la ce sa se astepte, rosind cand el se puse peste ea, inima incepand s aii bata puternic. Ii placea sentimentul pe care il simtea cand ii saruta fata. Gemu euforica si zambitoare.
-Da, mi-ai acordat toata atentia ta pentru ca tu ti-ai dorit sa faci sex cu mine. Daca nu o doreai tu, nu ai fi facut-o doar de dragul meu. Maine voi pleca, tu ai sa iti corectezi lucrarile, eu o sa-mi vad de facultate. Cu ce ma aleg eu din asta? Cu o amintire frumoasa. O umbra. Am adunat atat de multe incat ma simt una. 
Ii accepta sarutul cu drag, impleticindu-si degetele in parul lui, infasurandu-si suvitele lui pe degetele tremurande. Ar fi vrut doar sa o sarute si sa nu mai vorbeasca, dar adora sa il si asculte.
"Da, dragostea difera de la om la om..." gandi, lasandu-se pentru a mia oara in seara aceea manevrata. Era moale si ametita, se bucura de prezenta lui, de faptul ca era acolo cu ea. Incerca sa alunge tristetea momentului in care se va trezi singura in camera ei, a doua zi.
-Sunt sigura ca asa e, ca dragostea difera, dar asta nu e un motiv ca eu sa nu continui sa intreb. Macar asa traiesc cu dragostea pe care oamenii din jurul meu si-o poarta unii altora. 
Ii zambi si ii mangaie obrajii, frecandu-si nasul de al lui.
-Orice te-a ranit, a facut-o destul de rau, presupun... Altfel nu ai fost asa de tacut in legatura cu asta, asa ca te rog iarta-ma daca ti-am rascolit amintirile.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 8:07 am

Isi puse mana pe fruntea ei, mangaind-o doar ca de data asta cu toata palma.
-Poate ca am facut sex, dar sexul, gandurile si emotiile sunt cele mai intime lucruri pe planeta asta. Si nu doar atat, nu te-am futut si-atat. Ti-am sarutat pielea, ti-am mangaiat corpul si te-am primit in patul meu, nu te-am aruncat afara, nu te-am pus capra si m-am rezolvat. Am vrut sa fi fericita. Am lasat o parte din mine in pielea ta, in tine si in memoria ta. In plus nu e ca si cum ma voi evapora de pe fata planetei maine. rase cand incheie monologul incurajator. Penru el unirea cu neantul era apogeul dragostei. Sa se futa atat de tare cu nimicul incat sa devina parte din el.
Inspira adanc aer in piept inainte sa tabare iar cu buzele peste buzele ei. Incepu cu un sarut micut, timid apoi isi deschise buzele mai larg, luandu-i si ei buzele dupa ale lui. Ii supse cu buzele iar buza inferioara, apoi pe cea superioara si incepu sa o recerceteze cu limba. Se desprinse iar de ea. Ii saruta barbia si gatul si urca inspre urechie.
-Daca vrei sa ma opresc imi zici. i susotii sufland aer peste lobul urechii ei inainte sa i-l apuce cu dintii.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 8:16 am

Il asculta cuprinsa de o fericire  coplesitoare. Sunase atat de frumos, fiecare cuvintel in parte, spus probabil din inima sau nu, cu sinceritate sau doar de efect. Nici nu mai conta. Ii accepta saruturile cu ochii strans inchisi de emotie si ii venea sa il manance cu totul, efectiv, ca sa fie sigura ca vor fi uniti pentru tot de-auna.
"Nu e ca si cum ma voi evapora de pe fata planetei maine.: repeta ea in minte in timp ce buzele ii erau devorate de gura lui. "Deci o sa ne mai vedem, am sa ii mai vorbesc si are sa-mi raspunda. Are sa-mi mai acorde, probabil, candva, inca o bucatica din ziua lui. "
Gandul asta o facu sa zambeasca ca o prostuta indragostit la prima ei intalnire din generala. Gemu plaut cand il auzi vorbindu-i la urehe, caci aerul ce venea dintre buzele lui ii faceau pielea sa se zbarleasca. Ii cauta palma cu mana ei, incolacindu-si degetele cu ale lui, apoi i-o duse spre pieptul ei, cerandu-i sa isi tina palma deschisa in dreptul inimii ei. Batea al naibii de tare.
-Nu stiu cat de mult conteaza pentru tine asta, dar chiar m-ai facut sa ma simt fericita.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 8:23 am

Zambii sonor, ca ea sa il auda, sa-i auda vocea aia a lui baritonala si vibranta ce facea banca pe care statea sa vibreze cand radea cu pofta. Se lasa in jos. Ii ridica tricoul-rochie si isi apasa mana pe zona in care ar fi trebuit sa ii fie inima, apoi se apleca si saruta zona, bland fara urme de lascivitate. Cand isi deslipii buzele de pielea ei calda soptii printre buze:
-Conteaza
Se intoarse pe gatul ei, ii linse si supse fiecare bucatica de piele in timp ce cu cealalta mana ii mangaie cealalta parte de gat. Cobora lent cu degetele de pe gat pe clavicule, pe care le urmarii pana la umeri, ii cobora usor pe mana si se intoarse iar pe clavicule, ajuns deasupra sternului cobori pe el incet, presandu-i usor pielea cat sa-i simta bine degetel. Ii cobori pe abdomen in linie dreapta apoi ii urmarii zona coastelor si curbura taliei pana deasupra oaselor soldurilor. Ii mangaie putin oasele si se indrepta spre "muntele lui venus" isi deschise palma mangaind zona, din cand in cand trecand cu degetele peste clitorisul ei, apoi cobori jos de tot si intra cu varful degetelr in ea pentru a umezii mai bine.
-Sigur nu vrei sa ma opresc? ii susotii iar in ureche in timp ce ii lingea interiorul pavilionului auditiv.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 8:33 am

Treuse de la euforia fericirii la tulburarea excitarii in doar cateva secunde. De cand ii ridicase trioul si inepuse sa ii depuna sarutari mii pe piele isi pierduse usor usor capul, mai raud ecat si-l pierdea in general pentru el. 
"Conteaza, Doamne, Conteaza... Daca ar fi si adevarat tot ce spui, Clayron..."
Ofta extaziata, gemand si prinzandu-se cu mainile de cearceaful de pe pat. Cum putea sa o intrebe daca dorea sa inceteze? Nu vedea chiar deloc felul in care corpul ei reactiona?  Cand ii simtise degetele cercetatoare intre coapse, isi ridicase bazinul usor, incordandu-se, corpul ei urmat de o relaxare tulburatoare.
-Nu... Continua... Defapt nu o face... Nu cred...
Nu stia ce sa ii mai spuna. Clipi pentru a-si lipezi privirea. Ii saruta usor umarul, mangaindu-i spatele cu atentie.
-Clayron, fa ceea ce vrei cu mine, ok? 
Tonul ei era atat de sincer si serios incat se surprinse pe sine. Rosi puternic.
-Daca vrei sa stam si sa vorbim despre absolut orice, o putem face. Daca vrei sa ne imbatam am sa accept, iti si gatesc daca vrei. Nu este neaparata nevoie sa faci sex cu mine, daca nu vrei. Ma multumeste faptul ca sunt cu tine, aici, in seara asta... Sper sa nu inceteze ploaia toata saptamana, incheie ea razand usor rusinata.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 8:48 am

Se sprijinii in pat si se ridica mai mult deasupra ei si o saruta puternic pe buze in timp ce o patrunse cu degetele, cu ambele degete simultan, pana la capat. Era suficient de uda, muschii ei vaginali fiind complet relaxati. Intra si iesii de ori, icnii si el de excitare:
-Poti sta si daca nu ploua. Isi misca degetele sus-jos in ea apoi ii prinse clitul cu degetul mare. Il presa de ea si-si misca degetul circular, bland pentru inceput apoi devenii din ce in ce mai agresiv, in cele din urma isi misca degetul in toate directie sus-jos, circular in timp ce o patrundea violent mana. Se oprii gafaind si se trase de pe ea, se aseza pe spate si o lua de mana, galant tragand-o inspre el. Ii ceru din priviri-si buzele pe care le lingea lasciv, excitat- sa se urce pe el.
-Ia-ma in tine cand esti pregatita. icnii excitat in timp ce cu mana dinspre ea se apuca sa ii mangaie sanii si ii presa usor, bland cu miscari circulare.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 9:08 am

-Po...pot sa vin si daca nu ploua... Suiera ea printre buzele întredeschise, cuvintele fiind amestecate cu gemete. Sângele i se urcase in cap, apoi dispăruse, inima ii bătea nebunește si se opri brusc, capul i se goli instantaneu de gânduri, frici sau orice alt sentiment, rămânând doar cel de admiratie, placere si oarecum regasire. Era oricum prea confuză când statea in preajma lui.
Se bucura de tot ce ii oferea, iar cand ii ceruse sa se urce pe el, sa il ia,nu stătu pe gânduri. Se misca usor clătinându-se, fiind amețită de felul in care degetele lui o atinsera, o patrunsera. Isi trecu un picior peste el si il atinse cu mana ei atat de firava pe langa barbatia lui. Il mângâie încrezătoare, de sus in jos, strangandu-l in palma, gemand ea cand il simti atat de mare in mana ei. Se pozitiona in asa fel incat barbatia lui sa o atinga intre coapse, iar cand se lasa treptat in jos, sa fie pătrunsă. Scoase un sunet de extaz, apoi niste cuvinte de neînțeles.  Ramase insa nemiscata, gafaind. Ii era frica sa mai faca ceva, ca nu cumva totul sa se risipeasca precum un vis. Se uita la el si începu sa ii mângâie fiecare trasatura a fetei. Parea on transa. Ii atinse fruntea cu toată palma, ii contura sprâncenele, pe fiecare in parte, trăia cu varful degetului linia nasului, apoi ii urmări conturul buzelor, atingând zona despartitoare dintre ele.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 9:15 am

O saruta apasat pe buze si o stranse in brate, tintuind-o de trupul lui cu bratul drept. Se ajuta de cel stang si se ridica mai sus, in sezut fiind in ea pana la radacini. I se paru ca o aude gemand in timp miscarii aceleia a lui de a se ridica cand o patrunse foarte adanc in timp ce ii practic freca clitul de corpul lui in miscare. Cand se puse bine, sprijinindu-se de tablia patului se relaxa putin insa o prinse de solduri si o ghida, gentil doar cu pernitele palmelor si degetele asezate superficial pe soldurile ei, fata-ta spate cat sa ii dea tonul. Isi dezlipii buzele din sarutul acela lipicios care ii lua aerul pentru cateva secunde.
-Nu ma evapor. rase amuzat, dar nu rautacios. Coleric asa cum era cand il prindea pasiune, inceta se abtina si se infrupta din sanii ei. Ii lua sfarcul drept in gura si isi misca violent capul cat sa ii miste tot sanul in timp ce ii sugea sfarcul doar cu buzele. Mainile i se ridica de pe solduri pe spatele ei pana pe omoplati unde o apasa cu degetele trasand niste urme usoare, rosiatice de piele proaspat presata.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 7:28 pm

Incepu sa se miste in bratele lui, inchizand ochii si zambind, gemand si simtindu-se, ca si prma data cand a patruns-o, implinita. Se freca de el usor, se misca in sus si in jos. 
-Citesti gandurile? il intreba la un moment dat, prinzandu-se cu mainile de umerii lui, gemand extaziata cand ii simti gura pe san. Isi arcui spatele usor, permitandu-i sa o sarute asa cum vrea, peste tot, unde voia, nu conta atata timp cat avea sa o faca. 
"Nu m-as satura de asta nidiodata, Clayron", incepu ea sa gandeasca, neincetand sa se miste deasupra lui, gemand si muscandu-si buzele pentru a nu urla. "Nu am sa ma satur de tine, asta sa o sti!"  
Dar nu avea de unde sa stie, caci nu i-o va spune niciodata, dar Erin era sigura ca el deja stia, faca ca ea macar sa gandeasca acest lucru. Se vedea clar in ochii ei.
"Si ce conteaza ce se va intampla dupa asta? Acum sunt aici, iar tu esti cu mine, in mine... Acum eu sunt tot ceea ce conteaza, presupun. Mi-as dori ca, macar in momentul asta, sa uiti de orice alt ceva si sa te gandesti doar la mine..."
Ii prinse obrajii in palme si isi lipi fruntea de a lui, gafaind, inca miscandu-se, gemand de placere. Isi freca buzele de ale lui cu blandete, apoi varful limbii ei incepu sa se plimbe jucaus peste despicatura buzelor lui. Avea un gust aparte acum, o combinatie intre sange si alcool. 
-Clayron... Clayron... 
Ii sopti numele cu buzele inca frecandu-se de ale lui. Se simtea atat de bine incat avu impresia ca o sa lesine.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 8:14 pm

Ii prinse limba cu a lui, si-o trecu peste varful limbii ei si ei ii urmarii curbura interioara si liniile laterale. O prinse de apoi cu buzele, usor si o supse in interiorul gurii lui pana cand buzele lui se intalnira cu ale ei. Se apasa tare cu pe gura ei. In timp ce ii strane omoplatii intre palmele lui mari. O presa pe spate cat sa o lipeasca mai tare de el si isi incorda pubisul cat sa ii preseze tot organul genital in timp ce intra si iesea din ea lent, cat sa se asigure ca ea ii simte toata lungimea, incordarea, excitare, absolut tot din el. Ii lasa spatele si i ataca linile soldurilor cu palmele. Ii mangaie fiecare cm din pele cu miscari lente si apasate, presandu-i corpul micut intre palmele lui mari si fierbinti.
Icnii de placere, simtind ca isi pierde de tot controlul. Incepu sa se miste agresiv in ea, gafaind pana aproape de a geme gutural. Se lipii cu totul de ea, strangandu-i capul si spatele intr-o imbratisare stransa, lipita de el.
-Ai..ci sunt. ii raspunse in cele din urma printre gemete. Se chinui putin sa isi controleze vocea din cauza excitatiei si a modului rapid in care respira.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 8:34 pm

Erin se agata de el cu mainile, simtindu-se zguduita, de parca ar fi fost un val firav ce se sparge de stanci tari si periculoare.  Isi tinu rasuflarea pentru cateva secunde, apoi lasa tot aerul sa ii iasa din plamani. Totul in jurul ei parea ca se evapora treptat, pana cand ramasera doar ei doi, imbratisati, uniti in acel dans al placerilor trupesti, bucurandu-se unul de altul. Nu inceta sa se miste pana cand, simtind ca este cuprinsa de fiori si o stare de bine, una acum atat de cunoscuta pentru ea. Reusise sa termine, din nou. Atat de frumos si zguduitor. Atat de perfect si minunat. Gafaia. Inca scotea cateva gemete, lipindu-si fruntea de umarul lui. Se simtea sleita de puteri. Se simtea fericita. Zambi in sinea ei.
-Stiu ca esti aici... Te simt... ii sopti printre gafaituri. 
"Ce am sa ma fac, insa, atunci cand nu o sa fi? " se gandi chinuita de-odata de adevar. Da, ii dadea acum toata atentia lui, o facea sa se simta, in sfarsit, importanta pentru cineva. Dar stia ca este un joc. Acest teatru facea doar sexul sa fie mai bun, mai intens. Ofta derutata, indragostita, ametita. 
"Pot sa vin si cand nu ploua..." isi reaminti de-odata, cuvintele lui revenindu-i in minte. "Dar nu atat de des cat mi-as dori..." 
Ii depuse un sarut pe umar. Era incapabila sa se mai miste, atat de cutremurator fusese orgasmul pe care tocmai il traise. Ii era greu sa si respire. Isi misca degetele meste spatele lui, abia atingandu-l.
"Nici nu stiu dara ar trebui sa lupt sau nu..."
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 8:53 pm

Se oprii si o presa mai tare pe pieptul lui. Ii mangaie crestetul capului si parul. O lasa sa se contracte pe el atat cat avea nevoie pentru a duce orgasmul ala la sfarsit. Ii presa tare pieptul de al lui si ii soptii la urechie.
-simti cum ne bat inimile sincron? Asta e ceva asemanator dragostei, chiar daca nu e genu ala' de dragoste. Are multe forme, chiar si carnale.
Inspira tare. Abea isi putu tine respiratia si nevoia de a se misca in ea, tare violent pana isi dadea si el drumu. Ii dadu parul la o parte cu mana si ii saruta gatul si umarul, scurt abea lasandu-si buzele pe el.
 Ii mangaie spatele lent.
-Sa imi zici daca nu mai poti. zambii scurt, nu il deranja sa ramana neterminat daca ea obosise prea tare. Continua sa o mangaie, stand inca nemiscat cu ea lasata greu peste el.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 9:06 pm

-Asta e ceva asemanator dragostei...
Repeta acele cuvinte de vre-o doua sau trei ori. Erau pronuntate aproape soptit, aproape de neinteles. Simti cum i se umezesc ochii. Simti cum genele i se incarca de lacrimi. Clipi de cateva ori, stergandu-si ochii cu dosul palmei. 
-Dragoste... zise suspinand. E un cuvant destul de mare, nu crezi? Plin de o energie imensa, placuta. 
Inchise ochii. Continua sa il mangaie cu degetele ei curioase.
-Nu este nevoie sa te opresti. Nu ma deranjeaza sa continui, doar ca a fost atat de... intens. 
Isi ridica capul de pe el si il privi. Abia il vedea, caci privirea ii era intetosata, chiar daca isi stersese lacrimile ce voiau sa curga, ochii inca ii erau umezi. Arunca spre el cel mai suav si fericit zambet. 
-Ma simt doar lipsita de forta si imi e greu sa ma misc, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne si oprim. Adica, tu nu ai... Sti...
Inchise ochii chicotind usor.
-Ce stupida sunt. Esti inauntrul meu, iar eu sunt rusinata sa rostesc anumite lucruri pe care le gandesc.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 9:12 pm

Zambii si el si isi puse degetele peste liniile inca umede de trecerea lacrimiilor.
-Nu esti, zambii spre ea si o saruta prelung pe buze. Isi misca soldurile usurel, pentru a vedea totusi daca ea mai putea. Daca nu se uscare, daca nu o durea, daca si iar daca. Gafai scurt printre buzele lor lipite. Era atat de stramta incat aproape ca il durea. Isi dorea sa se miste in ea atat de repede si de violent incat ar fi putut zice cu usurinta ca fuge din calea lavei incinse pe urmele lui. 
Isi desprinse bratele de pe ea si si le poziona, una pe soldurile ei, caci o cuprinse cu intreg bratul iar cealalta pe sanul ei. Incepu sa il cantareasca in palma.
-Esti complet sigura ca nu te-ar putea durea? intreba cu o ingrijorare sincera. Sexul in exces poate dauna, cel putin in anumite parti ale corpului. Ii saruta gatul, cu buzele lui mari, lipindu-si interiorul buzelor de pielea ei.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 9:20 pm

-Nu stiu daca ceva in preajma ta imi poate face rau, mai ales daca tine de tine, sopti euforica, gemand usor. 
Incerca sa se miste deasupra lui, aratandu-i ca este bine, ca poate continua, ca poate termina. Facu cateva miscari lente, apoi se opri din nou. Il privi serioasa pret de cateva secunde, apoi incepu sa rada. Era fericita cu adevarat.
-Vezi? Nu ma doare, nu ma omoare nimeni. Sunt bine. Doar obosita.
Ii mangaie obrajii cu palmele ei mici. Ii atinse buzele cu degetele mari, apoi isi lasa mainile in jos pe umerii lui, urmarind liniile claviculei, coborand cu ele pe stern, pe piept, oprindu-se in lateralele bustului, pe coaste. Isi miji ochii si afisa un zambet ce combina dragalasenie cu rautate. Usor malefic dar intr-un mod atat de dragut. Isi plimba degetele peste coastele lui, apoi incepu sa il impunga cu ele printre coaste, vrand sa il gadile. Spera sa il gadile. Voia sa il auda razand. Isi misca degetele in sus si in jos pe pielea lui, cautand puncte sensibile.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 9:39 pm

Chicotii si isi misca umerii fata-spate, in incercarea de a se ferii de gadilituri.
-Aha, deci asta imi esti, reusi sa zica printre rasete. O prinse de solduri si o tintui mai bine pe el si intra adanc in ea cat sa ajunga, iar, pana in cel mai adanc si stimulant punct al ei. Mana libera o cobori jos, o impinse de solduri cat sa o ea putin mai in spate si apoi incepu sa se joace, agresiv cu clitorisul ei in timp ce o penetra. I-l prinse intre oua degete si trase usor de el in sus apoi il lasa si incepu sa se joace iar cu el, cu miscari frenetice si violente in timp ce o penetra adanc, pana la punctul maxim. Ii lua sanul in gura si incepu sa i-l ciupeasca usor cu dintii, cand il stimulta suficient de tare pana aproape de durerea aceea placuta isi trecut limba peste sfarcul ei pentru a i-l linistii. 
Se misca din ce in ce mai rapid, agresiv in ea. Ii placea senzatia aceea de incordare puternica pe madularul lui, sa simta fiecare striatie a muschiilor cuprinzanu-l tare intr-o meninghina.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 9:50 pm

Rasul ei vesel se transforma intr-un geamat atat de puternic incat se uimi pe sine. Se agata de el cu putere, soptindu-i numele, inchizand ochii si bucurandu-se de modul in care o patrundea, simtindu-l atat de intens in ea incat credea ca o sa moara. Daca era un vis nu voia sa se mai trezeasca din el. Tot ce o inconjura, tot ce i se intampla, totul parea de necrezut. Se simtea asaltata de mici incepaturi de extaz in tot trupul. Incepu sa tremure usor, incordandu-si feminitatea in jurul lui din reflex. Ceea ce ii facea o chinuia si ii placea in acelasi timp. 
-E atat de... bi...ne.. reusi sa sopteasca printre gemete infigandu-si unghiile in umerii lui, simtind ca isi pierde cunostinta de la atata placere. Nu era prea sigura de ceea ce face. Nu realiza daca ceea ce spune sunt doar gandurile ei sau si dadea grai cuvintelor, dar nu ii pasa.
-Daca ai simti macar un gram din placerea pe care o simt eu... spuse, gandi. Nici ea nu mai stia ce vrea defapt sa ii zica, ce vrea sa ii ascunda.
-Am sa ajung sa te urasc intr-o zi, sa sti...
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 EmptySam Noi 14, 2015 10:02 pm

Zambii lasciv, rautacios cand o auzii si incepu sa o penetreze si mai tare, mai rapid. Ii trase sfarcul cu varful buzelor si cu dintii in acelasi timp.
Desi inca o acoperea aproape uc totul cu bratul ii lasa unul din solduri descoperit si isi cobora mana pe fesa ei. Trase tare de ea in exterior si in lateral, ghidonand-o practic cu ajutorul bratului si oprindu-i o incercare de a se misca cu ajutorul mainii cu care se juca cu clitorisul ei. Nemaisuportand limitarea fizica ce o avea,  o intoarse reverse cow girl si isi substrase pcioarele de sub ea Ajunsesera in doggy style fara a iesii din ea-cu ajutorul unor contorsionari, putin dureroase care il si oprira din a-si da drumul. Se puse cu totul peste spatele ei si-o musca de umar. Cu o mana ii acoperii sanul cu cealalta reincepu iar sa se joace cu clitorisul ei si o penetra adanc, stand si el cocosat pana apropiat de cervix. Iesii lent din ea, lasand-o sa o simta iar pe toata lungimea, cu fiecare bucatica din muschi apoi intra fara averisment in ea, pana la capat dintr-o data, apasandu-se cu totul de ea.
-Da-ti drumul pentru mine, hai... ii soptii printre gemete si apoi ii prinse lobul urechii intre dinti, tragand de el disperat.
-HAI!
o penetra din ce in ce mai brutal. Nu se putea controla prea bine din cauza excitatiei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Lemn cu iz de acuarea.   Lemn cu iz de acuarea. - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Lemn cu iz de acuarea.
Sus 
Pagina 6 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lemn dulce

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Palierele Casei :: Plierul 6-7, facultatea :: Clasele de arte-
Mergi direct la: