Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 BAR.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyJoi Dec 03, 2015 9:18 pm

Ii sprijinii spatele cu mainile lui si incepu sa ii maseze muschii spatelui, mergand de la coloana pana la umerii ei si inapoi, miscandu-i umerii in procesul asta, simtindu-i corpul lipit de al lui, tresarind si el la fiecare tresarire a ei, sarutand-o sub lobul urechi, atingand-o pentru cateva momente scurte cu limba pe gat. O muscase usor de lobul urechii in momentul in care intra adanc in ea, marind din nou ritmul, miscandu-si mainile pe tot spatele ei, apasand cu varful degetelor pe muschii spatelui, frecandu-si pieptul de sanii si sfarcurile intarite, apasandu-se si el peste pieptul ei.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyJoi Dec 03, 2015 9:29 pm

-Ăh, un geamăt îi scăpă zgomotos din gât când ritmul deveni mai rapid, mai adânc. Se prinse cu antebrațele de umerii lui și se împinse de șolduri și spate pentru a ajunge mai sus, își strânse apoi brașele peste spatele lui.  Se trase de tot pe el săltându-și puțin fundul de pe bar doar ca să se lase iar jos. Începu să se miște fată-spate, pe mădularul lui, iar odată ajunsă la baza penisului își ridica ușor șoldurile înspre sus, un fel de sfert de opt la fiecare apăsare pe bază. Își lipii palma deschisă în spatele omoplatului lui stâng în dreptul inimii. Și se oprii brusc din a se mai mișca, lăsându-se iar pradă lui.
Înghiții în sec când reuși să-și revină în simțiri. Îi privii de aproape pielea și trase adânc aer în piept devprându-i mirosul.
„Cea mai proastă femeie pe lumea asta sunt”
Își zise și tresării de teamă, când îi simții palmele pe spate, alintându-i pielea un sentiment de căldură interioară și tristețe o lovi din plin. Mâna liberă o trecu peste fața lui, urmărindu-i trăsăturile, ca un om orb, apoi buzele mângâindu-le ușor, lundu-le forma cu vârful degetelor.
-Stai...serios, stai
Reuși să îngâme, nu mai gemea, se desprinse cu de torsul lui și-și acoperi fața cu ambele mâini.
-Gata, te rog opreste-te!
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyJoi Dec 03, 2015 9:33 pm

Lee ramase oarecum surprins de reactia ei si se uita in ochii ei, curios, nestiind ce dumnezeu se intampla, aproape luand mainile de pe spatele ei, dar amintindu-si ca el o sprijina, le lasase acolo.
- O.. ok.
Inghitii in sec si se uita la ea, fara sa stie cum sa reactioneze. Ramase cu privirea blocata-n ochii ei:
- Ce.. ce e? spuse intrerupt din cauza lipsei de aer. Luase o gura buna de aer si isi lasase liber o mana, deoarece ii amortise, lasand cealalta mana acolo.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyJoi Dec 03, 2015 9:42 pm

Încercă să se tragă departe de el, să îl facă să iasă din ea. Se strânse și uscase toată. Avea senzația că nu mai putea respira.
-Dă-te, serios, dă-te! Răbufni nervoasă și încercă să-l împing afără din ea. Își deșcleștă picioarele de pe torsul lui și-și proptii genunchii pe oasele șoldurilor lui, întrun fel amenințător. Își dorea să ia primul lucru greu de pe masă și să-l lovească doar pentru a putea scăpa de el, spre norocul lui blatul era complet gol.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyJoi Dec 03, 2015 9:51 pm

Lee se dadu in spate, iesind din ea, inchizandu-si partial pantalonii si se uita la ea, mirat, nestiind daca sa rada sau, intr-adevar, sa se ingrijoreze.
- Acum ca m-am dat, imi zici si mie ce e? spuse Lee respirand inca greu, cautandu-si cu privirea tricoul dat jos de ea, iar cand nu il cauta, o privea cu o oarecare parere de rau, dar inca nu stia de cine sa ii para rau: de el sau de ea.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyJoi Dec 03, 2015 9:58 pm

Își puse mâinile pe piept și trase nervoasă, agitată cu mâinile tremurânde de cupa rochiei încercând să se acopere, nu reuși din prima. Strânse nervoasă dinții peste buze până își sparse buza, inferioară. Sări în picioare de pe bar și luă neîndemânatic pachetul de țigări de pe jos. Încă roșie la față, tremurând din toți porii. Nu se uită la el, își întoarse privirea, lăsându-și părul să-i acopere fața. Luă o țigară din pachetul stâlcit și-o puse între buze, încă tremurând. Se chinui ăuțin sp aprindp bricheta cu piatră. Cu greu reuși și trase un fum, cu sete făcând țigara rachetă.
Se întoarse spatele la el și se apropie amețită de bar. Se sprijinii cu mâna de el și cu șoldul de scaun. Nu spuse nimic, în deplină tăcere, ignorându-l intenționat.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyJoi Dec 03, 2015 10:00 pm

Isi luase intr-un final tricoul pe el si se apropiase cu pasi usor de ea in timp ce il imbracase. Se uita si el dupa bunurile lui pentru a scoate, evident, si el o tigara, ca s-o acompanieze in fundal. Ajuns langa bar, isi aprinde o tigara, si-o pune intre buze si se sprijina cu spatele de el. Fiind langa Francesca, isi lasa usor o mana aproape de umarul ei, atingand-o cu varfurile degetelor, spunand cu o voce calma, aproape speriata.
- Hei, ce e? Ce s-a intamplat?
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyJoi Dec 03, 2015 10:08 pm

Își trase umărul de sub degetele lui. Mai trase un fum de țigară, aducând-o până la jumătate apoi o strivii violent în scrumieră. Se întparse cu spatele la el și luă pardesiul și geanta dintr=o mișcare cu mâna. Se oprii în fața ușii. Avea senzația ca mânerul se îndepărta li se apropia de ea iar imaginea începea să dispară sub pete negre.
-Nu te mai apropia de mine, vreodată. replică pe un ton șoptit din cauza deshidratării, apucă mânerul de inox cu mâna și îl împinse, nu avea forță să deschidă ușa. Imaginea deveni neclarp deabinelea. Începu să respire alert, intra în panică.
„Trebuie să ajung în camera înainte să...” Închise ochii încercând să se liniștească. Petele negre erau tot mai puternice, lăsându-i tot mai puțină vizibilitate.
„Drace” îminse mai tare ușa și reuși să o deschidă în cele din urmă, se strecură pe crăpătură și rămase afară pe loc. Amețise de tot.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyJoi Dec 03, 2015 10:13 pm

Lee ridica spranceana si termina de fumat tigara. Isi lasase berile acolo si isi luase jacheta care o avuse pe el odinioara pe brat. Se indreptase catre usa si stranuta zdravan. Nu stia de ce, iar. Iesi pe usa si o vazu pe Francesca ametita. Rase isteric si o prinse cu mana de spate sa o sprijine. Se uita la ea oarecum infuriat:
- Puteam sa te las aici sa cazi daca tot ziceai sa nu ma ating de tine. Ce dracului ai patit? Si sa nu te puna dracu sa incerci sa te zbati, sa nu dai dracu cu capu de ceva sa lesini aici.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 2:05 am

Se prinse cu ambele mâini de umerii lui și se săltă pe vărfuri, îl sărută apăsat pe buze.
-N-am nimic, am fumat prea repede, acum lasă-mă
Rămase cu fața foarte aproape de fața lui, mai bine zis abea daca își îndepărtă buzele de ale lui. Își strânse degetele pe umerii lui lați, înfigându-și unghiile destul de tare prin haina lui, până când simții carnea prin material.
-Ce zici? Nu-i așa că ar fi mai bine să nu mai dăm unul de celălalt, vreodată?
Zâmbii și-l sărută iar scurt pe buze. Șușotea răgușit. Era deshidratată, amețită și-și dorea să bea până pică de tot sub pat și, cel mai probabil, nu mai iese de acolo.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 4:19 am

Ranjise si se uitase foarte mirat la ea din cauza saruturilor, rase usor si ridica spranceana, mangaind-o foarte usor pe spate cu mana care o tinea.
- Ce idee proasta! Ce zici, nu ar fi mai bine sa cadem la un comun acord, sa ne imprietenim si sa ne purtam ca si cum asta cica nu s-ar fi intamplat? Crede-ma, e spre binele tau.
O sarutase si el scurt si apasat si terminase sarutu cu zambetul pe buze, uitandu-se la ea de parca tocmai o provocase la ceva.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 4:36 am

Se lăsă grea pe el din cauza amețelii. Își lipii iar buzele de ale lui, apoi îi trase buza de sus între buzele ei umede și arse de deshidratare. Îi supse ușor buza, prinzând-o între interiorul buzei ei și limbă apoi își strecură limba umeda în interiorul gurii lui, îi urmării liniatura dințiilor apoi intră mai adânc până îi prinse limba cu a ei. O apăsă în jos, apoi o ridică și începu să o împungă înspre interiorul gurii. Se oprii o secundă și-și mai trase limba peste a lui înainte să se desprindă de el. Rămase cu buzele lipite de ale lui și zâmbii.
-Și dacă nu vreau? Nici o variantă propusă de tine?
Îl apăsă iar pe buze, tare, relunâd jocul cu limba. Una dintre mâini o lăsă pe umărul lui, înțepându-l cu unghiile iar cu cealaltă îl prinse de prohab. Trecu cu degetele peste el de doua-trei ori, presând încet apoi se opri și se îndepărtă de el.
-Futu-i, am uitat țigările pe bar. Zise printre dinți și întră îîn fugă în bar. Se oprii ăn fața blatului căutând cu ochii pachetul de țigări. Îl luă cu mâinile tremurâbde.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 4:40 am

Intrase dupa ea in bar, inchizand usor usa in spatele lui si se uita la ea stand atarnata de bar. Se indreptase usor catre ea si se linse pe buza muscata, dupa care isi aranjase un pic geaca, ranjind iar
- Sau putem s-o tinem asa si sa ne mintim unul pe altul cum ca nu vrem sa se intample anumite lucruri ce s-au intamplat intre noi. 
Ranjise si rase scurt.
- Desi cred ca suna mai bine asa, nu crezi?
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 4:53 am

Intră prin spatele barului și luă din minifrigider o apă plată. O deschise lent privindu-l atent pe Lee, ca un fel de căprioară vânată cu ochii pe vânător pentru a se putea ferii din bătaia puștii.
-Sau a fost o slăbiciune de moment și ar trebui să dispărem.
Zâmbii cu toti dinșii lăsându-și dinții pătrățoși cu strungăreață din față la vedere. Îl urmării pe Lee cu coada ochiului când duse sticla de apă la gura, însă nu rezistă prea mult, era mult mai însetată decât dorința ei ca Lee să rămână de cealaltă parte a barului Închise ochii și bău cu sete, cu guri mici la început apoi își deschise mai tare buzele, mișcându-și-le pe forma gâtului sticlei, apa strecurându-se printre buzele ei cărnoase, un firicel de apă se scurse  până pe piept, între scobitura sânilor. Lăsă în cele din urmă sticla pe bar. Amețeala îi dispăruse aproape de tot așa ca extrase o țigară din pachet și îi puse filtrul pe buza inferioară. Începu să caute cu privirea bricheta, în acest timp din act reflex învârtii filtrul peste buza de jos, atingând fiecare curbura sau gol.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 4:55 am

Rase iar usor si se uitase la ea cu spranceana ridicata, stiind ce s-a intamplat acum cateva zile, si de asemenea stiind ca singura nu prea are cum sa supravietuiasca aici.
- Hah, daca nu-ti convine propunerea mea, atunci putem ramane la prima. Sa ramanem prieteni  si sa ne comportam ca si cum asta nu s-ar fi intamplat. 
Lee ranjise si se apropiase usor de bar, aprinzandu-si si el o tigara, facandu-i cu ochiul intre timp.
- Ceva imi spune ca mai devreme sau mai tarziu vei avea nevoie de mine.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 5:03 am

Își ochii bricheta pe cealaltă parte de bar. Oftă prelung și strânse nervoasă pachetul între degete Ocolii barul și pe cât putu pe Lee, atigându-l doar cu rochia fluturândă peste picioare din greșeală. Oftă când văzu ce sus e bricheta. Se sprijinii în brațe peste bar, aplecându-se în față. Nu ajungea. Își puse genunchiul peste blat și apucă cu degetele bricheta. Se ridică din poziția de patru labe și rămase ăn fund, cu piciorul tras sub ea pe bar. Aprinse în cele din urmă țigara. Se întoarse cât să-l privească cu coada ochiului pe lee. Zâmbii silfidic și trase bucata de rochie ce i se ridicase până la jumătatea pulpei, înapoi peste picior.
-Sau...zise încet în cele din urmă. Se trase pe brațe pe bar, mergând deabușilea -deși nu voia să recunoască iubea și se temea de înălțimi în aceeași măsură- până în fața lui lee. Îi apucă fața în palmă și îi ridică suficient de mult chipul încât să o poată privii direct în ochii roșcați maroni, cu sclipi de tristețe și machiavelism.
Se cutremură ușor din cauza aerului produs de mișscare având încă pieptul ud.
-Ai putea considera sărutul ăla unu de adio, ca într-o telenovelă proastă și să te duci tu la dracul tău eu la al meu. Și vom trăi fericiți până la adânci bătrâneți. Ce zici?
Își linse buzele, lent, cu vârful limbii, conturând perfect liniatura și plinătatea buzelor.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 5:08 am

Ranjise si se uitase la mana ei, ducandu-si mana peste ea. Ii luase usor mana de la fata si o trase mai aproape de el, aproape atingandu-i buzele cu a lui, respirand greu pe buzele ei, aproape muscandu-si buza de jos.
- Nu sunt de acord cu partea cu traitul pana la adanci batraneti, haha. Poate ca aia cu fericit, poate, ar fi plauzibila, dar nu stiu pentru care dintre noi.
Isi duse si cealalta mana pe umarul ei si incepu sa o mangaie usor cu varful a doua degete, mergand de la umar pana la cot si inapoi.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 5:28 am

Se trase violent de lângă el, nelăsându-l să-i mângâie umărul, totuși nu scăpă din strânsoarea mâinii lui. Încercă în două rânduri să-și smulgă mâna dintr-a lui și nu reuși se încruntă. Era de-a dreptul furioasă. Se smuci mai tare, ajungând să se miște cu tot corpul, inclusiv cu capul, ajungând să-l plesneacă peste față cu părul. Se oprii în cele din urmă gâfâind de la efort.
-Să te mănânce Mephisto! dispari in iad și nu te mai întoarce!

Înainte să gândească își ridică mâna liberă și-l plesni peste față cu toată furia ei, deși nu reuși prea multe, poate doar să-și facă palma să usture.
Nu realiza că în toată reacția ei beszmetică rochia subțire si udă îi căzu de pe sâni lăsându-i la vedere în toată splendoarea sa. Gâfâi obosită, transpirată de la efort și continuă să-l fixeze de pe bar, cu sânii goi aproape la nivelul buzelor lui, cu privirea turbată.
-Meriți să arzi în iad tu și toată...se oprii brusc, se mușcă de buză ca să-și abțină cuvintele, eu vreau să trăiesc fericită departe de tine, eliberează-mă naibii odată!
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 5:31 am

Lee rase si isi scuturase capul usor, si, la auzul "sa arzi in iad" o stranse tare de mana, incercand sa se controleze sa nu isi foloseasca adevarata forta pe fragila ei mana.
- Cred ca ai inteles ideea gresit. Daca vrei sa pleci si esti sigura ca vrei s-o faci, fa-o. ii daduse drumul la mana.
- Tot ce zic e sa te gandesti bine daca asta e ceea ce vrei sa faci sau nu. 
O privi in ochi foarte atent, cu o privire oarecum amenintatoare, nemiscandu-si privirea din ochii ei indiferent de ceea ce face ea, muscandu-si subtil coltul gurii, dupa care isi duse mana cu tigara inapoi la gura si incepu sa fumeze.
- Nu o spun nici din perspectiva unui profesor. O spun din perspectiva unui om care stie cum stau treburile in gaura asta de iad uitate de dumnezeu.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 6:09 am

Mugii tare, de durere când îi simții strânsoarea.
-Du-te naiba! Tu cu toată familia ta! urlă în cele din urmă furioasă. Turbată deadreptul. Nu obișnuia să înjure de familie, dar nu se mai putu abținu. Se prinse cu mâna tremurândă de bar și se scurse ușor de pe el. Sânii i se mișcară sus-jos, liberi fără nici o jenă, iar rochia se mulă cu totul pe corpul ei, devenind practic goală în cele câteva secunde în care se chinui să se dea jos de pe barul de o înalțime cel puțin terifantă pentru ea. Căzu mai mult sau mai puțin peste Lee când atinse podeaua din cauza dezechilibrării. Pieptul ei lipindu-se iar de al lui pentru câteva clipe până reși să se agațe de bar și să se ridice. Se întoarse cu spatele la bar și se prinse de el. Voia să se calmeze înainte să iasă pe ușă.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 6:21 am

O trase de mana pana aproape in fata ei si incepu sa o priveasca cu mai multi nervi care aproape deveneau ura, ochii lui prinzand o culoare usor mai inchisa din cauza puterilor lui, simtind cum parca ii explodeaza venele din cauza auto controlului, crescand puterea strangerii de mana iar dupa cateva momente ii dadu drumu si se apropiase parca amenintator de ea, facand-o sa se retraga pana se loveste de bar.
- Fii atenta cum sta treaba cu arsul in iad, draga mea. Daca tu crezi ca ala e cel mai rau lucru care se poate intampla, gresesti. continua sa o priveasca simtind furia cum creste
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 6:26 am

Se prinse de mână, frecând locul învinețit de el. Se lipii cu fundul de bar și abea când simții că rochia îi e trasăde bar în jos, realiză ca e pe trei sferturi goală de-adreptul. Se înrpții și enervă simultan. Își lipii antebrațele de sâni, acoperind sfârcurile. Se uită în jos apoi iar în ochii lui, abea reușea să-i suțină privirea. Înghiții un nod de aer din gât.
-Tu...zise în cele din urmă șoptit, tu nu meriți altceva! Poate nu e cel mai rău da e constat și meriți să suferi la infinit! Constant și lent ! ASTA E TOT CE MERIȚI NIMICULE! răbufni de-adreptul nervoasp și, cu mâinile încă pe piept, frecându-și încheietura porni spre el, își dorea să aibă timp să-l evite. Deși cea mai mare temere a ei era că în timp ce va merge rochia avea să-i pice și de pe șolduri.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 6:30 am

Ochii lui lee incepu sa se roseasca de furie, privind-o cu un oarecare dispret pe biata muritoare.
- Tu crezi ca stii focurile iadului? Eu am trecut prin ele in cel mai urat mod posibil. Mi-am vazut familia murind in fata mea, toti, arsi, si eu prins in captivitate pentru dumnezeu stie cati zeci, poate sute de ani! SI TU, O BIATA MURITOARE, IMI SPUI MIE SA ARD IN IAD CAND INCERC SA TE PROTEJEZ?! spuse cu o voce foarte groasa, cu mainile aproape "aprinse" de la forta demonica si angelica pe care Lee o poseda.
Sus In jos
Odradek Francesca
Admin
Odradek Francesca


Mesaje : 742
Data de inscriere : 04/09/2009
Localizare : In pod

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 6:40 am

Se dădu în spate. Ochii i se măriră în orbite apoi îi mijii. Privii atent la Lee, se aștepta ca în orice minut să o lovească senzația de imaterialitate și abur. Halucinații iar și iar și iar. Își mușcă buza inferioară până se sparse și sângele tâșnii abundent. I se scurse rapid pe bărbie și piept. Închise ochii și răsuflă grepi, panicată. Știa că nu auzise bine, că visa cu ochii deschiși. Cel mai probabil el nu avusese nici o reacție. Înghiții în sec și păși rapid înspre el, deși era o distanță infimă între ei doi, i se păru pe moment că erau câtiva metrii de sărit. Păși în lateral încercând să-i ocolească corpul masiv însă reuși doar să se împiedice în rochia căzută și să cadă lângă picioarele lui, pe jos.
Sus In jos
https://autumnsound.forumgratuit.ro
Geralt Wolfheart

Geralt Wolfheart


Mesaje : 193
Data de inscriere : 19/11/2015
Localizare : Camear 245, birou.

BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 EmptyVin Dec 04, 2015 6:42 am

Lee puse mana pe ea si nu o lasase sa se miste, bruscand-o iar in fata lui, uitandu-se la sange cum ii curge de la buze pana pe sani, revenind iar cu privirea in ochii ei.
- Nu incerca sa te minti si nu incerca sa eviti ce se intampla aici. Eu sunt aici cu un anume scop, si pana indeplinesc acel scop sunt aici si sa apar pe toti muritorii nenorociti sau nu care sunt in pericol. spuse Lee, tinand-o in continuare stransa de mana, fixand-o in fata lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





BAR. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: BAR.   BAR. - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
BAR.
Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Palierele Casei :: Palierul 3: Livingul, Sala de jocuri, Sala de mese-
Mergi direct la: