Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 BAR.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 9:38 am

Se arcui spre el, împingându-și omoplații în bar și șoldurile, abdomenul în el, parcă încercând să se integreze în el cu totul, nu doar prin organele genitale. Își puse palma pe pieptul lui, în jurul mâinii lui și-i mângâie pectoralul, presând din loc în loc, cealaltă mână o puse pe fața lui și trase ușor chipul spre al ei pentru a-l putea privii în ochi. Îi mângâie linia maxilarului și îi luă bărbia între două degete trăgându-l mai aproape de ea. Își frecă ușor nasul de al lui apoi îl sărută pe buze, ușor. În mod ciudat nu mai gâfâia la fel de tare, deși pentru fiecare penetrare adâncă corpul ei reacționa spasmotic, haotic, strîngîndu-se la maxim pe penisul lui.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 9:46 am

Incepu si el sa tremure odata cu ea, dar mai incet. Cu fiecare penetrare, penetrari care erau din ce in ce mai rapide, incepu sa se excite din ce in ce mai tare, sarutand-o cu mai multa pasiune si dorinta de ea, parca aproape devorandu-i buzele si limba, parca gura lui devenind din ce in ce mai uscata si voia sa si-o umezeasca cu a ei. O prinse usor cu mana de spate, de la baza, strangand-o un pic, dupa care incepu sa-i maseze muschii cu mainile, strangandu-i cealalta mana in mana lui, continuand sa se joace cu degetele ei.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 9:52 am

Începu să respire calmă pe nas. În mod ciudat nu mai simțea acțiunea pur carnală. Își strânse degetele peste ale lui, presându-le mai tare decâte ori scotea un geamăt prelung. Își strânse ochii și-l lăsă câteva clipe fără răspuns la sărut. Trase adânc aer pe nas, scpând un icnet înainte șă-i împingă limba cu a ei înspre dinții ei doar ca să-l traga iar spre interiorul gurii ei tot cu limba. Îl mușcă ușor, în repetate rânduri de vârful limbii. Mâna liberă și- trecu peste coastele lui, până pe spate, se încovoie pe el, ca un fel de scoică, cu picioarele, abdomenul și pieptul susținându-se direct în umeri. Din neatenție, mai exact dintrun spasm puternic atunci când el reveni atât de adânc în ea și rapid îl mușcă mai tare de buză provocând puțină durere.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 9:57 am

Incepuse sa o penetreze mai tare si mai alert, fiind mai excitat de la gemetele ei continue, prinzand-o mai tare de talie. O trase catre el, incercand sa intre cat de adanc putea ajunge, strangandu-i mana tare. Coborase cu degetele pana la umarul ei, dupa care si le lasa usor sa cada catre sanul ei stang, prinzand de el odata ajuns acolo. La fiecare miscare a mainii peste san, de fiecare data cand dadea de sfarc, prindea de el si strangea usor, dupa care ii dadea drumu si prindea iar de san. Incepu sa respire mai greu peste ea in timp ce-o saruta, continuand sa se joace cu limba ei, plimbandu-i-o prin toata gura, lingandu-i, parca, limba cu a lui.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 10:11 am

Începu să resire din ce în ce mai alert, găfăind din ce în ce mai tare. Își dezlipii buzele de ale lui violent și-i ridică mâna ce era împreunată pe a ei. Îi sărută podul mâinii înainte să se desprindă din îmbrășișarea palmelor și să își strecoare mâna peste coastele lui. Își lipii ambele mâini între omoplații lui și înfipse adânc unghiile apoi își lipii obrazul de al lui. Îi luă câteva momente de mușcat buza inferioară pentru a-și drege respirația.
-Lee? 
Îngăimă printre buze. Cumva ceva emoții o cuprinseră ciudat de puternic, știa că nu avea să ajungă la orgasm în acea zi.
-umh, dă-ți drumu te rog,
Șoptii lent, cu greu printre gemete și apucă lobul urechii între buzele ei umede și cărnoase sugându-l tare, îl mușcp ușor apoi îi trasă forma urechii cu limba, îi sărută linia maxilarului și coborâ spre gât.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 10:16 am

Lee dadu din cap in semn ca intelesese dar nu o luase in semn de rau, si mai continua sa o penetreze pana sa fi ajuns la orgasm. O muscase usor de limba dupa care i-o luase in gura si incepu sa o suga. O stranse din nou de sfarc si de san, mai tare cu cat se excita mai mult. Mana lui incepu sa fie din ce in ce mai alerta in miscari pe spatele lui si corpul lui incepea sa tremure mai tare cu cat se apropia mai mult de orgasm.
Miscarile lui de penetrare erau mai rapide si mai tari pe cat se apropia mai mult de orgasm. O muscase usor de buza si o stranse un pic mai tare de san, si iesise din ea, dandu-si drumul pe lemnul lucios al barului pe care statea ea, gafaind usor si respirand greu.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 10:24 am

Deși era sigură că nu avea să se mai excite puternic, nici vorbă de orgasm, cumva mișcările puternice, rapide ale lui o înfiorară cu totul. Se strânse tare în jurul lui, începând să geamă tare, prelung aproape
țipând icnii de durere din cauza mușcăturii lui și cu puțin înainte ca el să-și dea drumul, se încordă toată pe el, cu obrajii și pieptul roșii devenind mai apoi moale, fără vlagă, gemând tare pe o voce extrem de subțire. Căzu pe spate, obosită, gâfâind lent. Deși fără vlagă, sau forță instinctiv își duse mâinile peste rochi trăgând ușor de încercând să se acopere. Privii sfios când la Lee când la tavan neștiind ce să zică sau să facă.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 10:29 am

Respirand greu, se lasase usor peste corpul ei, odihnindu-si capul pe abdomenul ei, incercand sa-si traga pantalonii inapoi, neinchizandu-si cureaua. Tusi usor si isi trecu mana prin par, dupa care isi ridica capul si se uita la ea, sprijinindu-se in mainile lui.
- Deci... spuse Lee, tusind din nou
- Uhm, esti mai bine? reusi sa scoata pe gura, incercand sa-si caute cuvinte.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 10:35 am

Zâmbii silfidic dar drăgăstos. Începu să-l mângâie pe cap, coborând cu degetele pe ceafa lui, pe liniatura umerilor, presându-i ușor pielea apoi direct jos pe coloană, presându-i cu degetele pe rănile încă calde făcute de unghiile ei în timpul actului sexual, de lângă omoplați apoi se întoarse cu mâna pe ceafa lui și și-o sprijinii acolo, începând sp se joace cu firele scurte căzute pe ceafă. În tot acest timp privii în sus. Își coborâ puți privirea și-l privii cu o ușoară urmp de tristețe în ochi, închise ochi și dădu din cap în semn că dea. Încă se simșea amorțită și extenuată.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 10:38 am

Lee zambi si isi misca capul in asa fel incat mana ii mangaiase ceafa. Isi duse o mana peste cealalta mana a ei si o stranse usor, jucandu-se din nou cu degetele ei. Incepu sa resimta zgarieturile si urmele de unghii de pe spate, simtindu-l ca-l arde usor, nefacandu-si griji deoarece avea sa le vindece ulterior.
- Ma bucur ca ti-ai revenit si ca esti bine. spuse Lee, respirand usurat, sarutand-o pe abdomen, peste rochie, incercand sa-si ridice corpul.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 10:49 am

Tresăltă ușor la sărutul lui. Își mai trecu o dată mâna prin părul lui, lent și după îl eliberă din îmbrățișare. Oftă prelung și trase fâșiile de material ce se legau deasupra gâtului ale rochiei peste umeri. ÎșI suținu părul lung cu încheieturile și le strânse peste gât.
-Ar trebui să pleci înainte. O să rămân să curăt.
Zise în cele din urmă și își întoarse capul în semi profil privind către niște mese ce aveau scaunele întoarse pe ele.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 10:54 am

Isi luase tricoul pe el si isi cauta geaca, aruncandu-si privirea peste tot, inchizandu-si pana la urma si cureaua. Odata gasita geaca, luase o tigara, o aprinse si o puse pe bar. Trase un fum si se uitase la Francesca.
- Pot sa raman sa te ajut. Nu e absolut nici o graba. In plus, mai sunt vreo 2 ore pana incep cursurile, oricum nu am ce face sus la mine in birou.
Trase inca un fum si incepu sa stranga sticlele si toate cele ramase pe bar.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 EmptySam Dec 05, 2015 10:58 am

Rămase pe bar, cu privirea spre colț își trase mâinile peste față prelung curățându-și rimelul întinse de transpirație sări de pe bar în picioare.
-Scuze, am nevoie să fiu singură o perioadă. Își luă haina și geanta și ieși pe osa dosnică a baruluui care dădea în clădire. Avea de gând să ajungă la podul amenajat de Ash și deacolo în cameră sau să doarmă chiar în acea cameră. Ori dădea de Ash acolo ori putea fi singură o vreme.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





BAR. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
BAR.
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Palierele Casei :: Palierul 3: Livingul, Sala de jocuri, Sala de mese-
Mergi direct la: