Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Camera 245, lectorul Lee Wolfheart

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Ratsuky Ashcroft Siragana
Admin
Ratsuky Ashcroft Siragana


Mesaje : 231
Data de inscriere : 08/11/2015

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyJoi Dec 03, 2015 9:38 pm

Se uita spre conserva de metal si spre sursa acelui "Mmbuna". era putin surprins, s-a prins prea repede cum sa foloseasca corpul insa asta nu era o problema ce vroia el sa verifice era daca s-au reactivat functiile vitale din greseala sau inca sunt inactive.
- Ei bine salut si tie, acum sa ma scuzi dar cum niciunul din voi nu are expertiza cu reanimarea cadavrelor vreau sa verific unele chestii, cum ar fi puls si caldura corporala daca-mi permiti, si in al doilea rand incearca sa nu te misti prea brusc sa nu se deterioreze corpul, inca nu-i cunosc marja de stabilitate, a reusit totusi sa domine bikeri musculosi deci ceva forta are dar nu il suprasolicita pana nu se stabilizeaza......bine as vrea sa-ti zic asta dar ma rog decizia ramane a ta, putem oricand sa-l peticim, oricum nu vei simti durere de nici un fel...vreodata....daca te deranjeaza pot altera incantatia...plus e oricum inscrisa intre omoplatii corpului deci e usor de modificat, partea buna e ca stiu cat de mult si cum sa o modific indiferent de necesitati......oh da si ca idee imprumuta capacitatea ta de a-ti materializa energia in arme...fara sa fie in contact cu....tine...ok easta deja suna ciudat....si ca tot vorbim de ciudat am un ciudat de verificat.
Scoase din buzunar o bratara digitala, isi lua telefonul din buzunar sincroniza bratara cu telefonul i-o puse la mana lui Perdition si o activa, datele veneau garla, erorile de aplicatie afisand un monitor rosu de sus pana jos si facand telefonul sa tiuie intermitent ca o goarna, deschise setarile si activa un alt profil de evaluare si toata aplicatie trecu in verde, nimic nu mai era in neregula, scoase un minitelefon din buzunar si i-l puse intre sanii lui perdition in timp ce-si salta haina de pe ea, o trase pe el mergand catre sala alaturata si lua un halat pe care-l arunca grabit spre Perdition.
- bratara doar ia si transmite date catre telefonul ala, daca e ceva care apare cu rosu la orice moment doar da pe butonu triunghiular, e linie directa cu telefonul meu si-mi va atrage atentia ca ceva e in neregula, indiferent ce e...asta in cazul in care nu observ eu singur pe telefonul meu.....um va las sa....as zice cunoaste-ti mai bine dar ar fi absurd....am de verificat una bucata Clayron. Incerc sa revin in doua ore...si tu Perdition nu supra solicita cadavrul ca inca nu-i stabilizat...doar sa nu-l "rupi" prea rau...si da se poate rupe dar Lee se descurca sa reataseze ce e rupt....e ca si vindecarea unei vanatai cel putin pentru corpul ala......o mare rugaminte nu incerca sa il palmuiesti pe Lee macar o ora cat se refac articulatiile...daca le fisurezi de pe acum o sa-mi fie greu sa-l repar si va trebui sa caut alt cadavru...pai eu va las.
Spuse toate astea indreptanduse spre usa si de indata ce termina de vorbit serpui afara pe usa inchizand-o inainte sa dea oricaruia dintre cei doi timp de vorbire. Clayron prezenta cateva probleme in a fi gasit...mai ales considerand ca parea complet refacut dupa transfuzie, intr-un fel ii parea bine ca-l enervase, parea genul care s-ar descarca dand cu pumni in ceva, un sac de box poate, deci sala de sport avea sa fie prima lui destinatie.
Sus In jos
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyJoi Dec 03, 2015 9:49 pm

Lee dadu din cap si era oarecum foarte amuzat de reactiile lui Perdition, care ii urmarea atent fiecare miscare a lui Ash, de parca cine stie ce ii facea si simtea controlul pe care il avea in nevoia de a il plesni pe increzut, cum ii spune ea.
- Mai, mai, uite cine umbla printre noi.
Perdition se uitase la Lee cu spranceana ridicata.
~ Oh, de cand nu am mai pus eu piciorul pe pamantul asta blestemat. Da, inainte eram si eu o entitate care umbla inainte sa-mi fie "furat" sufletul si contopit cu relicva care o detii tu, Lee.
Lee isi aprinse o tigara si se uita la Perdition cum incerca sa isi miste cadavrul prin birou.
~ Nu pare greu sa fii om. Auzi la el, sa altereze incantatia sa simt durere si toate celelalte. Pai atunci ce farmec mai are? Oricum, acum te pot plesni cand vreau. Ha, o sa trebuiasca sa ma iei dupa tine, o sa zica lumea ca ai iubita si o sa te lase in pace!
- Ce am vorbit noi de gelozieee? spuse Lee oftand ca un copil mic.
~ Glumesc si eu. Poti sa le spui ca sunt sora ta cu cateva mii de ani mai mare.
Lee dadu din cap razand, in semn de multumire oarecum lui Ash. Desi inca credea ca nu e cea mai buna idee, macar era ceva nou demn de incercat.
~ Tu ce tot afumi acolo?
- Sunt tigari, draga mea. TIGARI.
~ Da? Pot sa afum si eu?
- Nu stiu.. adica.. puii mei, oricum tu nu simti nimic... asa ca... nu-ti poate face nici rau, nici bine.
Ii aprinse o tigara si i-o baga in gura, explicandu-i cum sta treaba cu fumatul, scrumatul si toate cele si se amuza cum ea incerca sa fumeze.
~ Lee, te voi bate.
- Hai, mai, ca e amuzant. Hai reusesti tu.
Fuma incet tigara sprijinit de geam impreuna cu Perdition, care se sprijinise partial de biroul lui.
"Hmm.. sunt curios cum vor fi lucrurile de acum inainte ca ea e printre noi." si dadu drumul unui "oftat" de multumire.
Sus In jos
Ratsuky Ashcroft Siragana
Admin
Ratsuky Ashcroft Siragana


Mesaje : 231
Data de inscriere : 08/11/2015

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 5:09 am

Ash reveni dupa cele doua ore promise si se uita prin camera la scrumul care mai cazuse pe jos si la Perdition care parea turcoaica scapata din arabia, cu toate ca parea ca se cam ineaca de la tigari, tipic pentru un cadavru, filtrare zero, de aia ii arunca un pachet de tigari mentolate, salem preferatele lui si singurele tigari mentolate bune de pe piata.
- Plamanii aia nu-s foarte tepeni si la o adica pentru cadavre merg mai bine tigarile mentolate si totodata cred ca-ti vor placea mai mult decat tigarile lui Lee.
Se aseza inapoi langa carti si isi scoase din nu agenda si incepu sa noteze mai multe chestii prin agenda, numai de amuzament si ca sa para ca facea ceva, de fapt doar ii era prea lene sa redeschida cartile pe viitor si consemna ce-i era necesar din fiecare in parte.
- Ok am notat ce aveam de notat deci care din voi doi vrea sa puna primul, sau prima, intrebari?
Sus In jos
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 5:14 am

Perdition se uitase la el cu o tentativa de spranceana ridicata si lua una dintre tigarile care tocmai ii le-a dat. Dadu din cap si ea in semn de multumire, chestie care o luase de la Lee.
~ Doar zi, ca daca e sa avem intrebari, fie ca am eu, fie ca are Lee, tot o sa auzim toti trei ce vorbim, nu?
Perdition isi aprinse tigara si aruncase bricheta pe langa birou, deoarece nu-l nimerise, si se aplecase dupa ea, moment in care se dezechilbrase si era sa cada. Lee se uita la ea aproape razand. Perdition isi recastiga echilibru si se asezase la loc.
~ Sa nu va aud. In special pe tine, Lee!
Lee rase scurt din nou si se uitase la Ash.
- Pai, cred ca, cum spune ambulanta noastra de aici, poti sa zici ce e de zis, si vedem daca apar intrebari pe parcurs.
Lua bricheta de pe birou si-si aprinse alta tigara, uitandu-se cu suspans la Perdition, vrand sa vada daca ii spune ceva ofensiv sau se comporta ofensiv cu Ash.
Sus In jos
Ratsuky Ashcroft Siragana
Admin
Ratsuky Ashcroft Siragana


Mesaje : 231
Data de inscriere : 08/11/2015

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 5:42 am

Observa privirea lui Lee catre Perdition si chicoti...a reanimat destule cadavre cat sa invete sa nu devina o potentiala victima a lor si mai ales cum sa se protejeze de posibile atacuri, nimic mai simplu decat legea a treia a lui Asimov...el fiind primul care a conceput-o.
-Nu-ti fa griji legat de Perdition, accidental am aplicat cea de-a treia lege a lui Asimov, adica un accident din reflex, cate cadavre am reanimat ar trebui sa stiu cum sa ma pazesc....legea rescris ar fi cam asa "un cadavru reanimat nu poate leza fizic pe cel care l-a reanimat si a scris incantatia", adica nu ma poate lovi indeajuns incat sa-mi faca rau, acum legat de tine Lee vei fi fardat in palme dupa cum crede ea de cuviinta...acum sa revin, ce am reusit sa gasesc recent a fost destul de vag, Alistar a fost o fundatura, ceea ce e bine pentru el, colegii mei nu-l au in vizor si nici alte organizatii lumesti, insa Perdition e mai speciala, pe ea o cauta iluminati si zidari-francezi....normal li se zice francmasoni, dar zidari e mai corect...asadar ideea e simpla cu acest minunat cadavru ea e imuna oricarei forme de atac energetic la care sunt eu si la care voi deveni eu, intr-un fel dobandeste o mare parte din capacitatile mele, mai putin cele dezvoltate separat sau imprumutate......smecheria pe care a facut-o Moartea insa e altceva pe deantregul, e mai mult o rezurectie/reincarnare fortata in acelasi corp prin blocarea posibilitatii unui alt vesalpentru suflet...adica tu te reincarnezi in tine ca nu ai alte optiuni...asta e singura chestie documentata care clarifica, insa poate fi si altceva.....acum mai departe la voi doi limitarile materializarii sunt cam inexistente, corpul tau, Perdition, e dovada, ce m-a depasit este de ce exista acea penalizare....si mai ales as vrea pe cat posibil sa o calculez....hei uite s-a stabilizat si pulsul si activitatea cerebrala de cand fumezi mentolate, deci acum poti da drept om la orice analize umane, inca ceva, acte daca vrei iti pot face in trei zile doar sa va decideti asupra unei povesti, si fara ifose ca nu refalsific acte de 10 ori...raman fara marfa de falsuri.
Sus In jos
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 7:53 am

Perdition incepu sa se joace cu puterile ei de materializare, creeand din ea diferite tipuri de arme si jucandu-se cu ele, uitandu-se inainte de asta cu un oarecare look de "ce-i frate si cu asta" la Ash, lasandu-l pe Lee sa continue discutia cu el.
- Pana la urma e Moartea, nu cred ca e vorba doar de atat. Adica, serios? El e insusi Moartea si crezi ca asta e tot ce face? Cat despre Perdition, mi-a fost data de El. De Moarte. Din acest motiv tind sa cred ca Perdition e mult mai puternica decat am eu habar sau decat mi-a aratat ea, poate pentru ca nu e momentul sa aflu de puterea aia sau poate are legatura cu "dezlantuirea" puterii din mine.
Perdition zambise, continuand sa se joace cu diferitele ei katane si lame pe care tocmai le spawnase.
Sus In jos
Ratsuky Ashcroft Siragana
Admin
Ratsuky Ashcroft Siragana


Mesaje : 231
Data de inscriere : 08/11/2015

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 8:00 am

Ash se uita la armele pe care le materializa Perdition, remarca lui Lee era perfect normala, daca ar fi avut 5 ani si o incapacitate auditiva, adica numai astfel ii parea posibil ca Lee nu intelesese ca era singura informatie gasita despre Moarte, si da Perdition era mai puternica decat parea dar nu avea de gand sa discute subiectul, vroia sa o roage ceva pe Perdition.
- Uite Lee, daca ai ratat bucata cu "e tot ce-am gasit despre moarte" e ok, si stiu ca nu asta face, nu e doar reincarnare, aia a fost o solutie pentru un alt individ, nu se aplica si la tine, asta-i clar, insa ce-as vrea eu acum e sa o rog pe Perdition sa-mi zica ceva, ea mai mult ca sigur ar trebui sa stie...stii ca mai mereu au existat armuri magice cum ar fi lana de aur, si aia a fost strapunsa, ce arma a facut-o, si daca stii, ai putea sa o materializezi, te rog sa nu ma pui sa scot pantera lui fumurile, pantera simte orice deceptie si rage cand ceva este deceptie in jur, vreau sa am incredere in tine, oricat de ciudat ar parea pentru tine asa ceva.
Sus In jos
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 8:18 am

Perdition se uitase la el razand un pic, materializandu-se pe ea insasi in forma de katana in mana ei.
~ Stii, inainte sa ajung la Lee, am trecut prin multe maini. Eu ar fi trebuit sa fiu folosita de Razboi acum cateva mii de ani. Dar Moarte m-a tinut. De ce? Nu stiu. Le-a spus fratilor lui ca nu ma va oferi doar celui in care crede el ca poate schimba soarta celor doua regate. Cel mai probabil se refera la nefilimu' asta fraier al meu, care, aparent, e sortit sa intoarca iadul pe dos. Singur sau nu, ramane de vazut.
Lee se uitase la ea cu admiratie si zambi usor, continuand sa-si fumeze tigara.
- Nu am omis partea aia si ma bucur ca nu ai 5 ai si nici o incapacitate auditiva. Tot ce am spus este un "e tot ce am gasit despre Moarte" mai dezvoltat.
Sus In jos
Ratsuky Ashcroft Siragana
Admin
Ratsuky Ashcroft Siragana


Mesaje : 231
Data de inscriere : 08/11/2015

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 8:39 am

Ash se uita urat catre lee cand ii auzi remarca si rosti o incantatie de protectie mentala, mai mult ca un copil imbufnat ca cineva ii foloseste jucariile. Inca il debusola putin remarca lui Perdition legata de Moarte dar ce-l deranja cel mai mult era ca Razboi ar fi trebuit sa o foloseasca pe Perdition, deci ea era la nivelul unui calaret...mai interesant era ca auzise de niste notite legate de o "erezie" de genul. Isi lasa capul pe spate incercand sa-si aminteasca daca avea notitele alea sau a uitat sa le fure si pe alea.
- Nu era necesara dezvolaterea, era de la sine inteleasa din "tot ce-am gasit despre Moarte", in al doilea rand nu-ncerca sa-mi mai citesti gandurile o sa te doara doar putin capul ca atunci cand te uiti la tv si are purici. Acuma chestia e ca am aflat de o astfel de profetie dar nu stiu daca am furat cartea aia din Vatican....si da fur multe chestii din Vatican, e mai simplu decat sa pierd 3 ani de viata completand foi enervante, si mai ales ca idioti zic nu tuturor angajatilor? In fine profetia zicea ca "va aparea un individ ce paseste in ambele lumi si care e paria in fiecare, pierdut in singuratate intalni-va un companion al carei nume va fi doar cel reputat nu cel al nasterii, nascut din moarte si botezat in sange va fi cel ce paseste lumile si companionul sau aidoma"....acuma cat de mult se potriveste voi sa-mi spuneti.
Isi aprinse o tigara si insfarsit se ridica si merse catre un fotoliu si se aseza in el.
Sus In jos
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 8:57 am

Lee rase scurt si dupa statu si se gandi la ce spuse el, fiind un pic in ceata, incercand sa inteleaga profetia citata:
- Paseste in ambele lumi? Nefilimul. Jumatate demon, jumatate inger. Companionul e Perdition. Numele ei adevarat e pierdut in mileniile in care au trecut. Se potriveste, cel putin din perspectiva asta.
Perdition dadu din cap in semn ca agreeaza ce spune Lee si ca e de acord cu micul citat al detectivului. Isi aprinse o tigara si se aseazase iar pe birou, privindu-i pe cei doi.
~ Nu stiu cat de evident era sau nu, Lee, dar cred ca tocmai ai repetat ce-a spus micul detectiv cu alte cuvinte. rase si ii scoase limba lui Lee, doarece adora sa-l tachineze.
Lee se incruntase si dupa rase usor
- Cam asa e, Ash. Profetia se potriveste cam 100%. Da' acum ca stim asta, ce e de facut? 
Sus In jos
Ratsuky Ashcroft Siragana
Admin
Ratsuky Ashcroft Siragana


Mesaje : 231
Data de inscriere : 08/11/2015

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 9:09 am

Ash se scarpina pe perciuni vizibil iritat, era ceva ce ii scapa, ceva ce nu-i era clar si din pacate nici familiar, se agita enervat, nici macar nu reusise sa-i auda pe cei doi, er apierdut in ganduri, stia ca Perdition inca-si aminteste numele ei inainte de a fi arma, nu vroia sa-l dezvaluie inca, sau era sub instructiuni de a nu o face...pe langa asta, profetia era incompleta, nu-si amintea clar continuarea...deveni si mai agitat, mult mai agitat decat fusese verodata, in cele din urma procesa ce-au zis cei doi.
 Fragmentul nasterii in moarte si botezat in sange este cel care-mi scapa acum.
Sus In jos
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 9:11 am

- Perdition spuse ca sufletul i-a fost furat ca sa devina ceea ce este.. poate ca la asta se refera. A trebuit ca sa moara fizic ca sa devina arma de distrugere in masa care e acum. Nu?
Perdition dadu din cap si agreease cu cele spuse, dar fuma in continuare, lasandu-i pe cei doi sa-si rezolve misterele.
Lee se incrunta si continua sa se gandeasca, fiind si el tulburat de profetia, in special ca nu e completa.
Sus In jos
Ratsuky Ashcroft Siragana
Admin
Ratsuky Ashcroft Siragana


Mesaje : 231
Data de inscriere : 08/11/2015

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 9:17 am

Ash se prinse ca Lee evita si incerca sa nu-l traga de limba mai mult deatat, era un risc prea mare ca sa si-l poata asuma in momentul acela, cand gandi legat de acel risc isi dadu seama despre ce era vorba...si mai alkes isi aminti de ultima parte din profetie dar alese sa nu o mai zica, nu era relevanta si nonsalanta lui Perdition era clara si edificatoare.
- Mi-am amintit insa mai mult ca sikgur Perdition sta asa de dezinvolta pentru ca stie deja, nepasarea nu e o probabilitate viabila.
Sus In jos
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 9:27 am

Perdition ranjise si se uitase la el, dand din cap, in semn ca-l agreease.
"~ Destept baiat. Sper ca el si Lee sa inteleaga ca eu nu pot sa merg full apocalypse deoarece asta ar pune in pericol existenta lui Lee, alarmand toate entitatile magice. Ar fi daunator pentru Lee care inca nu si-a descoperit intregul potential. E inca o tinta firava, noroc ca nu poate sa moara. Blegul. ~" 
- Perdition? De stiut, sigur stie. De ce nu spune? Nu stiu. Poate ca e mai bine pentru noi pentru moment. Poate ca e ceva care trebuie aflat doar la un anume moment.
Ea dadu din cap multumita si mai trase un fum din tigara mentolata.
~ Multumesc de tigari... Ash. Sunt chiar acceptabile. spuse Perdition cu o mica pauza, fiindu-i imposibil sa-l agreeze pe tip.
Sus In jos
Ratsuky Ashcroft Siragana
Admin
Ratsuky Ashcroft Siragana


Mesaje : 231
Data de inscriere : 08/11/2015

Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 EmptyVin Dec 04, 2015 10:56 pm

Remarca acea pauza si intelese numaidecat ce gandea ea, se intrista putin si ridica sparnceana inspre ea in semn de "in fine, cum vrei tu", il derankja putinm atitudinea ei, dar deh se astepta de la gratitudine sincera de la cineva milenar, putea astepta cat toata viata ei si inca pe atat si tot la fel ii va raspunde ea.
- Bun deci Perdition site mai multe decat poate spune acum, asta era clar fara sa-mi zici, sau fara ca ea sa dea de anuit, si alte lucruri nu mai am de zis momentan, ma rog ar mai fi ca poate Perdition deja stia si asa zisa profetie...dar asta e pentru altadata...anunta-ma cand termini de citit tot si daca ai neclaritati....nnoteazati-le pentru cand vei termina de citit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 245, lectorul Lee Wolfheart   Camera 245, lectorul Lee Wolfheart - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Camera 245, lectorul Lee Wolfheart
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Lee Wolfheart
» Amurg.. [Camera lui Gabriel]
» Camera lui Pixie. şi atât!. Nimic interesant.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Palierele Casei :: Palierul 8, parterul: biroul decanului, salile ingrijitorilor etc.-
Mergi direct la: