Autumnsound
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Autumnsound


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mar Aug 02, 2011 8:49 pm

 

 Fascinatie si delir

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 2:40 am

Reveni si ea in camera, insa ramase in picioare, sprijinita de perete si cu privirea in tavan.
-Ai dreptate, Clayron. Nu ai din ce sa iesi, iar eu nu am de ce sa ma obosesc sa inteleg ce e in capul tau. Si cand ma gandesc ca mi-am facut un cacat minim de speranta
Pufni intr-un ras scurt si barjocoritor la propria ei adresa.
-Sa o ia dracu de treaba. Nici nu stiu ce naibii sa mai cred sau sa gandesc. Nici nu stiu de ce inca ma aflu aici pe capul tau vorbind ca o moara stricata. 
Trase aer in piept si isi duse mainile la fata, oftand in palme, apoi le lasa sa ii cada grele pe langa corp. 
-Nu ai vre-o vraja, vre-o chestie ca in filme si sa ma hipnotizezi sa te uit, efectiv? Caci asta imi doresc... Sa uit absolut tot legat de tine.  Problema e ca probabil cand te-as revedea in mine s-ar aprinde aceiasi nenorocita de flacara cu care ti-as da foc acum.
Isi duse palma la umar, infigandu-si inghiile in propria piele si inchise ochii, rasufland aerul cu greu.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 3:23 am

Zâmbii scurt, trist. Își trecu mâna peste marginea noptierei și apucă cu două degete marginea unui pachet de țigări nedesfăcut. Deschise încet țipla, zgomotos. Trase o țigară lent și se împinse de picioare până ajunse cu spatele umed lipit de tăblia patului. O fixă cu privirea în timp ce își aprinse țigara.
-De fapt am.
Zise în cele din urmă cu un oftat prelung și un zâmbet ironic pe buze. Deși vocea și ochii îi fură extrem de serioși. O analiză de sus până jos prin fumul înecăcios și alb.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 3:33 am

Erin facu ochii mari, initial tentata sa urle la el "Si de ce aflu abia acum?"
Si totusi nu isi dorea sa il uite, nu dorea sa nu-si mai aminteasca tot ce se intamplase intre ei, nu dorea sa uite ca il iubeste...
-Ok, uita ce am spus si nu o folosi pe mine.
Se desprinse de perete si se apropie de el, de pat. Se aseza cu grija pe marginea saltelei, fara sa il atinga, apoi ofta.
-Spune-mi ce naibii ar trebui sa fac, ca sa-mi bag picioarele daca mai stiu.
Vocea ii era sugrumata, trista, soptita. 
-Imi doresc sa stau si totusi am impresia ca nu ma vrei deloc aici si asta ma face sa vreau sa plec. 
Privi catre el nesigura, fiindu-i frica sa mai intalneasca alte priviri reci, rele...
-Tu ce naibii vrei, Clayron?
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 4:04 am

Își trecu degetele pe sub bărbia ei ovală și albă, apoi o trase cu degetele aproape de el. Expiră fumul cumva deasupra ei, spre lateral apoi se aplecă peste ea și o sărută, moale și blând.
-Să nu mai lași pe mine decizile. Ar fi una zise îndepărtându-se ușor ușor de buzele ei cât să poată vorbi apoi i le atacă iar, mai curajos, presând mai tare peste ele, întredeschizându-le.
-Să încetezi să crezi că ostilitatea mea se adresează ție. Ar fi a doua. zise iar, cu buzele milimetric depărtate de ale ei. Își linse ușor buzele, atingându-le și pe ale ei. O sărută iar pe buze mai tare, deschizând buzele cu totul, trăgând de buza ei inferioară.
-Să nu te mai uiti mereu la mine ca la un măgar. Și unul în călduri, asta ar fi a treia cerință o sărută și mai tare pe buze, mai apăsat în timp ce cu mâna liberă o așeză pe gâtul ei, între gât și umăr. O mângâie ușor.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 4:33 am

Inchise ochii treptat, gemnd usor. Nu se astepta sa fie sarutata. Se molesi complet, ametita, tremurand, topindu-se parca sub acele sarutari. Il asculta cu atentie, aproband din cap dupa ce el termina de vorbit, apoi ii accepta sarutul. Se impinse usor spre el, mai intai nesigura, apoi prinse curaj si se urca cu grija deasupra lui, prinzandu-i obrajii in palme, raspunzand sarutului acela. Toata furia pe care o avea in ea se transforma usor usor intr-o pasiune si o dorinta nebuna. Isi freca buzele intredeschise de ale lui, muscandu-l incet, tragand cu dintii de buza lui superioara. Ii contura gura cu varful limbii, dint-un colt in altul, mai intai buza de sus, apoi cea de jos.  Isi adanci apoi limba printre buzele lui, miscand-o in interiorul gurii lui intr-un fel timid, lent, retinut, apoi din ce in ce mai pasional, rasucind-o in jurul limbii lui, gustandu-i fiecate particic a gurii, imbatandu-se cu acel sarut. Isi retrase apoi limba, depunand mici sarutari pe buzele lui, apoi se opri.
-De ce mi-ai spus "iubito", Clayron?
Ii vorbi cu gura atat de aproape de a lui ca buzele li se atinsera suav in timp ce pronunta cuvintele.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 5:47 am

Icnii scurt, părând că se semi-topește și se scurge în saltea. Se sprijinii în mână, gestul brusc făcând scrumul țigării să pice pe parchet. Țigara căzu pe jos și el își încleștă mâna pe cearceaf gemând. Se mută se fâstâcii puțin în încercarea de a-și ascunde începutul de erecție. Simțea fiori reci dintr-un cap al altul. Nu o lăsă să se desprindă de el și o sărută tare, apăsat pe buze înapoi. O trase de gât înspre el prsând-o cu totul de corpul și buzele lui umede, gemând scurt. Se despărții de buzele ei cu un ușor geamăt îndurerat. Respira sacadat, printre buze.
-Pentru că, îngăimă el excitat, fie că vreau sau nu ne purtăm așa, ca doi iubiți, amanți. Vorbi foarte aproape de buzele ei. Inspiră aer în piept și până să înțeleagă și el ce face, o prinse de bazin cu ambele mâini și se ridică ușor de sub ea, împingând-o în spate în timp ce îi atacă buzele febril.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 5:57 am

Erin gemu stins sub sarutul in care erau prinsi, implicandu-se in el cu atat de multa dorinta incat simti ca se sufoca si totusi nu dorea sa se desprinda din el. O ma face cat sa traga o gura zdravana de aer, lipindu-si inapoi gura de a lui imediat. Isi incolacii mainile de dupa gatul lui, jucandu-si cu degetele prin parul lui. Isi lasa apoi palmele pe gatul si umerii lui, mangaindu-l usor, trecandu-si farfurile unghiilor ei lungi peste pielea lui goala. Isi defacu apoi palmele pe spatele lui, atingand cu degetele fiecare cicatrice care ii iesea in cale, trasand cu buricele degetelor liniile lor, dintr-o parte in alta.
Avea ochii inchisi, inima ii batea nebuneste, iar corpul ii fu cuprins treptat de o excitare profunda. Se desprinse intr-un final din sarut, incepand sa traga lacoma aer in piept.
-Si totusi, iti displace sau nu faptul ca ne purtam asa?
Ii mangaie usor obrazul, trecandu-si degetul mare peste buzele lui. Vocea ii era usor ragusita, soptita.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 6:04 am

O sărută scurt dar apăsat pe buze de câteva ori cu un aer vădit chinuit și se desprinse ușor de ea. Pielea caldă i se dezlipii greu, de ea. Parcă ezita cu totul să se îndrepte de spate și să-i părăsească atât de plăcuta căldură. Ezita prin toți porii. Oftă prelung. Își plimbă privirea câteva clipe peste chipul ei, peste corpul ei-dezbrăcând-o din priviri- apoi își trecu palmele prin părul umed.
-Nu știu, da și nu.
Zise în cele din urmă cu un oftat și se substrase de  lângă ea. Se duse glonț la țigara stinsă, ce făcu o urmă neagră pe dalele de parechet. O ridică între degete și o puse în scrumieră.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 6:13 am

Erin ofta usor, suparata pe ea insasi ca iar vorbise mai mult decat trebuie, ca iar il facuse sa se indeparteze de ea.  Se aseza in fund pe marginea patului, aranjandu-si rochia si trecandu-si degetele prin par. Era inca ametita de excitare. Pupilele ii erau dilatate, obrajii inrositi, pielea ii ardea teribil iar sangele ii alerga infierbantat prin vene facandu-i inima sa ii bubuie in piept.  Nu era deloc deranjata de raspunsul lui.
-Sti ca nu era nevoie sa te desprinzi de mine, ii spuse in cele din urma, privind fix spre el. Sau ti-ai dat seama ca domina "nu"-ul si ai ales sa te opresti? 
Buzele ii erau umflate si usor umede in urma sarutului, iar ea isi trecu limba peste ele, muscandu-le, vrand parca sa mai simta putin gustul acelui sarut.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 6:27 am

Înainte să se întoarcă cu fața spre ea întoarse prosopul de așa natură încât nodul mare, gros, ca de cearceaf să-i acopere cu totul „trezitul”. Oftă prelung și se așeză pe pat, lângă ea. Începu să o mângâie pe picior, doar cu vârful degetelor.
-Știu, dar nu cred că ți-ar fi plăcut să auzi un răspuns așa obosit în timp ce mă topeam pe, sau mai degrabă în tine.
Zâmbii silfidic și se trase mai aproape de ea, de data asta trecând cu palma peste coapsele ei, îndepărtând materialul rochii.
-Nu mi se pare prea excitant, zâmbii lasciv când fără să anunțe mâna i se scurse pe interiorul pulpelor apetisante și trecu apăsat și lent peste urma labiilor ei. Se aplecă în patru labe și se puse deasupra ei. Începu să-i sărute lent, cu vîrful buzelor gâtul în timp ce degetele lui , se mișcară tot mai rapid peste  materialul dresurilor și mai apăsat astfel încât îi putu simții urma clitorisului pe buricul degetului.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 6:35 am

-Nu m-a deranjat raspunsul tau, sincera sa fiu, ii spuse zambind, infiorandu-se cand ii simti mainile pe trupul ei. 
Gemu puternic, facand ochii mari si tresarind excitata cand ii simti mana intre coapsele ei. Se lasa moale sub el, sub atingerile lui, sub sarutul pe care el il lasa pe gatul ei. Zambi larg, de parca ar fi fost drogata de cea mai puternica substanta existenta. Isi freca nasul de parul lui, ii cuprinse spatele cu mainile, zvarcolindu-se incet sub el, simtind cum se infierbanta din ce in ce mai rau, gemand cu buzele  lipite de urechea lui. Ii prinse usor urechea cu buzele ei, apoi i-o rontaii cu dintii, infigandu-si delicat unghiile in spatele lui,  dovada ca ceea ce ii facea el o innebunea complet.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 7:24 pm

Se lăsă greu peste ea, lipindu-și pieptul gol de sânii ei, presând-o cu trupul lui mare. Își strecură lent mâna pe sub rochia ei până ajunse la tivul dresului. Trase încet de el, jucându-se cu buricele și nodurile degetelor deasupra muntelui lui Venus. Oftă excitat peste pielea gâtului ei, tremurând de plăcere. Senzația gâtului ei pe cei câtva centimetrii de piele a buzelor îi provocau un fior plăcut ce-i electriza tot corpul. Își lipii gura deschisă peste pielea ei și gemu ca un animal în călduri, simțind vibrația vocii lui guturale propagându-se prin pielea ei înapoi la el. Degetele intrară lent pe sub dres, cobrând pe pubisul ei. Îl presă încet cu degetele înainte să coboare spre deschizătura buzelor de jos. Trecu ușor cu degetul, puțin apăsat, aproape timid înainte să preseze mai tare deschizându-i labiile două degete înainte să începe să-i preseze încet clitorisul. Coborâ cu buzele dinspre mijlocul gâtului până spre claviculele ei, sugând tare, până începu să-i lase urme ușor roșiatice pe gat doar ca să-i aline cu limba locul subt cu brutalitate. 
Simțea ndul de prosop presând dureros peste erecția lui.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 7:58 pm

Nu-si amintea vre-un moment inn care el sa o atinga si ea sa nu fie propulsata de la ineput in valurile unor placeri superbe. La fel de bine nu-si amintea sa ii fi provocat vre-odata altcineva macar un sfert din ce ii provoca el. Se infiora teribil, gemand fara control - mai incet, alte ori mai tare - respirand sacadat printre buzele intredeschise . Il lasa sa o atinga, sa ii faca absolut ce dorea el, bucurandu-se de faptul ca il auzea gemand. Se simtea bine sa stie ca o face datorita ei.
Ii sopti numele intr-un geamat intens atunci cand ii simti degetele peste feminitatea ei, cand o atinse  pe sub materialul hainelor. Isi trecau mainile prin parul lui, ciufulindu-l usor, zvarcolindu-se sub el, impingandu-si soldurile incet inspre mana lui.  Era deja al naibii de excitata. Inima ii batea teribil de tare, trupul ii tremura, iar mintea nu ii statea decat la acea senzatie superba.
-Clayron, te rog...
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyVin Dec 11, 2015 9:37 pm

Se opri câteva secunde consternat. Cuvintele gemute de ea sunau cel puțin incert. Îi privii fața excitată și oftă printre buze. Pielea, mușchii îi fremătau de dorință. Își dori să sără cu totul pe și în ea. Ezită câteva clip apoi se năpusti cu totul asupra ei. Îi trase buza inferioară cu buzele lui cărnoase în timp ce își strecură degetele înlăuntul ei. O pătrunse lent doar cu vârful unu deget, stimlundu-o la intrare, mâna îi scăpă câteva clipe și intră mai mult și rapid în ea cu degetele. O pătrunse până la căpătul degetului și se oprii. Simțea că nu mai are aer. Își trase cu mâna liberă prosopul alb, care-i zdrobea șoldurile și bărbăția, dintr-o mișcare de pe el. Gemu ușor cu buzele strânse pe buza ei. O mușcă ușor înainte să înceapă să se miște cu degetul în ea, lent apoi din ce în ce mai rapid. Când o simții udându-se mai tare introduse cel de-al doilea deget și întoarse mâna de așa natură încât să ajungă cu degetelul mare pe clitorisul ei, îl mișcă circular, lent, intermitent crescând treptat ritmul dinpreună cu ritmul de penetrare. 
Își lăsă capul într-o parte, coborând de pe gura ei, pe maxilar, pe gât cu buzele și limba până ajunse la clavicule, zăbovi pe ele, mușcând-o ușor, cu vârful incisivilor de scobitura claviculelor apoiîi trase de materialul rochiei cu dinții și-și lăsă limba să alunece în scobitura sânilor ei. Își apăsă intermitent limba pe pielea ei încordând-o și lăsând-o moale, urcând spre plinul sânilor, prinzându-i între buze pe alocuri și presând tare sau sugând violent cu limba din loc în loc. Se oprii cu capul afundat în pieptul ei gâfâind. Nu încetă nici o clipă să o pătrundă cu degetele. Aștepta să o simtă contractându-se tare pe degetele lui.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptySam Dec 12, 2015 2:19 am

Gemetele ei erau din ce in ce mai intese, la fel si bataile inimii si ritmul respiratiei.  Sarutul ii inabusi sunetul puternic de extaz pe care-l scoase atunci cand el intrase in ea cu degetul, molesindu-se apoi complet. Toti muschii ei pana atunci incordati din cauza ca il dorea teribil de tare se relaxara instantaneu.  Inchise ochii strans, tresarind foarte usor la fiecare miscare a mainii lui. Era cuprinsa de o stare de euforie nebuna, de o excitare imensa, de o dorinta enorma. Respira greu, tremura sub el. Cand el isi adanci si al doilea deget in ea, Erin deschise ochii brusc, strapunsa de un alt curent de placere, incordandu-se in jurul degetelor lui, inabusind alte gemete, iar unghiile ei se infipsera brusc in umerii lui, adancindu-se si bucurandu-se de fiecare miscare pe care degetul lui mare o facea pe cel mai sensibil loc al corpului ei.   Cand el se desprinse de buzele ei, Erin incepu sa traga aer in piept, simtind ca are teribila nevoie, simtind ca se sufoca de acele senzatii minunate ce ii strabateau corpul. Isi trecu o mana prin parul lui, tinandu-i capul lipit de ea, de pieptul ei, iar cea lalta mana inca statea ferm inclestata pe umarul lui. Gemetele ei rasunau puternic in camera, iar cand isi dadu seama de asta isi musca buzele stanjenita, in incercarea de a se abtine, de a le retine. Ii era insa din ce in ce mai greu sa se abtina, incepand sa ii pronunte numele, impingandu-si bazinul din instinct spre mana lui, inconjurandu-l cu bratele. 
Ii prinse capul in palme, tragandu-l cu grija spre ea si ii cauta urechea cu buzele. I-o saruta usor, trecandu-si limba peste curbura cartilajului, apoi ii prinse lobul urechii intre buze. 
-Te vreau, Clayron, atat de mult incat imi vine sa urlu, ii soptii gafaind, scapand cate un geamat printre cuvintele rostite lenes, senzual, sexy. Isi stranse din nou muschii vaginului in jurul lui, nu neaparat pentru ca si-o dorea, era un gest reflex al trupului ei extrem de excitat.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptySam Dec 12, 2015 4:52 am

Icnii scurt dar intens, cu buzele afundate în scobitura sâniilor ei, îi simții pielea fină și umedă pe colțurile gurii. Expiră pe nas deodată, tare, aerul fierbinte din plămâni ce părea că-l va mistui de pe interior spre exterior.
-Atunci, lasă-mă să te aud. Vocea lui baritonală și incredibil de excitată se plafonă în pielea ei. Treacu cu limba lent, peste fiecare por, făcând rotocoale umede și calde cu limba pe pielea ei. De câte ori ea gemea, de atâtea ori el se crispa din tot corpul. În momentele acelea vocea ei era ușor de asemănat cu vocea Barbarei Booney pentru care făcuse o pasiune în tinerețe când prinse gustul muzicii ceva mai „rafinate”-așa cum obișnuiau prietenii lui să-i arunce în față când îl „alintau” cu sinonime mai porcoase ale cuvintelor îngâmfat și înțepat-. Se sprijinii în mâna liberă și se ridică de pe ea, destul de lent. Înghiții în sec, foarte lent și precaut, nodul din gât era atât de mare încât atunci când înghiții mărul lui adam se mișcă destul de violent. Își trase degetele din ea, încet, de parcă ar fi vrut să o simtă mult mai mult pe degetele lui. Când începu să iasă începu deasemenea să despartă și să apropie degetele destul de mult, conturând v-uri în mișcare, presând mai tare pe clitorisul ei. Se dădu amețit în spate, roșu la față abea trăgând aer în pieptul umflat de încordare.
Își trecu degetele printre buze și închise ochii. Își supse degetele lent și tare de parcă ar fi savurat cea mai bună ciocolată belgiană topită.
-Chiar vreau să te aud țipând, zise ușor răutăcios și șoptit pe o voce răgușită. Avea gâtul uscat și încordat.
Se aplecă iar peste ea și își puse ambele mâini pe gleznele ei, conturând cu palmele fiecare linie a picioarelor ei, lent și apăsat, alternând spre buricele degetelor din când în când până ajunse pe linia elastică a dresurilor. Își strecură lent-chinuitor de lent, degetele pe sub des și tivul chiloțiilor ei și le trase brutal jos de pe ea.  
Rămase nemișcat, în genunchi între picioarele ei și o privii, cumva satisfăcut. El era gol, pușcă ea doar pe jumătate. Stărui cu privirea pe sexul ei umed și se mușcă tare și apăsat de sfertul buzei inferioare. Se aplecă peste ea și-și luă organul erect în mână punându-l fix pe intrarea în vaginul ei, începând să o tachineze cu capul penisului, intrând puțin și ieșind. Se oprii ieșind de tot din ea, convins că rochia ei neagră îl deranja, cel mai mult la nivel vizual. Își puse mâna pe coapsele ei, pe lateral, mângâind ușor, apoi presă mai tare cu vârfurile degetelor și cu palma. Urcă până pe șoldurile ei, mângâindu-i pielea cu intensitatea unei boare de vânt, Urcă încet săre coaste, alintându-i pielea cu palmele lui și ridicându-i în același timp cu podurile mâinil rochia neagră și agasantă. Se oprii câteva clipe peste sânii ei, acoperind cu mâna căuș întreaga rotunjime pe care o aveau, strângându-i și tachinând cu degetele sfârcurile întărite. Se lăsă mai jos, lipindu-și abdomenul și sexul de ale ei. Gemu ușor, reușind să se abțină în ultimul moment prin a-și mușca buza. Continuă să-i tachineze pielea cu mâinile lui până ce reuși să scoată materialul ce-i obstrucționa vederea de pe ea. Se aplecă iar peste sânii ei, cu gura de data aceasta. Îi sărută ușor, cu vârfurile buzelor, de parcă ar fi sărutat o amică pe obraz, în repetate rânduri pe zone diferite, începând de sub clavicule până pe sfârcuri și la baza rotunjimiilor. Își băgă iar capul în ea, stimulând-o ușor fără a intra mai mult. Îi gustă pielea de pe toată lungimea sânului cu limba, aureolele luandu-le fidel forma cu limba și în cele din urmă trase între buze sfârcurile ei tari, presându-le din interior apăsat, violent cu limba. 
O mână și-o plasă pe șoldul ei, apăsând tare de el, treăgând-o foarte ușor spre el, spre penisul lui erect, iar cealaltă mână o făcu căuș și îi prinse umărul de sub spate. 
-Vreau fac iar cunoștiință cu profunzimile tale, tonul îi era răutăcios dar vocea deși se chinuia să stăvilească fluxul de aer fierbinte ce ieșea intermitent din gură îi era excitată. Râse gutural câteva secunde apoi, simultan o trase de șold și umăr și se împinse în ea, brutal, până la capăt. Gemu tare, animalic, tot corpul vibrându-i în acel moment. Se presă cu totul de ea. Voia să intre cât mai adânc posibil.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptySam Dec 12, 2015 6:31 am

Nu isi mai retinu nici un geamat, lasandu-se prada mangaierilor si sarutarilor lui. Isi impletici cu drag degetele prin parul lui. Fiecare por din trupul ei emana dorinta, excitare, placere. Scanci uimita, fiind surprinsa placut atunci cand ii auzise vocea. Avea de gand sa il lase sa o auda, avea de gand sa faca absolut orice ii cerea el. Il privii cu ochii ei mari si pupilele enorme, usor umeziti. Obrajii ii erau rosii. Ploapele coborau si se ridicau lenese. Respira printre buzele intredeschise pe care si le umezi cu varful limbii. Cand el isi retrase degetele din interiorul ei, Erin se incorda de-odata in jurul lor, parca vrand sa il retina acolo, scotand un mic sunet de protesc, dar nu indrazni sa spuna nimic, caci inca era bine tot ceea ce ii facea. Nu putea decat sa il priveasca fascinata, obsedata, dorindu-l de parca ar fi fost un drog fara de care nu se simtea bine, de parca ar fi fost un medicament extrem de important fara de care nu ar mai fi putut respira.
Facu de-odata ochii mari, gemand de data asta fara sa fie atinsa, simtindu-se total ametita de gestul lui, acela de a-si linge degetele cu care o atinsese nu cu mult timp in urma, fiind strapunsa de un sentiment atat de placut ce ii exploda in piept si i se raspandii prin intreg trupul.  Era un fel de excitare combinata cu fericire. 
Il privi hipnotizata mainile cum ii urcau spre talie, inghitind in sec si clipind des, gafainnd in timp ce o dezbraca. Nu-si lua ochii de la el nici macar o secunda. Reincepu sa scoata sunete de placere, gemete inabusite, atunci cand ii simtii penisul pe sexul ei. Inchise ochii atunci, trecandu-si limba peste buzele uscate, lasandu-l sa o mangaie, sa o dezbrace, pielea ei savurand fiecare atingere atat de perfecta. O incantau teribil momentele in care-l auzea gemand. Ii prinse din nou parul intre degete, soptindu-i numele si indoindu-se de spate in dorinta de a-i simti gura pe sanii ei. Se infiora toata, tremurand sub el, simtind ca explodeaza de atat pasiune si dragoste la un loc. Era infierbantata si imbujorata, ametita complet.
Il primi in interiorul ei cu un srigat prin care-i pronunta numele clar, tare, si isi deschise ochii privindu-l fericita. Ii sclipeau plini de admiratie. Se contracta in jurul lui, ii inconjura soldurile cu picioarele, il prinse de brate si il stranse tare. Impactul fusese minunat. Simtea ca o umple atat de bine incat parea ireal. Isi dorea ca si el sa se simta la fel de bine ca ea. Sau macar pe jumatate, ar fi fost mai mult decat suficient, caci placerea pe care o simtea ea era lipsita de absolut orice limita.
-Ma sperii, sa sti, reusi sa ii sopteasca printre gafaituri, atingandu-i incet obrajii cu palmele. Vocea ii era blanda, calda si plina de o senzualitate aparte. Isi trecu degetul aratator peste gura lui, dintr-un colt in altul, impingandu-l apoi usor printre buzele lui.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptySam Dec 12, 2015 7:01 pm

Se blocă, parcă câteva secunde. Făcut căuș deasupra ei, ca un fel de cochilie protectoare. Își ridică cu greu capul, hârșâindu-și nasul de șuvițele ei blonde. Se apropie foarte încet de gâtul ei, respirând printre buze pe pielea ei
-De ce? șușotii între șuvițele ei de păr. Închise ochii și inspiră parfumul ei, adânc în plămâni presând-o ușor peste piept. Își simții pectoralii împinși de nurii ei întăriți. Icnii scurt de plăcere. Simțea furnicături în tot trupul încis. Gâfâi scurt, intermitent când începu să se miște încet în ea, cu mișcări largi, ieșind aproape de tot din ea și intrând iar până la capăt. Își strânse degetele peste umerii ei, presându-i ușor, înspre în jos, înspre el. O cuibării în brațele lui încordate, sub trupul lui masiv și încordat. Își ridică molatec capul, așezându-și buzele peste buzele ei. O sărută aproape cast, cu buzele lui umede și umflate, apoi își ridică ușor capul cât să o poată privii în ochi. Se opri din a se mișca.
-Zi-mi, de ce îți e teamă? zise și își ridică mâna de pe șoldul ei, începând să urce vertiginos către gât, mândâindu-i lent dar apăsat pielea, de pe șolduri, abdomen, coaste, profil, stăruind puțin sub sânii ei, urmărindu-le liniatura cu buricul degetelor pentru a se întoarce iar pe liniatura taliei ei. Urcă către subțrațul ei, mângâind scobitura profilată de brațul ei, apoi ajungând la clavicule pe care le cercetă curios cu două degete și în cele din urmă ajunse pe gâtul ei. Urmării conturul mușchiului lateral și al venei înainte să-și așeze blând palma deschisă peste maxilarul ei Apăsă cu degetul mare, lundu-i forma într-o linie curbă continuă. Își aplecă molatec capul și o sărută pe obraz, pe linia maxilarului, imediat sub el, coborând pe gat. Expiră puternic, excitat peste ea.
-Zi-mi!
Se împinse tare, apăsat până la capăt în ea. Începu să se miște frenetic în ea. Își strânse ochii. Mușchii de pe tot corpul lui se mișcau spasmotic de plăcere. 
-Ah, Doamne! șuieră printre dinții strânși. Avea maxilarul încordat până la durere. Simțea că se topește în ea. Felul cum mușchii ei se contractau frenetic, tare pe mădularul lui îl scotea de tot din simțiti ca cel mai tare pahar de scotch dublu. fără gheață. Șuieră, mai încet și mai răgușit o înjurătură și până să-și dea seama, se prăbuși în extazul plăcerii peste ea, căuș atacându-i febril buzele.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptySam Dec 12, 2015 7:33 pm

Dorind sa ii raspunda, isi deschise gura pentru a articula cuvintele, insa ele au fost inlocuite de gemete soptite in ritmul in care el se misca in ea. Un ritm innebunitor, care o excita enorm, care o umplea de fericire, de extaz, de dragoste. Beatitudine. O umplea cu el, iar asta era tot ce-si dorea, caci o umplea perfect. Se simtea protejata in bratele lui, sub el, in timp ce erau prinsi in acel moment sublim.  Cand se oprise din a se mai misca, Erin suiera printre buze a protest, privindu-l in ochi. Isi plimba palmele pe spatele lui, adorand fiecare cenimetru de piele, fiecare cicatrice, tot ce insemna el. Nu era capabila sa vorbeasca, nu se simtea in stare decat sa-l iubeasca in toate modurile in care ii era permis. Atingerile lui pe pielea ei creau rauri de placere enorma in sufletul ei, in trupul ei, care se revarsau si o faceau sa tremure, sa se agite suav sub el.  Inchise ochii rasufland intr-o agonie si excitare atunci cand buzele lui se lipira de obrazul el, de gatul el. Se gandi pentru o secunda daca avea sa o muste, iar. Acest gand avu un impact dureros de placut asupra ei. Nu stia de ce, dar o excita ideea, insa in acelasi timp nu era sigura ca si-o doreste. Era ca un fruct interzis. 
Din nou incercarea de a-i raspunde fu sugrumata de strigatul ei puternic de adoratie. Isi strase mai mult picioarele in jurul lui, incordandu-si interiorul pe el atunci cand il simti atat de adanc in ea, gemandu-i numele necontrolat, agatandu-se de el cu mainile, infigandu-si unghiile in spatele lui. Il adora.  Ii placea enorm felul in care el parea, la fel ca si ea, prins in acel moment. Sau poate doar i se parea, poate doar sperand ca si el e innebunit dupa ceea ce se intampla o facea sa isi imagineze asta.
Isi trecu degetele prin parul lui, prinzandu-l apoi de obraji si inlantuindu-se acelui sarut. Isi deschise gura in intampinarea lui, impingandu-si limba printre buzele lui fara retinere, gemand infundat, chinuindu-se sa respire pe nas. Limba ei se misca frenetic in gura lui, gustandu-i fiecare milimetru, savurand secunda cu secunda tot ce atingea.  Se agata de el si mai mult, incordandu-se complet pe el, fiind molesita complet. Stranse tare din ochi si rasufla tot aerul pe nas, respirand rapid, neregulat, tremurand incontrolabil in bratele lui. Se rupse de sarut, dar ramase cu buzele lipide de ale lui, incercand sa ii vorbeasca printre gafaituri si spasme de placere.
-Ma sperii pentru ca reusesti sa imi faci ceva ce nimeni nu mi-a mai facut pana acum : ma faci sa uit de mine, efectiv. De orice ma inconjuara sau orice conteaza defapt... Pentru ca in final tot ce ajunge sa mai conteze esti tu... Si imi place asta...
Isi lipi din nou gura de a lui, de data asta depunand sarutari scurte si rapide, gemand puternic, rasufland aerul cald pe buzele lui.
-Lasa-ma sa te iubesc, Clayron...
Il privi nesigura cand spuse asta, apoi inchise ochii, sarutandu-l din nou.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptySam Dec 12, 2015 7:50 pm

-Ăh, răguse el răgușit, parțial înăbușit, în gura ei atunci când îi atinse cervixul și simții încordarea aceea nervoasă peste mădularul lui. Își strânse unghiile în pielea ei, fără a-i provoca răni, dintr-un spasm de plăcere. Adrenalina îi crescu cu totul în vene. Se simții debusolat câteva clipe, uitând cu totul de noțiunea autocontrolului. Se mișcă febril, rapid în ea, împingându-se cu totul în ea, presându-se pe ea. Reuși, cu un muget îndurerat, să recapete controlul corpului lui. Îi mângâie suav, cu teamă, timid, obrazul pâna la urechie, luă conturul urechii ei și își strecură apoi degetele și palma, tot odată, sub ceafa ei, îi presă protectiv gâtul apoi își făcu mâna căuș pe ceafa ei. Gestul era posesiv și deopotrivă protectiv. O săltă puțin cât să o lipească mai bine de trupul lui. Putea jura că-i simte bătăile inimii spărgându-i lui pielea, caldă și lovidu-se direct de inima lui, ce bătea aproape tahicardic.
O apăsă mai tare pe buze, lundu-i în vârful buzelor lui curba plină a buzei de jos, apoi trecut la cea de sus, își mișcă ușor capul față-spate, în mișcarea clară de dute-vino, presând mai tare și semi-despărțindu-se de ele. Înghții în sec, lipit de buzele lui, tot trupul lui vibrând. Își trecu limba peste buzele ei deshidratate parcă încercând să le îmbie cu el, cu ultima lui fărâmă de apă din corp și le pătrunse cu limba. Îi cercetă ușor gura cu vârful limbii, nelăsând linie de dinte ascuțit, părticiă de piele umedă din interiorul gurii neatinse înainte de a îi prinde limba sub a lui, presând-o tare și împingând-o. Deși corpul se mișca frenetic, excitat la maxim, necontrolat și violent în ea, de parcă ar avea o criză de spasme, reuși să mențină ritmul sărutului lent și blând. Îi mângâie limba cu a lui, presând din loc în loc mai tare. 
-Sunt doar al tău, iubito. zise în frenezia aceea excitantă, cu buzele lipite de a le ei, tot corpul vibrându-i ca o membrană de boxă.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptySam Dec 12, 2015 8:27 pm

Cu fiecare pentrare, cu fiecare miscare si gest necontrolat din partea lui, Erin se simtea din ce in ce mai ametita, mai excitata. Era parca prinsa intr-o bula de sticla groasa prin care nu avea cum sa treaca absolut nimic si nici nu putea auzi alt ceva inafara de ce era in interiorul ei:  adica ei doi imbratisati, uniti, gemetele ei puternice si felul in care ii soptea numele sau alte cuvinte de neinteles, sunetul sarutului lor atat de intens, de calm, de bland, sunetul dulce facut dintre unirea sexelor lor, felul in care li se atingeau trupurile, buzele, tot. Isi auzea inima batandu-i pana in strafundul sufletului, isi simtea sangele alunecand mai rapid prin vene, arzand-o parca.  Modul acela haotic in care el se misca o facea sa se cutremure incontrolabil sub el. Isi impinse soldurile spre el, intampinandu-i miscarile, ii mangaie umerii, spatele.
-Doar al meu... reusi sa sopteasca printre gemete, printre incercari de a respira cat mai bine si de a se mentine lucida. Isi puse mainile pe umerii lui, isi lasa picioarele pe pat impingandu-se usor in ele, si il impinse si pe el, cu greu ce-i drept, rasucindu-se si ajungand deasupra lui, insa fiind cu el adanc in interiorul ei. O facuse brusc, incepand sa se miste deasupra lui imediat ce ajunsera in pozitia respectiva. Era aplecata spre el, trecandu-si buzele peste fruntea lui, peste tample, luand linia nasului, sarutandu-i obrajii, buzele, maxilarul, apoi cobora pe tot gatul pana pe clavicule, trasand liniute lungi si subtiri cu limba. Il musca pe alocuri, prinzandu-i pielea intre dinti si sugandu-i-o cu buzele, ii linse umarul, muscandu-l incet, apoi se indoi de spate coborand cu gura deschisa pe pieptul lui. Rasufla aer cald acolo unde inainte limba ei desenase spirale, parul ei blond mangaind si el pielea lui proaspat sarutata de gura ei. Isi indrepta timita sarutul catre unul din sfarcurile lui, inconjurandu-l cu limba, impungandu-l usor, prinzandu-l incet cu buzele, apoi merse la celalalt, tratandu-l in acelasi mod. In tot acest timp soldurile ei se miscasera de sus in jos, in fata sau in spate, unduindu-se fara incetare deasupra lui, gemand agitata, incordandu-si vaginul in jurul lui. Se ridica in maini, sprijinindu-si palmele de pieptul lui, continuand sa se miste deasupra fara incetare. Se ridica atat cat sa dea impresia ca avea sa il faca sa iasa din ea, dar apoi se lasa lent in jos, cuprinzandu-l iar in intregime. Ii  mangaie gatul cu degetele ei subtiri, ii atinse pieptul, trecand cu buricele degetelor peste sfacurile lui, mangaind apoi in jos spre abdomen, urcand din nou. Se simtea minunat, iar cu fiecare miscare pe care o facea era din ce in ce mai aproape de orgasm. 
Ii striga numele de cateva ori, incepand sa tremure si mai tare, strangandu-si mainile in pumn si inchizand ochii. Avea obrajii inrositi si buzele uscate din cauza ca respirase pe gura, ca gafaise atat, din pricina gemetelor puterice. Isi trecu limba peste buze, miscandu-se mai repede, mai intens, fiind cuprinsa de sentimentul acela al implinirii, al eliberarii si al relaxarii totale.  Se incorda si se relaxa rapid in jurul lui, incontrolabil, cazand efectiv peste pieptul lui. Incerca sa se mai miste, dar ii era in zadar. Gafaia. Sanii ii se presasera de pieptul lui, inima ii batea extrem de repede, pieptul ei pulsand pe al lui intr-un ritm rapid. Auzea acele bubuituri in tample.  Rasufland cu greu si inca scotand cateva sunete de placere, incepu sa ii depuna mici sarutari pe piept, apoi se sprijini in maini si se ridica usor, imediat ce simti ca si-a revenit dupa impactul acela placut pe care-l avusese orgasmul asupra ei. Il privi cu drag. Se putea citi atat de multa fericire in ochii ei umezi si mari. 
-As vrea sa iti spun lucruri siropoase acum, dar probabil as strica toata atmosfera, ii spuse ea zambind si rosind puternic, usor rusinata, reincepand sa se misca deasupra lui, de data asta mai incet, inca molesita.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyDum Dec 13, 2015 12:07 am

Zâmbii ușor, expirând aerul prin colțurile buzelor, asemănător cu o gravidă. Abdomenul i se contracta și decontracta înăltându-se și coborându-se brusc. Mârâii gemete înfundate printre buze, apăsând-o pe ceafă pentru a nu o lăsa să-și ia buzele prețioase, calde, umede și pline de pe pielea lui plină de furnicături, prea devreme. Adora senzația și sunetul plescăit al buzelor ei pe pielea lui umedă și sărată. O lăsă pe cât îi fu cu putință să o lase în voia ei, însă nu rezistă mult până ce șoldurile începură să se împungă vertiginos, furioase în sus în ea. Uneori alterna cu mișcări lente, atunci când ea se îndepărta de el, trăgându-și și el șoldurile în spate, înfundându-le bine în salteaua moale. 
-Ah, la naiba!
Șuieră prin dinții încleștați și-și lăsă capul pe spate, cu gâtul dezvelit complet, ochii strânși dureros de tare și complet încordat sub ea. Își lăsă mâinile să curgă lin și apăsat pe trupul ei înainte să-și încolăcească brațele pe trupul ei, lipind-o complet de el și presând-o tare peste corpul lui de fiecare dată când se împingea până la capăt în ea. 
Aștepta cu nerăbdare să o simtă ajunsă la orgasm și când însfârșit o simții contractându-se fără noimă peste trupul ei, o strânse drăgăstos în brațe. O lăsă să-și recapete suflul în timp ce îi mângâie spatele, alintându-i coloana și coastele. Își ridică lent capul și o sărută pe frunte.
 Când ea reîncepu mișcarea, o țintui locului cu brațele lui puternice.
-Nu, nu te forța
Îi zise scurt. O mângâie de pe spate până pe umăr apoi coborâ pe braș și își lipii degetele și palma de ale ei, intercalându-le. Îi ridică ușor mâna și îi sărută îndoiturile degetelor, baza lor și podul mâinii, unde apăsă mai tare. Trecu la buze. o sărută apăsat, umed pe buze, apoi începu să-și miște ușor șoldurile penetrând-o încet și afectos. Blând, ca pe cea mai pură virgină.
Mugii de plăcere, apoi începu să se miște din ce în ce mai repede în ea
-Ah, DRACE, DRACE, DRACE! se răstii printre gemetele guturale și puternice. Reuși să-și punp grăbit mâinile pe șoldurile ei și să o tragă în sus ca el să iasă rapid. Se eliberă violent. Deși mușchii i se relaxară brusc, încă își simțea inima pompând disperat ânge în piept. Șuieră aerul printre dinți și se ridică ușor pe coate. O sărută pe creștetul capului afectos. Rămase așa privind-o în ochi.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyDum Dec 13, 2015 12:26 am

Cand el o oprise din a se misca in privi nedumerita, insa ii zambi cu blandete cand ii auzi vocea. Se infiora la mangaierile lui, lasandu-si mana moale intr-a lui, privindu-l ametita cum i-o duce la gura si cum i-o saruta. Ii accepta apoi buzele pe buga ei cu un geamat profund impreuna cu miscarile lui minunate, prinzandu-se cu mainile de umerii lui si inchizand ochii, scancind mai tare odata cu intensificarea ritmului in care se adancea in ea, primindu-l dornica, iar si iar.
Facu ochii mari, surprinsa complet de reactia lui vulcanica dinainte de a se elibera, urmata de sarutul de pe crestetul capului. Muscandu-si buzele si retinandu-si un strigat de placere, Erin ramase cu ochii atintiti intr-ai lui si respirand greu, sacadat. Clipi de cateva ori, apoi ii zambi cu drag, lasandu-si fruntea pe umarul lui, cuprinzandu-i talia cu bratele ei tremurande. Ii atinse din nou cicatricile de varfurile degetelor, bucurandu-se sa le simta. Se dadu usor de pe el, intinzandu-se pe pat, punandu-se pe o parte si privindu-l. Intinse o mana si il impunse cu varful degetului intre coaste, apoi se lasa brusc pe spate, privind tavanul cu ochii ei umeziti de fericire. Incepu sa rada, mai intai un chicot slab apoi un hohot puternic. 
-Asta a fost intens, nu? Cel putin pentru mine...
Se uita la el din nou, intorcandu-si capul si zambindu-i satisfacuta. Avea obrajii extrem de rosii si se gandi pentru ceva timp daca e bine ce vrea sa spuna sau nu. Intinse mana si o cauta pe a lui, impleticindu-si degetele cu ale lui.
-Te-ai simtit bine... iubitule...?
Inghiti in sec, constienta fiind ca risca mult, insa si el o strigase "iubito", de doua ori chiar. Ea de ce sa nu o faca? Inchise ochii rasufland aerul printre buzele curbate in cel mai bland zambet posibil.
Sus In jos
Clayron Santahat
Admin
Clayron Santahat


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyDum Dec 13, 2015 12:33 am

Zâmbii molatec. Trase prosopul cu piciorul și apoi cu degetele, îl luă în mână și șterse stropii mari de albeață de pe abdomen, apoi și-l puse peste mădularul încă erect., strângându-l ân mână. Își lăsă capul pe spate și privii tavanul câteva clipe în tăcere, se simțea euforic. Își întoarse capul spre ea și își așeză mâna pe obrazul ei mângâind-o grijuliu.
-Da. Chiar prea bine.
Când simții că a terminat din a se scruge, mai șterse odată pe sub degete capul și făcu prosopul șomoiog, aruncându-l pe podea.
-Vrei ceva de băut?
Se ridică în fund și trase scrumiera cu țigara fumată pe jumătate în ea. O aprinse și trase cu nesaț făcând-o rachetă.
Sus In jos
Erin Welther

Erin Welther


Mesaje : 321
Data de inscriere : 09/11/2015
Varsta : 29

Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 EmptyDum Dec 13, 2015 12:48 am

Erin se ridica usor, scotand sunete ca de pisica rasfatata, punandu-se in spatele lui. Isi puse picioarele de o parte si de alta a soldurilor lui si se lipi cu pieptul de spatele lui, imbrtisandu-l. Gemu usor, incepand sa depuna sarutari pe pielea lui, trecandu-si buzele peste fiecare cicatrice care ii iesea in cale. Le adora efectiv, si se simtea extrem de fericita sa i le atinga, sa i le sarute. Isi freca nasul de spatele lui, trecandu-si degetele peste sfarcurile lui, lent, tachinandu-le.
-Te-as bea pe tine. Cum era? Buzele tale sunt precum vinul, iar eu vreau sa ma imbat... 
Chicoti cu fruntea lipita de spatele lui, sarutandu-l repede, apoi se puse in genunchi in spatele lui si isi sprijini barbia de umarul lui.
-Domnule Santahat, sa va fie rusine! Mai intai ma atrageti in patul dumneavoastra, fermecandu-ma, apoi doriti sa ma si imbatati? Asta este de neiertat!
Incepu sa chicoteasca, lipindu-si gura intredeschisa de gatul lui, incepand sa-l impunga cu limba ei neastamparata.
-Esti asa frumos, nici nu stiu  unde ar trebui sa te sarut mai intai... Si sa nu te puna sfantul sa spui vre-o prostie!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fascinatie si delir   Fascinatie si delir - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Fascinatie si delir
Sus 
Pagina 4 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Autumnsound :: Palierele Casei :: Palierul doi: camere si bai-
Mergi direct la: